پیکرتراشی در مشهد【39ویدیو】

زیباجویانی که قصد دارند جراحی های زیبایی مثل عمل پیکرتراشی و… انجام دهند قبل از عمل دنبال افرادی هستند که  قبلا تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد را داشته اند تا عملشونو از تمامی جوانب بررسی کنند. داخل این مقاله سعی داریم تا این دغدغه شمارو برطرف کنیم .شما نیز می توانید تجارب خود را با ما در میان بگذارید تا به همه زیباجویان در این زمینه کمک کنیم. درادامه با نمونه های مختلف تجربه عمل پیکرتراشی و… آشنا می شویم.

درخواست مشاوره:

لیست بهترین دکتر عمل زیبایی در مشهد:

کیا از عمل پیکرتراشی پشیمونن؟

افرادی از عمل پیکرتراشی پشیمونن که بهترین دکتر پیکرتراشی: ابدومینوپلاستی، ماموپلاستی، پروتز سینه، لیفت سینه و… را انتخاب نکرده اند چون انتخاب بهترین جراح، نقش کلیدی دارد که در انجام این عمل پشیمان نشوید. حالا ما در این صفحه سعی کردیم تجربیات افرادی که در مجموعه جراحی زیبایی هیراد، عمل زیبایی انجام داده اند را برای شما جمع آوری کنیم تا شما با خیال راحت بتوانید بهترین تصمیبم را بگیرید.

تجربه زیباجوی اول :

تجارب ترس روز قبل عمل:

هنگامی که برای جراحی زیبایی رفتم خیلی می ترسیدم و داخل دلم به خودم ناسزا می گفتم و از این تصمیم به شدت پشیمون بودم اما چون می خواستم که به اون اندام ایده آلم برسم دلم دوست نداشتم به عقب برگردم .با توجه به اینکه حتی بعد از عملم که به هوش اومدم خیلی پشیمون بودم اما الان با توجه به این که 10 روز گذشته خیلی  خوشحالم که این جراحی رو انجام دادم.

تجربه زیباجوی دوم:( تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد )

چرا این جراحی را انجام دادم؟

  • بعد از بارداریم دچار افتادگی شکم شدم و این موضوع باعث افسردگی من شده بود. قبل از بارداری خوش اندام بودم و هر لباسی را که دوست داشتم میتونستم بپوشم. اما بعد از بارداریم واسم خیلی سخت بود که چرا بعضی  از مجالس که حاضر می شدم آن زن خوش اندام و با اعتماد به نفس قبلی نیستم! همیشه به خودم می گفتم این شرایط طبیعی است و امکان دارد که برای همه به وجود بیاید اما کم کم از خودم نا امید میشدم که حتی با وجود بچه چرا نباید به فکر تناسب اندام خودم اشم.

تماشای تجربیات افرادی که قبلا عمل زیبایی انجام دادند به همراه مشاوره حضوری با جراح مدنظرتان ترکیب جادویی برای برطرف شدن ترس های قبل عمل زیبایی می باشد.

  • بعضی اوقات برخی از دوستان به من می گفتن که آیا حامله ای؟ من سعی میکردم اندامم را زیر لباسم پنهان کنم اما به خودم که نمیشد دروغ بگویم؟ حتی زمانی از همسرم نیز خجالت می کشیدم و به کلی داشتم افسردگی می گرفتم .با پیشنهاد همسرم تصمیم گرفتم به باشگاه بروم. اما باشگاه رفتنم بخاطر بچه به مشکل خورد و کلا کنسل شد. در نیمه تحتانی شکم، پوستی شل و آویزان داشتم که تنها هدفم این بود که می خواستم به اندام قبلی که داشتم برگردم.من با یک پزشک در مورد این مسئله و نگرانی هام مشورت کردم و با انگیزه ای که از طرف پزشک گرفتم تصمیم گرفتم این وضعیت را تغییر دهم.
تجربیات عمل ابدومینوپلاستی در مشهد
قبل از عمل زیبایی شکم

هرچند که از عمل زیبایی می ترسیدم ولی در اینترنت چند مقاله خواندم تا بیشتر در مورد آن بدانم و دغدغه هایی که برایم پیش می آمد را یادداشت می کردم تا در جلسه مشاوره از پزشکم بپرسم و در نهایت از تصمیمم برای عمل زیبایی خیلی راضی هستم.

در ادامه نیز فیلم تجربیات عمل پیکرتراشی و … را برای شما زیباجویان عزیز گذاشتیم که در تصمیم گیری نهایی بتواند به شما کمک کند.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

فیلم تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد(ایا بعد از عمل ابدومینوپلاستی مشکل ایجاد شده؟):

کیا از عمل ابدو پشیمونن؟

خداروشکر رضایت زیباجوی عزیزمون که همزمان برایشان عمل پیکرتراشی ( ابدومینوپلاستی) و فتق را انجام دادیم. عمل هایی مثل سزارین،یا کیست تخمدان و رحم را نمی شود با عمل ابدومینوپلاستی نمی توان به صورت همزمان انجام داد به این دلیل که فاشیای شکم، باز می شود و سپس وارد حفره شکم می شود و همین باعث می شود ریسک عفونت زیاد شود، برای همین بهتر است این نوع عمل ها همزمان با عمل ابدومینوپلاستی صورت نگیرد ولی به صورت همزمان می توان عمل ابدومینوپلاستی را همزمان با عمل هایی مثل فتق نافی و اینگوینال و… انجام داد.

فیلم تجریبات عمل پیکرتراشی در مشهد (ابدومینوپلاستی و پروتز سینه و تزریق چربی به باسن) :

تجربیات عمل زیبایی لیفت سینه به همراه پروتز سینه:

فیلم تجربیات عمل پیکرتراشی (ابدومینوپلاستی و ساکشن شکم پهلو و پشت) در مشهد:

نظر کسانی که عمل ساکشن انجام داده اند

در ادامه فیلم های دیگر از رضایت زیباجویان رو برای شما عزیزان جمع آوری کردیم:

1_عمل پیکرتراشی در مشهد

2_ عمل لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی در مشهد

برای افتادگی پوست شکمم به آقای دکتر مراجعه کردم که ایشان برای من عمل پیکرتراشی ( ابدومینوپلاستی و ساکشن) را در نظر گرفتند من بعد عملم مخصوصا بعد اینکه درن های عمل را ایشان درآوردند رض خیلی خوبی بابت تناسب اندامم داشتم.

3_ عمل لیپوابدومینوپلاستی همراه با تزریق چربی به باسن در مشهد

 ایشان از سایز 46 به 36 رسیدند _  حدود 10 کیلو وزن کم کردند_ درد عمل ابدومینوپلاستی با مسکن هایی که توسط دکتر تجویز شده بود برایشان قابل تحمل شده بود

4_ عمل پروتز سینه در مشهد

5_عمل ابدومینوپلاستی و لیفت سینه در مشهد

6_عمل ابدومینوپلاستی و پروتز سینه در مشهد

7_ عمل لیپوساکشن همراه با ابدومینوپلاستی در مشهد

8_عمل ابدومینوپلاستی در مشهد(قبل عمل ترس از عمل ابدو داشتم!)

9_عمل پیکرتراشی در مشهد️️️

ابتدا خیلی از عمل ابدومینوپلاستی می ترسیدم چون شنیده بودم خیلی درد داره که بعد از تحقیق با مجموعه زیبایی هیراد آشنا شدم خیلی پر انرژی بودند و با متقاضیانی که قبلا عمل کرده بودند پیش این مجموعه، صحبت کردم که همشون گفتند درد بعد از عمل پیکرتراشی نداشتند که در نتیجه به آرامش خاطر رسیدم و نزد مجموعه زیبایی هیراد عمل کردم. در حال حاضر که جراحی کردم از عملم راضی هستم و حتی جالب است بدانید استرسی که داخل اتاق عمل داشتم با صحبت های پرانرژی شون کلا از بین رفت.

خوب است بدانید شما می توانید به صورت همزمان عمل پیکرتراشی(ابدومینوپلاستی) را با عمل فتق ناف انجام دهید.

10_عمل ابدومینوپلاستی همراه با لیپوساکشن

11_ تجربیات ماموپلاستی در مشهد

12_ عمل پروتز سینه در مشهد

سلام خدمت همه زیباجویان پروتز سینه: مخصوصا اونایی که خیلی مثل من از عمل پروتز سینه می ترسیدند، خیلی جستجو می کنند، خیلی نگران هستند، میخوام اینو بگم هرچقدر سخت تر بگیرید سخت تر میشه! من دیروز عمل پروتز سینه انجام دادم و الان حالم خیلی خوبه، عمل سختی نبود الانم همه جوره از کادر درمان مخصوصا آقای دکتر تشکر میکنم.

13_ جراحی ابدومینوپلاستی در مشهد

از طریق پیج اینستاگرام زیبایی هیراد با شما آشنا شدم و به مطب مراجعه کردم و بعدش تصمیم به عمل ابدومینوپلاستی گرفتم، روز پنجم که درن های خودم را کشیدم خیلی احساس رضایت دارم. هر سوالی داشتم از خود آقای دکتر یا دستیارشون به راحتی میتونستم بپرسم چون تجربه خوبی از این عمل داشتم به خواهرم توصیه کردم که ایشان هم قرار است یکماه دیگه بیان و عمل کنند.

14_جراحی پروتز سینه در مشهد

یک سالی هست که دنبال عمل پروتز سینه بودم تا اینکه از طریق اینستاگرام با تیم حرفه ای جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم و آقای دکتر داخل جلسه  ویزیت حضوری گفتند پروتز سینه هایی که استفاده میکنند: پروتزهای معتبری هست که نه خراب میشن نه پاره میشن نه عفونت پیدا می کنند.

من امروز عمل پروتز سینه دارم، خیلی استرس دارم خیلی حالم بده! خیلی اذیتشون کردم ولی خوب خیلی بهم حس امیدواری دادند و انشاالله که اونجوری که فکر میکنم درد دارم واذیت میشم نباشه!

عمل پروتز سینه خودمو امروز انجام دادم خداروشکر خیلی عالی بود، من دیروز اینقدر حالم بد بود اینقدر استرس داشتم که سه چهار بار از عمل منصرف شدم که حتی تو اتاق عمل هم گفتم منو از اتاق عمل برگردونین! دلیل بزرگ استرسم این بود که از بقیه شنیده بودم که خیلی درد داره خیلی اذیت میشی و پشیمونم کرده بودن یکجورایی و روی من خیلی تاثیر گذاشته بودند ولی جالبه من بعد عمل پروتز سینه به پمپ درد احتیاجی نداشتم با اینکه من تاکید کرده بودم خیلی بد درد هستم حتی واسه من 4 یا 5 تا پمپ درد رزرو کنین که خداروشکر بعد عمل پروتز سینه که انجام دادم حتی به یک دهم این پمپ دردها هم احتیاج پیدا نکردم، حتی بعد سه چهار ساعت که از عملم گذشته بود به پرسنل جراحی زیبایی هیراد گفتم چون من هیچ دردی ندارم منو مرخص کنین! که ایشون گفتن اصلا نمیشه باید حتما فردا ویزیت بشین بعد مرخص میشین. جالبه چون دختر داییم دیشب پیشم بود و حال منو دیده بود اونم الان میخواد بیاد و عمل پروتز سینه کنه! در انتها هم از همه تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی تشکر میکنم.

15_ عمل زیبایی ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن در مشهد

16_تجربیات عمل ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن

17_تجربیات عمل پروتز سینه در مشهد

سلام، الان 12 روزه که من عمل پروتز سینه انجام دادم، خیلی راضی هستم، برخلاف چیزی که شنیده بودم که میگفتن اذیت میشی و دردآور هست، اصلا اینجوری نبود، خیلی اوکی بودم من از آقای دکتر و تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم.

18_تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد (ابدومینوپلاستی به همراه ساکشن و سینه فرعی و فتق)

19_تجربیات ماموپلاستی در مشهد برای زیباجویی از تهران

من عمل ماموپلاستی دارم که از تهران برای انجام این جراحی زیبایی توسط دوستم که قبلا در مرکز جراحی زیبایی هیراد عمل شده بود به مشهد آمدم، الان که عمل ماموپلاستی را انجام دادم خیلی رضایت دارم و از تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم.

20_ جراحی زیبایی پیکرتراشی در مشهد(ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن)

امروز 21 روز از عملم میگذره از عملم فوق العاده راضی هستم،از آقای دکتر و کادر هیراد راضی هستم،از سایز 46 به سایز 36 رسیدم.

21_عمل زیبایی ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن

کیا از عمل ابدو پشیمونن؟

من حدود 40 روز پیش بین دکترها و کلینیک های مختلف زیبایی تحقیق کردم و از آخر تصمیم گرفتم در مجموعه زیبایی هیراد عمل کنم و خواهرم الان 4 روز هست که عمل ابدومینوپلاستی انجام دادند، من توصیه می کنم به افرادی که دارند تحقیق می کنند با اطمینان کامل بیان مجموعه زیبایی هیراد و عمل زیبایی خودشان را انجام دهند.خداروشکر بابت درد عمل ابدومینوپلاستی هم هیچ مشکلی نداشتم، چون دکتر ابدومینوپلاستی خوبی انتخاب کرده بودم خیالم راحت بود که قطعا نتیجه نهایی من جراحی ابدومینوپلاستی من خیلی خوب می شود و همچنین در آخر از پیگیری عالی کادر مجموعه زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم.

22_ جراحی لیپوابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن در مشهد

23_جراحی لیپوساکشن به همراه ابدومینوپلاستی در مشهد:

الان که خدمتتون صحبت میکنم سه هفته از عمل ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن من میگذره، اومدم بخیه نافم رو بکشم، خداروشکر درد بعد از عمل ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن نداشتم و همچنین با انرژی خوب آقای دکتر و کادر مجموعه زیبایی هیراد من هم انرژی مثبت گرفتم و الان که خدمت شما هستم به اندام ایده آلم رسیدم.

25_رضایت و تجربیات ماموپلاستی در مشهد

من یکی از زیباجویان مجموعه جراحی زیبایی هیراد هستم که از طریق شبکه های اجتماعی با این مجموعه آشنا شدم، من اول قصد داشتم تهران عمل کنم ولی بعد اینکه با این مجموعه آشنا شدم اول نمونه عکس و فیلم  قبل و بعد از عمل ماموپلاستی دیدم بعدش به این اطمینان رسیدم همین مجموعه عمل کنم.الان که میخوام عمل کنم استرسی ندارم، امیدوارم همه چیز عالی پیش برود، قبلا چون برای عمل سزارین بیهوش شدم، برای بیهوشی استرس خاصی ندارم و برای درد بعد عمل ماموپلاستی هم با دکتر صحبت کردم که ایشان هم گفتند بعد عمل درد خاصی ندارم. الان که بعد از عملم دارم صحبت میکنم، حجم سینه هام یک سوم شدند، با اینکه چند روز از عملم می گذرد ولی خیلی رضایت دارم تازه ورم سینه هام، باز هم کمتر می شود و در انتها، هم از تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم و هم اصلا الان دردی ندارم فقط یکم خود درن هایی که داخل بدنم هست واسم چالش داشت چون باید همیشه همراهم می بودن ولی بعد از خارج کردنشون کلا راحت شدم.

26_رضایت و تجربیات بابت جراحی ماموپلاستی در مشهد

من حدود یک سال و نیم هست که با مجموعه جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم، به این دلیل میخواهم عمل ماموپلاستی کاهنده را در این مجموعه انجام بدهم که در ناحیه شانه و ستون فقراتم دچار درد بودم که الان میخواهم به صورت همزمان عمل ماموپلاستی و عمل بلفاروپلاستی را انجام دهم. اگر به گذشته برگردم حتما خیلی زودتر برای عمل ماموپلاستی و بلفاروپلاستی اقدام میکنم، با اینکه چند روز از عملم می گذرد از عمل خودم خیلی رضایت دارم.

27_ رضایت و تجربیات در روز پنجم عمل ابدومینوپلاستی به همراه لیپوساکشن

28_رضایت و تجربیات متقاضی عمل ابدومینوپلاستی با برطرف شدن افتادگی شکم

کیا از عمل ابدو پشیمونن؟

من یکی از زیباجویان مجموعه هیراد هستم، دوستام به من میگفتن چون دو تا زایمان داشتم باید وزن خودمو به یک حد نصابی برسونم تا بتونم کاهش چربی داشته باشم تا افتادگی پوستم کاملا نمایان بشه تا بعدش بتونم عمل ابدومینوپلاستی انجام دهم و از طرفی دیدم آشنایان خودم این عمل رو انجام دادند و نتیجه گرفتند که همین باعث شد منم این عمل را برای خلاص شدن از شر چربی هام انتخاب کنم! والا خودم همیشه به عنوان استاد دانشگاه به بچه هام می گفتم همون پولی که قراره برای عمل زیبایی هزینه کنین برای تغذیه خودتون بزارین کنار قطعا به نتیجه دلخواهتون میرسین، ولی الان خودم با اینکه خیلی ورزش کردم و به تغذیه خودم خیلی اهمیت میدادم متاسفانه افتادگی پوستم اصلا از بین نرفت و به این نتیجه رسیدم که باید عمل ابدومینوپلاستی را برای رفع افتادگی پوست شکمم انجام بدم.

دکتر هم در جواب به مریض گفتند که این کاهش وزن شما باعث شده شما به BMI خوب برسین که همین باعث میشه شما عمل خوبی بدون عیب و مخاطره را تجربه کنید.

من به خاطر استادم که از مجموعه جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت داشتند باعث شد منم همین مجموعه را برای جراحی زیبایی انتخاب کنم.

الان 5 روز از عملم میگذره اومدم درن هامو بکشم، اولش خیلی استرس داشتم ولی بعدش هیچی رو متوجه نشدم حتی در حد یک سوزن! تشکر میکنم از جراحی زیبایی هیراد بابت همه پشتیانی هاشون.

29_رضایت و تجربیات عمل ماموپلاستی به علت گردن درد شدید

سلام من یکی از متقضایان عمل ماموپلاستی در جراحی زیبایی هیراد هستم، دوبار گردنمو عمل کردم که یکی از مهمترین علت های این عمل های گردنم قطعا همین وزن زیاد سینه هام بودند. الان که عمل کردم اصلا درد شدیدی نداشتم فقط یکم آزردگی احساس می کردم.

نکته ی مهم عمل ماموپلاستی : یکی از عوارض افتادگی سینه ها، عارضه هرنی یا بیرون زدگی دیسک بین مهره ای هست که با فشار بر روی اعصاب باعث درد در ناحیه گردن و شانه می شود که در نهایت منجر به عمل گردن می شود که می توان به وسیله عمل ماموپلاستی کاهنده از این عارضه پیشگیری کرد.

30_رضایت و تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد

سلام من از طریق یکی از دوستام با مجموعه جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم، رفتم مشاوره شدم و با آقای دکتر مشورت کردم و آزمایش هامو انجام دادم که بعد از آزمایش ها تصمیم عملم قطعی شد، عملم رو انجام دادم و الان از عمل ابدومینوپلاستی که انجام دادم خیلی راضی هستم و در انتها هم از مجموعه جراحی زیبایی هیراد بابت مراقبت های قبل و بعد از عمل ابدومینوپلاستی خیلی رضایت دارم.

31_تجربیات عمل پروتز سینه در مشهد

سلام سه روز از عمل من میگذره و من خیلی خیلی راضی هستم، یکی از نگرانی هایی که خیلی از ما خانم ها داریم رد بخیه هاست، الان با اینکه سه روز از عمل من میگذره رد بخیه های من ترمیم شده و اینقدر این بخیه ها با ظرافت بود که مطمئن هستم با گذر زمان دیگه جای بخیه روی بدن من نمیمونه و اینکه خیلی خیلی از عمل پروتز سینه خودم رضایت دارم و پیشنهاد میدم به هرکسی میخواد عمل پروتز سینه انجام بده حتما با مجموعه هیراد اینکارو انجام بده و در انتها هم از گروه جراحی زیبایی هیراد تشکر میکنم.

32_تجربیات عمل ابدومینوپلاستی به همراه لیپوساکشن غبغب در مشهد

کیا از عمل ابدو پشیمونن؟

سلام من امروز عمل پیکرتراشی در مشهد ( ابدومینوپلاستی به همراه لیپوساکشن غبغب) دارم و چند ماهه تصمیم به این عمل گرفتم ولی به دلیل کم خونی که داشتم نتونستم این عمل رو انجام بدم چون هی میگفتن درد داره ترس داره و همچنین میگفتند حین عمل و بعدش هم خیلی درد داره. بعد که با مجموعه هیراد آشنا شدم به من دارویی تجویز کردند که کم خونی من برطرف شد.

الان که خدمت شما دارم مجدد صحبت میکنم چند روز از عمل ابدومینوپلاستی (پیکرتراشی) من میگذره، من احساس درد اصلا ندارم و به هرکسی که میخواد این عمل رو انجام بده پیشنهاد میدم حتما این جراحی ابدومینوپلاستی را انجام بده.

در انتها از جراحی زیبایی هیراد خیلی تشکر میکنم چون من هیچ دردی را احساس نکردم.

33_تجربیات عمل پروتز سینه در مشهد

سلام، چهار ساله میخوام عمل پروتز سینه را انجام دهم، با مجموعه جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم و از کاراشون خوشم اومد و پیگیری کردم و امروز میخوام این عمل رو انجام بدم.

میخوام از گروه جراحی زیبایی هیراد تشکر کنم چون اصلا درد زیادی برای عمل پروتز سینه تجربه نکردم و فقط  این جراحی مراقبت دارد که آن را هم تیم هیراد به صورت مفصل داخل سایت خودشان در اختیار ما می گذارند و همچنین در هر زمانی از شبانه روز سوالی داشته باشید پاسخگوی شما هستند و چیزی که خیلی به چشم میاد پیگیری های خوبشون برای بعد از عمل پروتز سینه هست و الان هم که خدمت شما هستم از عمل پروتز سینه که انجام دادم خیلی رضایت دارم.

34_تجربیات عمل لیپوساکشن به همراه ابدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن در مشهد

کیا از عمل ابدو پشیمونن؟

سلام خسته نباشید امروز من عمل لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن دارم، از طریق دختر داییم با جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم چون ایشون کاملا راضی بودن و همچنین به اندام دلخواهشون بعد عمل رسیده بودند خیلی از جراحی زیبایی هیراد به خاطر مهربونی و کار حرفه ای و پیگیری شون تعریف می کردند، که برای همین منم اینجا را انتخاب کردم.

من دیروز، عمل پیکرتراشی در مشهد ( لیپوابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن) داشتم، خیلی خیلی می ترسیدم اونقدری که حتی پشیمان شدم ولی در کل بخوام بگم این جراحی اصلا درد نداشت فقط یک خورده بدنتون کوفته می شه والا من از پمپ درد خودم هم به خاطر درد نداشتن استفاده نکردم.

در انتها هم میخوام بگم خیلی از جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم به دلیل پاسخگویی و پیگیری خوبشون.

35_تجربیات و رضایت عمل پروتز سینه در مشهد

سلام من دوساله میخوام عمل پروتز سینه انجام بدهم، قبل از عمل پروتز سینه خیلی استرس داشتم بعد از تحقیقات با جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم چون تعریف این مجموعه را زیاد شنیده بودم، الان که بعد از عمل پروتز سینه دارم با شما صحبت می کنم درد خیلی کمی داشتم و داخل اتاق عمل هم با بودن کادر حرفه ای شون خیلی آروم شدم در انتها هم از آقای دکتر و مجموعه جراحی زیبایی هیراد بابت لطفشون خیلی تشکر می کنم.

36_ تجربیات و رضایت جراحی همزمان لیپوساکشن به همراه تزریق چربی به باسن و لابیاپلاستی

آقای دکتر: مریضی که الان در انتظار عمل ما است، خانم 31 ساله ای هستند که به علت تجمع چربی در پهلو و جلوی شکم امروز خدمتشون هستیم که در کنار این جراحی، یک عمل لابیاپلاستی هم داریم که توسط خانم دکتر انجام می شود.

خانم دکتر: قراره در این عمل به صورت همزمان عمل ساکشن شکم و پهلو و انتقال اون به باسن و همچنین لابیاپلاستی را انجام دهیم.

رضایت  زیباجو: من یکی از زیباجویان مجموعه جراحی زیبایی هیراد هستم که عمل لیپوساکشن360 به همراه ترنسفر به باسن و همچنین لابیاپلاستی رو به صورت همزمان انجام دادم. من چربی شکم و پهلو داشتم، شکمم بزرگ بود می خواستم فرم ساعت شنی بگیرم که خداروشکر الان به اون نتیجه رسیدم، 10 روز اولش یکخورده واسم سخت بود ولی از 10 روز به بعدش تمام کارهای شخصیمو خودم انجام میدادم، راحت راه میرم، راحت میشینم و هیچ مشکلی در هیچ ناحیه ای ندارم و در انتها هم از تمامی افراد مجموعه جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم و ازشون تشکر میکنم.

37_تجربه عمل پیکرتراشی در مشهد بعد یکسال

تجربه متقاضی اول: درد بعد از عمل بستگی به بدن هر فرد دارد ولی من درد خاصی را تجربه نکردم حتی پمپ بی دردی هم استفاده نکردم.

تجربه متقاضی دوم: من هم درد خاصی برای عمل پیکرتراشی در مشهد نداشتم و برای درن ها هم یکیش یک کوچولو درد داشت ویکیش هم اصلا درد نداشت و همچنین من 3 ماه از گن ابدومینوپلاستی استفاده کردم.

38_تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد (ابدومینوپلاستی و پروتز سینه)

نتیجه عمل ابدومینوپلاستی در مشهد: ما شمارو که دیدیم اصلا نشناختیم چون تغییر سایز شما، خیلی مشهود بود، ممنون از زحمات جراحی زیبایی هیراد چون قبلا لباسم تنم نمی شد ولی الان تنم میشه.

نتیجه عمل پروتز سینه در مشهد: من از عملم راضی هستم، من حدود سه هفته پیش این عمل رو انجام دادم . الانم بابت نتیجه عملم  از جراحی زیبایی هیراد راضی هستم.

39_تجربه عمل پیکرتراشی همراه تزریق چربی به باسن:

تجربه عمل ابدو سه ماه بعد از جراحی ابدومینوپلاستی:

خوب چند وقت است از عمل شما گذشته است؟ سه ماه

افتادگی شکم داشتید درسته؟ بله

یک تجربه کوچک هم بدید بعد از عملتون چجوری بود؟ چه اتفاقی افتاد؟ دردتون؟ دوران نقاهتون؟ من خوب بودم و قابل تحمل بود برای من و رضایت دارم از مجموعه جراحی زیبایی هیراد

از چه زمانی به زندگی روزه مره برگشتید؟ خیلی زود، من شاید حدود 10 تا 15 روز بعد از عملم

تزریق باسن هم داشتید درسته؟ بله خداروشکر، همه چی برام عالی انجام شد.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

فرم دریافت مشاوره آنلاین رایگان و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

پیمایش به بالا