عمل لیپوساکشن در مشهد+ 14جراح در حال فعالیت+اقساط❤️

لیپوساکشن شکم در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

با لیپوساکشن در مشهد می‌توانید: چربی‌های موضعی سرسخت را از بین ببرید و به تناسب اندام ایده‌آل خود برسید و همچنین اعتماد به نفس خود را افزایش دهید.(عمل پیکرتراشی در مشهد )

فهرست مطالب
 1. درخواست مشاوره:
 2. جراحی لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟
 3. رابطه جنسی بعد از عمل لیپوساکشن:
 4. مزایای عمل لیپوساکشن در مشهد:
 5. آیا عمل لیپوساکشن شکم در مشهد باعث کاهش وزن می شود؟
 6. آیا جراحی لیپوساکشن شکم در مشهد موثر است؟
 7. تجربه و رضایت زیباجوی عزیزمون بابت لیپوساکشن 360 درجه به همراه ابدومینوپلاستی:
 8. مراقبت های قبل از عمل لیپوساکشن در مشهد :
 9. هنگام مشاوره عمل لیپوساکشن شکم در مشهد چه باید کرد؟
 10. آمادگی صحبت در جلسه ویزیت برای عمل لیپوساکشن مشهد درباره موارد زیر را داشته باشید:
 11. دوره بهبودی جراحی لیپوساکشن مشهد:
 12. آیا عمل لیپوساکشن درد دارد؟
 13. عوارض عمل لیپوساکشن در مشهد:
 14. آیا عمل لیپوساکشن داخل مطب با بی حسی امکان پذیر است؟
 15. تجربه عمل لیپوساکشن در مشهد:
 16. جراحی همزمان لیپوساکشن به همراه تزریق چربی به باسن و لابیاپلاستی:
 17. بهترین دکتر عمل لیپوساکشن در مشهد(14 جراح در حال فعالیت):
 18. هزینه جراحی لیپوساکشن مشهد:
 19. هزینه عمل لیپوساکشن در مشهد همزمان با دیگر جراحی های زیبایی:
 20. نتیجه گیری:
 21. سوالات متداول عمل لیپوساکشن در مشهد:
 22. سخن آخر:
 23. تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام
 24. فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:
 25. درخواست مشاوره
 26. منبع:

درخواست مشاوره:

جراحی لیپوساکشن چگونه انجام می شود؟

قبل از عمل لیپوساکشن شکم در مشهد:

پزشک(بهترین دکتر لیپوساکشن در مشهد) امکان دارد دایره‌ ها و خطوطی را روی بدن شما که قرار است عمل زیبایی لیپوساکشن با بیهوشی عمومی در مشهد را انجام دهد، علامت بزند. همچنین ممکن است عکس‌هایی گرفته شود تا بتوان تصاویر قبل و بعد را با هم مقایسه نمود. نحوه انجام جراحی لیپوساکشن شکم در مشهد بستگی به تکنیک خاصی دارد که توسط جراح استفاده می شود.

لیپوساکشن شکم در مشهد،  نیاز به بیهوشی کامل داشته که همین باعث ایجاد حالت موقتی بیهوشی می شود. تیم پزشکی ضربان قلب، فشار خون و سطح اکسیژن خون شما را در طول عمل زیبایی کنترل می کند. بسته به میزان برداشت چربی ممکن است عمل شما تا چند ساعت زمان ببرد.

اگر بیهوشی کامل برای شما پیشنهاد گردد در اتاق ریکاوری از خواب بیدار خواهید شد. جهت نظارت بر بهبود وضعیت خود حداقل یک شب در بیمارستان خواهید ماند حتی در مواردی ممکن است بیشتر از یک شب بمانید.

لیپوساکشن شکم در مشهد
لیپوساکشن شکم در مشهد

بعد از عمل لیپوساکشن شکم در مشهد :

انتظار کمی درد، تورم و کبودی بعد از عمل زیبایی شکم را داشته باشید. پزشک شما دارویی برای کمک به کنترل درد و آنتی بیوتیک برای کاهش عفونت تجویز می کند. پس از عمل زیبایی، جراح برش های روی پوستتان را باز می گذارد و لوله ‌های موقتی برای تخلیه مایع ایجاد شده قرار می دهد. نیاز است چند روز قبل از بازگشت به کار و چند هفته قبل از از سرگیری فعالیت های عادی خود صبر کنید.

این نکته مهم رو حتما به خاطر بسپارید که اندام ایده آل مدنظرتون 50درصد مربوط به عمل زیبایی شماست و 50درصد کاملا بستگی به مراقبت های بعد عملتون داره

رابطه جنسی بعد از عمل لیپوساکشن:

چه مدت بعد از عمل زیبایی، رابطه جنسی می توان داشت؟

بافت های بدن در حین عمل دچار تغییر می شوند که نتیجه آن ورم و التهاب به همراه دارد که یک مدت زمانی طول می کشد تا این ورم و التهابات بهبود یابد که معمولا برای عمل های مختلف بازه ی بین 2 تا 4 هفته رو پیشنهاد می دهیم ولی در کل اگر بخواهیم یک زمان مشخصی را برای تمام عمل های زیبایی در نظر بگیریم بهتره رابطه جنسی بعد از یکماه انجام شود.

مزایای عمل لیپوساکشن در مشهد:

 • کاهش چربی موضعی: لیپوساکشن شکم می تواند به کاهش چربی موضعی در ناحیه شکم کمک کند. این می تواند به بهبود ظاهر شکم و ایجاد تناسب اندام کمک نماید.
 • رفع افتادگی پوست: لیپوساکشن شکم می تواند به رفع افتادگی پوست (در صورتی که این افتادگی کم باشد) در ناحیه شکم کمک کند. این می تواند به ایجاد ظاهری صاف تر و سفت تر در شکم کمک کند.
 • افزایش اعتماد به نفس: لیپوساکشن شکم می تواند به افزایش اعتماد به نفس فرد کمک کند. این می تواند به فرد کمک کند تا احساس بهتری نسبت به ظاهر خود داشته باشد.

آیا عمل لیپوساکشن شکم در مشهد باعث کاهش وزن می شود؟

عمل لیپوساکشن پهلو مشهد برای افزایش زیبایی ظاهر بدن به کار می رود و باعث لاغرتر دیده شدن شما می شود. تناسب اندام اثر بسیاری زیادی بر سلامت بدن و روان اشخاص دارد. به همین دلیل است که شما بعد از انجام لیپوساکشن شکم و بقیه بخش های بدن دارای اعتماد به نفس بالاتری می شوید.

زیباجو باید مطلع باشد که لیپوساکشن راهی برای کاهش وزن نمی باشد. بلکه لیپوساکشن پهلو مشهد برای افزایش تناسب اندام و از بین بردن چربی های اضافه شکم که پس از رژیم و ثبات وزن برجای مانده اند، به کار می رود.

بهترین جراح لیپوساکشن
مشخص کردن ناحیه ای که چربی انباشته شده دارد

آیا جراحی لیپوساکشن شکم در مشهد موثر است؟

زمانی که فرد چاق می شود و سلول های چربی در بدنش زیاد می شود، می تواند از لیپوساکشن جهت خلاص شدن از سلول های چربی استفاده کند. لازم به ذکر است که لیپوساکشن در بسیاری از مناطق بدن کاربرد دارد. تغییرات ظاهری بدن که بعد از لیپوساکشن دیده می شود، تغییراتی طولانی مدت هستند که می توان گفت به زودی برگشت پذیر نیستند. واضح است که با افزایش وزن بیمار قسمت های لیپوساکشن شده دوباره چاق می شوند.

تجربه و رضایت زیباجوی عزیزمون بابت لیپوساکشن 360 درجه به همراه ابدومینوپلاستی:

1_ تجربه عمل ابدومینوپلاستی به همراه لیپوساکشن و تزریق چربی به باسن:

سلام خسته نباشید امروز من عمل لیپوساکشن و ابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن دارم، از طریق دختر داییم با جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم چون ایشون کاملا راضی بودن و همچنین به اندام دلخواهشون بعد عمل رسیده بودند خیلی از جراحی زیبایی هیراد به خاطر مهربونی و کار حرفه ای و پیگیری شون تعریف می کردند، که برای همین منم اینجا را انتخاب کردم.

من دیروز، عمل لیپوابدومینوپلاستی به همراه تزریق چربی به باسن داشتم، خیلی خیلی می ترسیدم اونقدری که حتی پشیمان شدم ولی در کل بخوام بگم این جراحی اصلا درد نداشت فقط یک خورده بدنتون کوفته می شه والا من از پمپ درد خودم هم به خاطر درد نداشتن استفاده نکردم.

در انتها هم میخوام بگم خیلی از جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم به دلیل پاسخگویی و پیگیری خوبشون.

مراقبت های قبل از عمل لیپوساکشن در مشهد :

غذا و داروها:

قبل از انجام عمل زیبایی، با پزشک خود در مورد آنچه از جراحی انتظار دارید صحبت کنید. جراح سابقه پزشکی شما را بررسی می کند و در مورد هر گونه بیماری که امکان دارد داشته باشید و هر دارو، مکمل یا گیاهی که ممکن است مصرف کنید سوال می کند. پزشک شما پیشنهاد می کند که مصرف برخی داروها مانند رقیق کننده های خون یا NSAID ها را حداقل سه هفته قبل از عمل زیبایی متوقف کنید. همچنین امکان دارد لازم باشد قبل از عملتون آزمایشات خاصی را انجام دهید.

جراحان لیپوساکشن و لیپوماتیک
قبل از عمل زیبایی

هنگام مشاوره عمل لیپوساکشن شکم در مشهد چه باید کرد؟

نتایج و میزان موفقیت حاصل از لیپوساکشن شکم در مشهد به صداقت و صراحت شما در طی جلسات مشاوره وابسته است. در جلسات مشاوره از شما سوالاتی در مورد سلامتی جسمانی، انتظارات و نحوه ی زندگیتان پرسیده می شود.

لیپوساکشن شکم به میزان زیادی به علایق شخص شما وابسته است. بدین معنا که شما می بایست لیپوساکشن را تنها برای خودتان انجام دهید و درخواست های دیگران و تصورات ذهنی دیگران کلا کنار بگذارید.

از گفتن سوالات خود با پزشک خود خجالت نکشید و با آرامش تمامی دغدغه های خود را با وی در میان بگذارید.

1_زیباجوی اول : ما bmi بالای 32 رو عمل نمی کنیم ولی چون bmi شما 30 هست مورد خوبی برای  عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و لیفت سینه هستید چون عمل شما با خطر نزدیک به صفر میتونه انجام بشه، قطعا نتیجه عمل شما خیلی خوب میشه. چون افتادگی سینه های شما به یک اندازه هستند و همچنین تقریبا قرینه هستند باعث میشه نتیجه عمل شما خیلی خوب باشه.

2_ زیباجوی دوم: شما اگر احساس می کنید دچار درد می شوید نگران نباشید چون ما به شما پمپ بی دردی می دهیم برای بعد از عمل که هر وقت درد داشتین با زدن کلید پمپ بی دردی درد شما تسکین پیدا کند_ درن شما 5 روز بعد جراحی عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و تزریق چربی به باسن شما برداشته می شود.

3_ زیباجوی سوم: چون هموگلوبین و bmi شما مناسب است می توانید عمل های همزمان انجام دهید. همچنین عدم قرینه گی سینه های شما برطرف می شود و نوک سینه های شما همچنین سرجای خود ش قرار می گیرد.

آمادگی صحبت در جلسه ویزیت برای عمل لیپوساکشن مشهد درباره موارد زیر را داشته باشید:

 • هدف شما از انجام لیپوساکشن شکم چیست؟ نتیجه ی رضایت بخش از نظر شما به چه نحوی می باشد؟
 • شرایط پزشکی، آلرژی دارویی و داروهای درمانی که مصرف می کنید.
 • روند درمان فعلی شما، داروها، ویتامین ها، مصرف الکل، سیگار و مواد مخدر
 • جراحی های قبلی

قبل از انجام این عمل زیبایی اندکی اضطراب کاملاً عادی است. بنابراین با مطرح کردن برخی پرسش ها می توانید به پاسخ سوالات خود رسیده و به مقدار زیادی از اضطراب خود نسبت به نتیجه مثبت عمل زیبایی بکاهید.

دوره بهبودی جراحی لیپوساکشن مشهد:

پس از لیپوساکشن شکم(جراحی شکم در مشهد) به دلیل کاهش تورم و قرار گرفتن درست پوست بر روی بدنتان و حفظ فرم جدید بدن، از یک پانسمان  استفاده می شود. همچنین یک تخلیه کننده کوچک (درن) و موقتی بر روی محل برش قرار می گیرد تا خونابه های ناشی از عمل زیبایی را  جذب نماید.

آیا عمل لیپوساکشن درد دارد؟

اگر بخواهیم به صورت واضح برای شما شرح دهیم بهتر است عمل لیپوساکشن را به دو قسمت حین جراحی و بعد از جراحی تقسیم نماییم:

حین جراحی لیپوساکشن :

به دلیل اینکه جراح از داروهای بیهوشی استفاده می کند هیچ دردی احساس نمی کنید.

بعد از جراحی لیپوساکشن:

پس از جراحی داشتن کمی حساسیت و درد طبیعی می باشد.(خوب است بدانید که جراح شما برای اینکه شما درد کمتری را بعد جراحی احساس نمایید ، روی پوست شما برش های کوچکی ایجاد می کند)

معمولا بعد از جراحی با توجه به شرایط متقاضی، جراح داروهایی  را تجویز می کند که باعث تسکین درد بعد از عمل لیپوساکشن می شود.

توصیه ویژه ما برای تسکین درد بعد از عمل لیپوساکشن، رعایت کردن مراقبت های قبل  و بعد عمل لیپوساکشن و همچنین مشورت با جراح مدنظرتان است.

عوارض عمل لیپوساکشن در مشهد:

از معایب عمل لیپوساکشن می توان به عوامل زیر اشاره کرد:

 • درد بعد از عمل : بعد از معاینه حضوری و صحبت با متقاضی، جراح برای این فرد اگه نیاز باشد پمپ درد و مسکن هایی مورد نیاز را تجویر می کند.
 • التهاب و تورم: این عارضه هم برای هفته های اولیه کاملا طبیعی می باشد هر چقدر از زمان عمل می گذرد این عارضه کمتر می شود.
 • داشتن حالت تهوع: به دلیل مواد داخل داروی بیهوشی که کاملا طبیعی هست.
 • نیاز داشتن به عمل مجدد! : این اتفاق برای افرادی رخ می دهد که افراد کم تجربه را برای عمل زیبایی ابدومینوپلاستی خود انتخاب می کنند.

این موارد بیشترین عواملی هستند که بعد از عمل لیپوساکشن رخ می دهد.

یک نکته را هم برای اینکه به آرامش خاطر بیشتر برسید بگوییم خوب است : بعد از عمل لیپوساکشن بستگی به تشخیص جراح به صورت مکرر شما معاینه حضوری و آنلاین می شوید تا از همه نظر تحت کنترل جراح مجموعه جراحی زیبایی هیراد باشید.

آیا عمل لیپوساکشن داخل مطب با بی حسی امکان پذیر است؟

در مورد عمل لیپوساکشن شکم پهلو با بی حسی موضعی داخل مطب، شک داشتم که محتوای آن را برای شما تهیه کنم یا نه!

من توضیحات کامل آن را می دهم و تصمیم گیری نهایی را به شما می سپارم!

همانطور که از نام عمل لیپوساکشن مشخص است ما اگر بخواهیم عمل ساکشن شکم پهلو را با بی حسی موضعی انجام بدهیم، به هیچ عنوان نباید از قسمتی که بی حس کردیم یک مقدار کانوله ساکشن را بالاتر یا پایین تر ببریم چون اگر خارج محدوده ی بی حسی موضعی این کانوله وارد شد شما درد خیلی زیادی را باید تحمل کنید! خوب است بدانید ما مراجعین زیادی داشتیم که این عمل را در مطب دیگری با بی حسی انجام دادن و اصلا نتیجه نگرفتند و همچنین آن افراد برای برطرف شدن وضعیت بدی که داخل پوست شان ایجاد شده که باعث چین و چروک شده دنبال راه حل می گردند! همچنین خوب است بدانید چون در اندامشان چسبندگی بافتی یا فیبروز بافتی ایجاد شده عمل بعدی و اصلی هم برای جراح، سختی زیادی به همراه دارد.

مطلب بعدی که بهتر است بدانید، این عمل ها به خون و همچنین به یک شب بیمارستان نیاز دارند و همچنین این را در نظر داشته باشید شما وقتی این عمل را در مطب انجام می دهید، هیچ کدام از این امکانات را نمی توانید استفاده کنید چون داخل مطب وجود ندارد و در نهایت اگر کوچک ترین اتفاقی برای شما رخ دهد، وسیله ی خاصی برای نجات دادن جان شما در مطب وجود ندارد.

تجربه عمل لیپوساکشن در مشهد:

عمل همزمان لیپوساکشن به همراه لابیاپلاستی و کولپورافی در مشهد:

با سلام، امروز قراره برای متقاضی، عمل لیپوساکشن به همراه لابیاپلاستی و کلپورافی انجام بدیم که داخل این ویدیو قراره به این موضوع بپردازیم که وقتی متقاضی به صورت همزمان این نوع جراحی های زیبایی را انجام می دهد چه مزیت و محدودیت هایی دارد.

مزیت های جراحی های همزمان زیبایی:

 • مدت زمان بیهوشی کمتر
 • یک بار بستری شدن در بیمارستان
 • کاهش هزینه های بیمارستان و جراحی
 • بهاداغام دوره نقاهت چندین عمل باهم

به صورت کلی متقاضیانی که جراحی زیبایی مثل ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن دارند این امکان هست که به صورت همزمان جراحی زیبایی زنان هم صورت گیرد.

محدودیت های عمل های همزمان:

 • فرد BMI بالایی داشته باشد
 • هموگلوبین فرد پایین باشد
 • مدت زمان عمل خیلی طولانی باشد

تجربیات عمل همزمان ابدومینوپلاستی و لیپوساکشن و تزریق چربی:

من یک و نیم سال پیش که عمل می خواستم بکنم منصرف شده بودم ولی وقتی وارد اتاق عمل شدم کلا فراموش کردم می خواستم چکار کنم و خود بیهوشی هم بهترین حالت جراحی هست چون هیچی متوجه نمیشی بعد واسه درد عمل ابدومینوپلاستی هم بعد جراحی کاملا قابل تحمل بود و بیشتر کوفتگی تجربه کردم، به من آقای دکتر شیاف و قرص مسکن داده بود که فقط داخل بیمارستان استفاده کردم و اصلا داخل خونه ازش استفاده نکردم چون نیازی نبود و دردش کاملا قابل تحمل بود.

جراحی همزمان لیپوساکشن به همراه تزریق چربی به باسن و لابیاپلاستی:

آقای دکتر: مریضی که الان در انتظار عمل ما است، خانم 31 ساله ای هستند که به علت تجمع چربی در پهلو و جلوی شکم امروز خدمتشون هستیم که در کنار این جراحی، یک عمل لابیاپلاستی هم داریم که توسط خانم دکتر انجام می شود.

خانم دکتر: قراره در این عمل به صورت همزمان عمل ساکشن شکم و پهلو و انتقال اون به باسن و همچنین لابیاپلاستی را انجام دهیم.

رضایت  زیباجو: من یکی از زیباجویان مجموعه جراحی زیبایی هیراد هستم که عمل لیپوساکشن360 به همراه ترنسفر به باسن و همچنین لابیاپلاستی رو به صورت همزمان انجام دادم. من چربی شکم و پهلو داشتم، شکمم بزرگ بود می خواستم فرم ساعت شنی بگیرم که خداروشکر الان به اون نتیجه رسیدم، 10 روز اولش یکخورده واسم سخت بود ولی از 10 روز به بعدش تمام کارهای شخصیمو خودم انجام میدادم، راحت راه میرم، راحت میشینم و هیچ مشکلی در هیچ ناحیه ای ندارم و در انتها هم از تمامی افراد مجموعه جراحی زیبایی هیراد رضایت دارم و ازشون تشکر میکنم.

بهترین دکتر عمل لیپوساکشن در مشهد(14 جراح در حال فعالیت):

اگر دنبال بهترین دکتر عمل لیپوساکشن در مشهد هستید (بهترین دکتر برای برداشتن چربی شکم در مشهد) روی لینک 14 جراح در حال فعالیت لیپوساکشن در مشهد کلیک کنید.

هزینه جراحی لیپوساکشن مشهد:

هزینه عمل لیپوساکشن مشهد (هزینه عمل برداشتن چربی شکم در مشهد) به قسمتی از بدن که قصد کاهش چربی آن را دارید بستگی دارد. جراح شما میتواند با معاینه و بررسی در مشاوره حضوری هزینه نهایی دقیقتری به شما اعلام کند.

برای پرداخت قیمت لیپوساکشن مشهد (قیمت ساکشن شکم) می توانید به صورت نقدی و اقساط آن را پرداخت نمایید که برای اطلاع از شرایط اقساط و هزینه ها همین الان فرم پایین صفحه را پرنمایید تا همکاران من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

هزینه عمل لیپوساکشن در مشهد همزمان با دیگر جراحی های زیبایی:

لیپوساکشن شکم اغلب با عمل های زیبایی دیگر ترکیب می شود و این موضوع می تواند تفاوت در هزینه داشته باشد. از دیگر مواردی که بر هزینه لیپوساکشن تاثیر می گذارد، این است که آیا بیمار تمایل به انتقال چربی تخلیه شده به دیگرقسمت های بدن مانند باسن و … می باشد یا خیر. عمل ترانسفر چربی هم روشی جدید است که امروزه طرفداران بسیاری پیدا کرده است و همزمان با لیپوساکشن شکم صورت می گیرد.

جراحان لیپوساکشن و لیپوماتیک در مشهد
رسیدن به اندام ایده آل بعد عمل زیبایی

نتیجه گیری:

به طور کلی عمل زیبایی لیپوساکشن شکم در مشهد برای از بین بردن چربی هایی که به ورزش و رژیم جواب نداده اند مورد استفاده قرار میگیرد. پس از عمل لیپوساکشن شکم در مشهد، به طور مثال لیپوساکشن شکم، انتظار لاغر و خالی بودن محل جراحی را داشته باشید. جراحی شما میتواند از روش های مختلفی صورت گیرد که پزشک شما آن را مشخص می کند.

سوالات متداول عمل لیپوساکشن در مشهد:

سخن آخر:

لیپوساکشن در مشهد می‌تواند یک راه حل عالی برای کسانی باشد که به دنبال خلاص شدن از چربی‌های اضافی بدن خود و رسیدن به تناسب اندام ایده‌آل خود هستند. همین امروز قدمی برای رسیدن به اندام دلخواهتان بردارید!

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل لیپوساکشن (عکس قبل و بعد ساکشن شکم) را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل لیپوساکشن به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، nhs

2 دیدگاه دربارهٔ «عمل لیپوساکشن در مشهد+ 14جراح در حال فعالیت+اقساط❤️»

  1. پشتیبانی سایت

   سلام سارار عزیز
   لیپو360درجه هم انجام میدیم فقط باید اول فرم درخواست مشاوره را پر نمایید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا