بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد|18جراح در حال فعالیت❤️

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

انتخاب جراح بینی مناسب، یکی از مهم ترین مراحل در مسیر رسیدن به بینی ایده آل تان است. در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تحقیقات لازم به بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در مشهد برسید.

قبل از اینکه در مورد ویژگی های بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در مشهد (بهترین دکتر زیبایی بینی در مشهد) صحبت کنیم بهتر است یکسری اطلاعات پایه ای رو داشته باشید:

تعریف نحوه ی عمل بینی(رینوپلاستی) با بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد :

 • روش باز: این تکنیک  برای مواقعی مورد استفاده قرار می گیرد که متقاضی می خواهد تغییرات بنیادین روی بینی خود ایجاد کند، در واقع جراح با برش روی تیغه و پره ها می تواند آناتومی بینی را به شکل کامل مشاهده کند تا روی آن کار کند. این نوع جراحی یک ویژگی دارد و آن هم این است که جراح روی غضروف و ساختار بینی اشراف کامل خواهد داشت و همین موضوع باعث می شود تا دقت جراحی خیلی دقیق تر شود.
 • روش بسته: در عمل بینی بسته هیچ برشی روی بینی صورت نمی گیرد و تمامی برش ها از داخل زده شده و همانند روش قبل، غضروف و استخوان بینی جدا می شوند. از ویژگی این مدل جراحی ایجاد نشدن هیچ نوع برشی روی تیغه بینی است. همین ویژگی باعث می شود تا بینی تورم کمی بعد از عمل داشته باشد و در نهایت روند بهبودی نیز سرعت بیشتری داشته باشد.

در نهایت به این نکته حتما توجه کنین که نظر نهایی جراح مدنظر قرار می گیرد که کدام روش مناسب آناتومی صورت شماست.

بهترین کاندید برای بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد چه افرادی هستند ؟

افرادی که بینی آنها، ویژگی های زیر را دارند بهترین کاندید برای عمل بینی در مشهد هستند:

 • قوز بینی دارند
 • دنبال فرم بینی بهتری هستند
 • اگر بینی فرد نسبت به صورتش بزرگ و یا کج و یا دارای یک برآمدگی است
 • افرادی که مشکل تنفسی دارند
 • اگر بینی در یک حادثه دچار شکستگی و آسیب شده باشد
 • افرادی که دچار مشکلات ژنتیکی و مادرزادی هستند
 •  اگر نوک بینی افتاده ای دارید و باعث فاصله کم بین بینی و لب شده است
 • عدم تقارن و قرینگی
 • بینی پهن یا سوراخ های بزرگ

عمل بینی (رینوپلاستی) به عنوان یکی از محبوب ترین روش های افزایش زیبایی صورت می باشد که باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبا تر به نظر رسیدن می باشد.

بهترین دکتر عمل بینی

بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد :

جراحی که به ارائه خدمات پزشکی در زمینه عمل های زیبایی مخصوصا عمل بینی در مشهد مشغول است، حتما باید در زمینه فعالیت حرفه ای خود دانش و تحصیلات مرتبط داشته باشد.

عدم تجربه و مهارت دکتر می تواند در بروز مشکلات تاثیر گذار باشد. در اینجاست که اهمیت انتخاب دکتر برای همگان روشن می شود.

در شرایطی که بینی شما نیاز به جراحی زیبایی داشته باشد، باید در مرحله اول به دنبال بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد (بهترین دکتر زیبایی بینی در مشهد) باشید زیرا جراحی در شرایطی نتیجه خوبی خواهد داشت که بهترین جراح را انتخاب کرده باشید؛ برای انتخاب جراح خوب باید حتما نمونه های عمل های گذشته جراح را بررسی کنید چون نمونه عمل دیدن خیال شما را برای عمل، پیش جراح مدنظر را راحت می کند .

در مرحله بعد، باید به مطب دکتر مراجعه کنید و نظرات بیماران ایشان را بپرسید و نتیجه های جراحی های ایشان را در صورت تمایل بیماران قبلی کاملا مشاهده کنید؛ و درخواست مشاوره در رابطه با جراحی زیبایی خود داشته باشید..

ویژگی مهم دیگر مربوط به برخورد حرفه ای جراح است زیرا باید ایشان به گونه ای باشند که به تمام سوالات افردی که مراجعه می کنند با حوصله پاسخ دهند تا هیچ گونه ابهامی در ذهن آن ها در رابطه با جراحی وجود نداشته باشد.

عمل بینی در مشهد

لیست برخی از دکتر های بینی گوشتی در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد برسید.

دکتر هدا اسماعیل پور:

ایشان متخصص گوش و حلق و بینی، در حال حاضر در شهر مشهد طبابت می کنند، ایشان در عمل های بینی گوشتی، بینی استخوانی و… فعالیت دارند.

برای تماشای نمونه عمل ها می توانید از صفحه بینی گوشتی و بینی استخوانی استفاده نمایید.

عکس بعد از عمل بینی

برای دریافت نوبت جراحی خانم دکتر هدا اسماعیل پور می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر نرگس رزم آرا

خانم دکتر نرگس رزم آرا، جراح بینی در مشهد هستند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر نرگس رزم آرا می توانید از سایت و اینستاگرام خانم دکتر نرگس رزم آرا  عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر نرگس رزم آرا مشهد   

اینستاگرام دکتر نرگس رزم آرا مشهد   

دکتر اسماعیل فرزاد فرد

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر اسماعیل فرزاد فرد می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد عزیزاستفاده نمایید.

سایت دکتر اسماعیل فرزاد فرد مشهد

 اینستاگرام دکتر اسماعیل فرزاد فرد مشهد

دکتر امیرحسین سروری

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر سروری می توانید از اینستاگرام آقای دکتر امیرحسین سروری عزیزاستفاده نمایید.

سایت دکتر امیرحسین سروری مشهد

 اینستاگرام دکتر امیرحسین سروری مشهد

دکتر الهام ایمانی

خانم دکتر الهام ایمانی، جراح زیبایی بینی در مشهد، عمل های زیبایی بینی (رینوپلاستی) را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر الهام ایمانی می توانید از اینستاگرام خانم دکتر الهام ایمانی عزیز استفاده نمایید.

 اینستاگرام دکتر الهام ایمانی مشهد

دکتر محمد علی زرین قلم

آقای دکتر محمد علی زرین قلم، جراح زیبایی بینی در مشهد، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر محمد علی زرین قلم عزیز استفاده نمایید.

سایت دکترمحمد علی زرین قلم مشهد

اینستاگرام دکتر محمد علی زرین قلم مشهد

دکتر وحیده موسوی

خانم دکتر وحیده موسوی،جراح زیبایی بینی در مشهد عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات می توانید از سایت و اینستاگرام خانم دکتر وحیده موسوی عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر وحیده موسوی مشهد

اینستاگرام دکتر وحیده موسوی مشهد

دکتر محمد اکبریان

آقای دکتر محمد اکبریان،جراح زیبایی بینی، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و قیمت عمل بینی دکتر اکبریان می توانید از اینستاگرام آقای دکتر محمد اکبریان عزیز استفاده نمایید.

اینستاگرام دکتر محمد اکبریان مشهد

دکتر یگانه تیموری

خانم دکتر یگانه تیموری، جراح زیبایی بینی در مشهد، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر یگانه تیموری می توانید از سایت و اینستاگرام خانم دکتر یگانه تیموری عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر یگانه تیموری مشهد

اینستاگرام دکتر یگانه تیموری مشهد

دکتر مهدی غلامی

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر مهدی غلامی می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر مهدی غلامی عزیزاستفاده نمایید.

سایت دکتر مهدی غلامی مشهد

اینستاگرام آقای دکتر مهدی غلامی مشهد

دکتر داریوش عرفانیان

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر عرفانیان می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر داریوش عرفانیان عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر داریوش عرفانیان مشهد

اینستاگرام دکتر داریوش عرفانیان مشهد

دکتر احسان خدیوی

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر دکتر احسان خدیوی عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر احسان خدیوی مشهد

اینستاگرام دکتر احسان خدیوی مشهد

دکتر مهدی بخشایی

آقای دکتر مهدی بخشایی جراح بینی در مشهد عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر بخشایی می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر مهدی بخشایی عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر مهدی بخشایی مشهد

اینستاگرام دکتر مهدی بخشایی مشهد

دکتر عزت الله رضایی

آقای دکتر عزت الله رضایی: جراح بینی در مشهد، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر عزت اله رضایی می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر عزت الله رضایی عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر عزت الله رضایی مشهد

اینستاگرام دکتر عزت الله رضایی مشهد

دکتر کیانوش ناهید

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل دکتر کیانوش ناهید می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر کیانوش ناهید عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر کیانوش ناهید مشهد

اینستاگرام دکتر کیانوش ناهید مشهد

دکتر ایرج وکیلی

برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر ایرج وکیلی می توانید از اینستاگرام آقای دکتر ایرج وکیلی عزیز استفاده نمایید.

اینستاگرام دکتر ایرج وکیلی مشهد

دکتر کریم جلائیان سامانی

آقای دکتر کریم جلائیان سامانی: جراح و متخصص بینی در مشهد، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات و هزینه عمل بینی دکتر جلائیان می توانید از اینستاگرام آقای دکتر کریم جلائیان عزیز استفاده نمایید.         

اینستاگرام دکتر کریم جلائیان سامانی مشهد

دکتر علی سرابی

آقای دکتر علی سرابی جراح بینی در مشهد، عمل های بینی گوشتی و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر با نمونه کار عمل بینی و نظرات می توانید از سایت و اینستاگرام آقای دکتر علی سرابی عزیز استفاده نمایید.

سایت دکتر علی سرابی مشهد

اینستاگرام دکتر علی سرابی مشهد

برای رسیدن به بهترین دکتر عمل بینی گوشتی در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

مهمترین سوال در رابطه با بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد:

سخن آخر:

به یاد داشته باشید که انتخاب جراح بینی، یک تصمیم شخصی و مهم است. حتما قبل از انتخاب نهایی، خوب تحقیق کنید و نمونه کارهای آنها را به دقت بررسی کنید. همچنین، انتظارات واقع بینانه ای از عمل بینی داشته باشید. با کمی دقت و صبر، می توانید بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد را پیدا کنید و به بینی ایده آل تان برسید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

4 دیدگاه دربارهٔ «بهترین جراح بینی گوشتی در مشهد|18جراح در حال فعالیت❤️»

 1. سلام وقتتون بخیر
  ارزانترین جراحی بینی در مشهد توسط کدام جراح صورت می گیرد؟

  1. پشتیبانی سایت

   سلام عسل عزیز
   برای رسیدن به ارزانترین جراحی بینی و باکیفیت ترین می توانید به لیست بهترین دکتر عمل بینی در مشهد در همین مقاله مراجعه نمایید.

  1. پشتیبانی سایت

   سلام مریم عزیز
   به نظر ما برای پیدا کردن بهترین بیمارستان برای عمل بینی در مشهد به لیست بهترین دکتر عمل بینی در همین مقاله مراجعه کنید اول بهترین دکتر را پیدا نمایید سپس طبق آن جراح بهترین بیمارستان برای عمل بینی در مشهد را انتخاب کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا