تزریق چربی به باسن در مشهد❤️+هزینه【سال 1403】

تزریق چربی به باسن در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

آیا به دنبال راهی برای داشتن باسنی خوش فرم و ایده‌آل هستید؟ عمل تزریق چربی به باسن در مشهد می‌تواند راه حلی مناسب برای شما باشد. این روش که به عنوان ” باسن برزیلی” نیز شناخته می‌شود، با استفاده از چربی‌های خودتان، شما باسنی حجیم‌تر و خوش‌حالت‌تر خواهید داشت.معمولا این جراحی زیبایی همراه با عمل ابدومینوپلاستی مشهد یا عمل لیپوساکشن مشهد صورت می گیرد.

فهرست مطالب
 1. درخواست مشاوره:
 2. تزریق چربی به باسن در مشهد:
 3. عکس عمل تزریق چربی به باسن در مشهد:
 4. تزریق چربی به باسن در مشهد چگونه می باشد؟
 5. چه کسانی کاندیدای مناسبی برای عمل تزریق چربی به باسن در مشهد (لیفت باسن)هستند؟
 6. فیلم مشاوره عمل ابدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن در مشهد:
 7. مزایای بزرگ کردن و اصلاح فرم باسن با تزریق چربی در مشهد:
 8. جراحی همزمان لیپوساکشن به همراه تزریق چربی به باسن و لابیاپلاستی در مشهد:
 9. ماندگاری تزریق چربی به باسن در مشهد:
 10. مراقبت های بعد از تزریق چربی به باسن در مشهد:
 11. رابطه جنسی بعد از عمل تزریق چربی به باسن:
 12. بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در مشهد:
 13. تزریق چربی به باسن بهتر است یا پروتز ؟
 14. هزینه تزریق چربی به باسن در مشهد(لیپو ترانسفر) چقدر می باشد؟
 15. تا چه اندازه می‌توان سایز باسن را با تزریق چربی به باسن در مشهد افزایش داد ؟
 16. علت ترک خوردن پوست بعد از تزریق چربی به باسن در مشهد چیست؟
 17. آیا تزریق چربی به باسن به‌عنوان یک روش علمی مؤثر می باشد؟
 18. تجربه عمل ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن در مشهد:
 19. سوالات متداول عمل تزریق چربی به باسن در مشهد:
 20. سخن آخر:
 21. تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام
 22. درخواست مشاوره
 23. منبع:

درخواست مشاوره:

تزریق چربی به باسن در مشهد:

تزریق چربی به باسن یکی از روش‌های مدرن برای بهبود فرم باسن می باشد که بدون استفاده از پروتز صورت می گیرد. در این عمل زیبایی از چربی بدن خود زیباجو برای تزریق به قسمت‌های دیگر اندام استفاده می‌شود، که همین باعث سازگاری بالای آن با بدن می باشد.

پس از تزریق چربی معمولاً به صورت میانگین حداکثر 40 درصد چربی ها، جذب بدن می‌شود، که به همین جهت جراح باید مقداری بیشتر از حد لازم به ناحیه مد نظر چربی تزریق کند تا به فرم ایده آل برسیم. جراح بر اساس میزان چربی تزریق شده و شرایط بیمار از انواع بی‌حسی موضعی و بی‌هوشی عمومی استفاده می‌کند.

مدت‌زمان تزریق چربی نیز بر اساس میزان چربی انتقالی معمولاً بین یک ساعت و نیم تا دو ساعت به صورت میانگین می باشد. در تزریق چربی  بسته به صلاح دید جراح شما می‌توانید بعد از گذشت دو الی سه روز به فعالیت‌های روزمره خود برگردید

چربی بدن دوام بالایی دارد، که به همین علت هم ماندگاری این تکنیک بسیار بالا می باشد. در این تکنیک به کمک عمل لیپوساکشن مشهد و کانولا، چربی از اطراف شکم یا قسمت‌های دیگر جدا شده و خارج می گردد و بعد از خالص‌سازی به قسمت مدنظر تزریق می‌شود.

نتایج تزریق چربی به باسن بعد از تزریق کاملا مشهود می باشد، اما برای دیدن بهترین نتیجه شما باید حدود شش ماه صبر کنید. چون بعد از تزریق مقداری از چربی جذب بدن می‌شود، به‌مرور مقداری از برجستگی باسن کم خواهد شد. اما در کل بین ۶۰ تا ۸۰ درصد چربی تزریق شده در محل باقی می‌ماند.

عکس عمل تزریق چربی به باسن در مشهد:

1_فیلم تزریق چربی باسن:

2_

سلام خسته نباشید امروز من عمل لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن دارم، از طریق دختر داییم با جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم چون ایشون کاملا راضی بودن و همچنین به اندام دلخواهشون بعد عمل رسیده بودند خیلی از جراحی زیبایی هیراد به خاطر مهربونی و کار حرفه ای و پیگیری شون تعریف می کردند، که برای همین منم اینجا را انتخاب کردم.

من دیروز، عمل لیپوابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن داشتم، خیلی خیلی می ترسیدم اونقدری که حتی پشیمان شدم ولی در کل بخوام بگم این جراحی اصلا درد نداشت فقط یک خورده بدنتون کوفته می شه والا من از پمپ درد خودم هم به خاطر درد نداشتن استفاده نکردم.

در انتها هم میخوام بگم خیلی از جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم به دلیل پاسخگویی و پیگیری خوبشون.

تزریق چربی به باسن در مشهد چگونه می باشد؟

تزریق چربی در حال حاضر یکی از روش‌های نوین تغییر اندازه و فرم باسن می باشد که نیاز به پروتز نمی باشد. به‌منظور بزرگ کردن باسن و فرم دهی آن با روش تزریق چربی، جراح معمولاً در سه مرحله این اقدامات را انجام می دهد:

 • چربی به کمک لیپوساکشن از قسمت‌هایی از بدن نظیر شکم، پهلو، ران و… خارج می گردد.
 • چربی برداشت شده صاف و خالص (تصفیه) می گردد.
 • در مرحله سوم برای انتقال و تزریق چربی ، جراح روی بعضی از قسمت های خاص باسن برش کوچکی ایجاد می‌کند. این برش‌ها بعد از جراحی به‌سرعت بهبود خواهند یافت.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای عمل تزریق چربی به باسن در مشهد (لیفت باسن)هستند؟

 • افرادی که دارای اضافه‌وزن هستند و از تناسب اندام خود ناراحت می باشند و به دلیل داشتن ذخیره چربی مناسب، کاندید خوبی برای لیپوساکشن و انتقال چربی به باسن هستند.
 • افرادی که پوست باسنشان کاملاً سالم و ارتجاعی می باشند.
 • افراد بین سنین ۲۵ تا ۶۰ سال

فیلم مشاوره عمل ابدومینوپلاستی و تزریق چربی به باسن در مشهد:

1_زیباجوی اول : ما bmi بالای 32 رو عمل نمی کنیم ولی چون bmi شما 30 هست مورد خوبی برای  عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و لیفت سینه هستید چون عمل شما با خطر نزدیک به صفر میتونه انجام بشه، قطعا نتیجه عمل شما خیلی خوب میشه. چون افتادگی سینه های شما به یک اندازه هستند و همچنین تقریبا قرینه هستند باعث میشه نتیجه عمل شما خیلی خوب باشه.

2_ زیباجوی دوم: شما اگر احساس می کنید دچار درد می شوید نگران نباشید چون ما به شما پمپ بی دردی می دهیم برای بعد از عمل که هر وقت درد داشتین با زدن کلید پمپ بی دردی درد شما تسکین پیدا کند_ درن شما 5 روز بعد جراحی عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و تزریق چربی به باسن شما برداشته می شود.

3_ زیباجوی سوم: چون هموگلوبین و bmi شما مناسب است می توانید عمل های همزمان انجام دهید. همچنین عدم قرینه گی سینه های شما برطرف می شود و نوک سینه های شما همچنین سرجای خود ش قرار می گیرد.

مزایای بزرگ کردن و اصلاح فرم باسن با تزریق چربی در مشهد:

 • در تزریق چربی به باسن قسمت برش قابل دیدن نمی باشد و به‌سرعت بهبود می‌یابد.
 • عدم بروز حساسیت در طول تزریق چربی به باسن
 • بهبودی بسیار سریع
 • نتیجه به دست آمده بعد از تزریق چربی برخلاف پروتز بسیار طبیعی و ماندگار می باشد.
 • این تکنیک زیبایی را می توان همزمان با عمل های زیبایی دیگر طبق نظر جراح انجام داد که همین باعث بهینه تر شدن هزینه عمل زیبایی شما می شود.
 • تزریق چربی باعث رفع افتادگی باسن می شود.

جراحی همزمان لیپوساکشن به همراه تزریق چربی به باسن و لابیاپلاستی در مشهد:

آقای دکتر: مریضی که الان در انتظار عمل ما است، خانم 31 ساله ای هستند که به علت تجمع چربی در پهلو و جلوی شکم امروز خدمتشون هستیم که در کنار این جراحی، یک عمل لابیاپلاستی هم داریم که توسط خانم دکتر انجام می شود.

خانم دکتر: قراره در این عمل به صورت همزمان عمل ساکشن شکم و پهلو و انتقال اون به باسن و همچنین لابیاپلاستی را انجام دهیم.

رضایت  زیباجو: من یکی از زیباجویان مجموعه جراحی زیبایی هیراد هستم که عمل لیپوساکشن360 به همراه ترنسفر به باسن و همچنین لابیاپلاستی رو به صورت همزمان انجام دادم. من چربی شکم و پهلو داشتم، شکمم بزرگ بود می خواستم فرم ساعت شنی بگیرم که خداروشکر الان به اون نتیجه رسیدم، 10 روز اولش یکخورده واسم سخت بود ولی از 10 روز به بعدش تمام کارهای شخصیمو خودم انجام میدادم، راحت راه میرم، راحت میشینم و هیچ مشکلی در هیچ ناحیه ای ندارم و در انتها هم از تمامی افراد مجموعه جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم و ازشون تشکر میکنم.

ماندگاری تزریق چربی به باسن در مشهد:

بر اساس تحقیقات صورت گرفته و نظر زیباجویان عزیز، تزریق چربی ماندگاری بسیار بهتری نسبت به تزریق ژل به باسن دارد. چون در این روش از سلول‌های چربی خود فرد استفاده می‌شود، این سلول‌ها قادرند برای مدت طولانی زنده بمانند و نتیجه‌بخش باشند.

نوسانات فراوان وزنی، نتایج این عمل زیبایی را از بین می‌برد. نتایج تزریق چربی اگر به‌درستی صورت گیرد، گاهی تا سال‌ها ماندگار است. اما ماندگاری چربی در همه افراد یکسان نمی باشد و به فاکتورهایی نظیر مثل استخراج چربی، نوع چربی، شیوه فراوری چربی، تکنیک جراح، محل دقیق تزریق، سبک زندگی، رعایت پیشنهادهای جراح بعد از تزریق تا ۶ ماه، ویژگی‌های بدنی افراد و به عوامل محیطی وابسته است.

معمولا ماندگاری تزریق چربی بین ۳ تا ۵ سال می باشد.

مراقبت های بعد از تزریق چربی به باسن در مشهد:

انتقال چربی از شکم
چربی استخراج شده
 • بعد از تزریق چربی به باسن امکان دارد کمی درد داشته باشید ، که طبق نظر جراح خود می‌توانید از داروهای مسکن و آنتی‌بیوتیک به‌صورت منظم استفاده نمایید.
 • دو تا ده روز بعد از تزریق چربی در منزل استراحت نمایید و از فعالیت‌های سنگین و ورزشی خودداری کنید.
 • تا ۱۴ روز برای مدت طولانی روی باسن خود ننشینید و برای استراحت به پهلو و شکم بخوابید، که این دوره درمانی بسته به نظر جراح می تواند متغیر باشد.
 • بهبود اولیه زیباجو معمولاً بعد از ۶ هفته نمایان می شود.
 • حداقل سه ماه زمان نیاز است تا نتایج تزریق چربی به باسن به طور کامل مشهود شود؛ بنابراین در این دوران مراقبت‌ها و پیشنهادی جراحتان را به صورت منظم انجام دهید.
 • بر اساس پیشنهاد جراح می‌توانید از ماساژ لنفاوی هم استفاده کنید.
 • استفاده از بالش‌های دوناتی شکل می‌تواند فشار وارد شده به باسن را در اطراف پخش کند و نشستن را برای شما راحت‌تر کند.
 • کنترل وزن و جلوگیری از چاقی برای بلند مدت به شدت میتونه به شما برای داشتن اندام ایده آل کمک کنه. کاهش ناگهانی وزن، تأثیرات خوبی در ماندگاری و اثربخشی نتایج عمل نخواهد داشت.
 • نهایت بازجذب چربی تزریق شده تا 3 هفته بعد از عمل است و بعد از آن جذبی رخ نمیدهد و مقدار باقی مانده ماندگار خواهد بود.

رابطه جنسی بعد از عمل تزریق چربی به باسن:

چه مدت بعد از عمل زیبایی، رابطه جنسی می توان داشت؟

بافت های بدن در حین عمل دچار تغییر می شوند که نتیجه آن ورم و التهاب به همراه دارد که یک مدت زمانی طول می کشد تا این ورم و التهابات بهبود یابد که معمولا برای عمل های مختلف بازه ی بین 2 تا 4 هفته رو پیشنهاد می دهیم ولی در کل اگر بخواهیم یک زمان مشخصی را برای تمام عمل های زیبایی در نظر بگیریم بهتره رابطه جنسی بعد از یکماه انجام شود.

بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در مشهد:

به افرادی که خواستار بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در مشهد هستند، توصیه می شود در مورد جراح خود تحقیقات لازم را انجام دهند و به هیچ عنوان تحت تاثیر تبلیغات گسترده در این حوزه قرار نگیرند چون این افراد سودجو بدون مهارت و دانش کافی شروع به عمل می کنند که همین امر باعث به وجود آمدن صدمات جبران ناپذیری برای متقاضی می شود. برای انتخاب بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در مشهد حتما به موارد زیر توجه فرمایید : تحصیلات و مهارت،   تجربه لازم،   تجهیزات مطلوب،  مشاور خوب، رفتار مناسب و خوب با بیمار و در انتها هم باید الویت دکتر سلامتی متقاضی باشد نه مسائل مالی

تزریق چربی به باسن بهتر است یا پروتز ؟

یکی از پرتکرارترین سوالاتی که دررابطه‌با فرم دهی به باسن بین زیباجویان زیاد مطرح می‌شود، این است که برای فرم‌دهی و افزایش سایز باسن، تکنیک تزریق چربی بهتر است یا پروتز؟ تزریق چربی روش امن‌تر و نتیجه‌بخش‌تری می باشد. ازآنجاکه چربی از بدن خود فرد استخراج می‌شود، سازگاری آن در بدن بالا می باشد و عوارض بسیار کمی به دنبال دارد، در نتیجه نیازی به پروتزهای گران‌قیمت نمی باشد.

هزینه تزریق چربی به باسن در مشهد(لیپو ترانسفر) چقدر می باشد؟

هزینه تزریق چربی به عوامل مختلفی بستگی دارد که این نوع جراحی چون عمل زیبایی محسوب می شود تحت پوشش بیمه قرار نمی گیرد.

هزینه تزریق چربی بر اساس مقدار چربی که از بدن خارج می‌شود، دستمزد جراح و تکنیک‌های به‌کاررفته در تزریق چربی مشخص می گردد.( هزینه های بالا بردن باسن به روش برزیلی هم دقیقا به همین صورت گفته شده محاسبه می گردد)

تا چه اندازه می‌توان سایز باسن را با تزریق چربی به باسن در مشهد افزایش داد ؟

پیشنهاد می گردد برای هر سمت از باسن تنها ۵۰۰ الی ۷۵۰ میلی‌لیتر چربی تزریق شود. این مقدار می‌تواند بیشتر هم باشد، بر اساس تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ صورت گرفته است، به صورت میانگین ۱۳۰۰ میلی‌لیتر چربی می‌توان در هر طرف از باسن خود دریافت کرد، اما در این صورت عوارض و ریسک عمل زیبایی بالا می‌رود.

نمونه قبل و بعد از تزریق چربی به باسن
عکس تزریق چربی به باسن در مشهد

علت ترک خوردن پوست بعد از تزریق چربی به باسن در مشهد چیست؟

پوست بدن انسان دارای خاصیت ارتجاعی و کشسانی می باشد، این ویژگی یک مزیت به شمار می آید و بسته به سن، جنس پوست، میزان کلاژن‌سازی و ژنتیک در هر فرد متفاوت می باشد.یکی از علل رایج ترک خوردن پوست، چاقی و یا لاغری ناگهانی بدن می باشد؛ بنابراین ترک‌ پوست بعد از تزریق چربی کاملاً طبیعی است. در این عمل زیبایی، پوست در اثر تزریق کشیده می‌شود و ترک می‌گیرد. یکی از بهترین تکنیک ها برای جلوگیری از ترک گرفتن پوست بعد از تزریق چربی استفاده از انواع روغن‌های گیاهی نظیر آرگان، بادام و… می باشد.

آیا تزریق چربی به باسن به‌عنوان یک روش علمی مؤثر می باشد؟

مقالات علمی و معتبر زیادی در حوزه ماندگاری چربی، مقدار مناسب تزریق آن، شیوه استاندارد تزریق، ویژگی‌های چربی تزریقی و … در جهان وجود دارد.

هر روش جراحی که توسط جراحان زیبایی صورت می گیرد، در مجامع علمی تأیید شده است. تزریق چربی به باسن هم به‌عنوان یک روش کاملاً استاندارد، علمی و مؤثر مورد تأیید جراحان زیبایی سراسر دنیا می باشد و تاکنون توانسته نتایج ماندگار، کم عارضه و خوبی برای افراد به دنبال داشته باشد.

بهترین جراح لیفت باسن برزیلی مشهد
لیفت باسن بزریلی مشهد

تجربه عمل ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن در مشهد:

1-یکسال بعد از عمل همزمان ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی و تزریق چربی به باسن:

2-فیلم دوم تزریق چربی به باسن :

3_فیلم سوم تزریق چربی به باسن:

4_ فیلم چهارم تزریق چربی به باسن:

تجربه عمل ابدو سه ماه بعد از جراحی ابدومینوپلاستی:

خوب چند وقت است از عمل شما گذشته است؟ سه ماه

افتادگی شکم داشتید درسته؟ بله

یک تجربه کوچک هم بدید بعد از عملتون چجوری بود؟ چه اتفاقی افتاد؟ دردتون؟ دوران نقاهتون؟ من خوب بودم و قابل تحمل بود برای من و رضایت دارم از مجموعه جراحی زیبایی هیراد

از چه زمانی به زندگی روزه مره برگشتید؟ خیلی زود، من شاید حدود 10 تا 15 روز بعد از عملم

تزریق باسن هم داشتید درسته؟ بله خداروشکر، همه چی برام عالی انجام شد.

5_تجربه عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و تزریق چربی:

من یک و نیم سال پیش که عمل می خواستم بکنم منصرف شده بودم ولی وقتی وارد اتاق عمل شدم کلا فراموش کردم می خواستم چکار کنم و خود بیهوشی هم بهترین حالت جراحی هست چون هیچی متوجه نمیشی بعد واسه درد عمل ابدومینوپلاستی هم بعد جراحی کاملا قابل تحمل بود و بیشتر کوفتگی تجربه کردم، به من آقای دکتر شیاف و قرص مسکن داده بود که فقط داخل بیمارستان استفاده کردم و اصلا داخل خونه ازش استفاده نکردم چون نیازی نبود و دردش کاملا قابل تحمل بود.

سوالات متداول عمل تزریق چربی به باسن در مشهد:

سخن آخر:

اگر به دنبال راهی دائمی و طبیعی برای بزرگ کردن و خوش فرم کردن باسن خود هستید، تزریق چربی به باسن می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد. با انتخاب یک جراح مجرب و باتجربه در مشهد، می‌توانید به نتایج دلخواه خود دست پیدا کنید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس تزریق چربی به باسن را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل تزریق چربی به باسن به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، rochester

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا