عمل پروتز سینه در مشهد+ 14جراح در حال فعالیت+اقساط❤️

پروتز سینه

مدت زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

 در دنیای امروز، زیبایی ظاهری اهمیت فزاینده‌ای پیدا کرده است. داشتن ظاهری زیبا، اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد و در روابط اجتماعی و شغلی مؤثر است. عمل پروتز سینه یکی از راه‌های رسیدن به زیبایی دلخواه است که در مشهد نیز طرفداران بسیاری دارد. در این مقاله، به بررسی عمل پروتز سینه در مشهد، مزایا و هزینه آن می‌پردازیم.(مراکز خرید پروتز سینه مشهد)

فهرست مطالب
 1. درخواست مشاوره:
 2. پروتز سینه چیست؟
 3. چه عواملی در انتخاب سایز پروتز سینه تاثیرگذار است؟
 4. انواع پروتز سینه قطره اشکی و گرد:
 5. تفاوت پروتز سینه با لیفت سینه :
 6. عمل پروتز سینه در مشهد چگونه انجام می‌شود؟
 7. عمل پروتز سینه مناسب چه کسانی نیست؟
 8. سن مناسب برای عمل پروتز سینه در مشهد:
 9. مزایای عمل پروتز سینه در مشهد :
 10. ماندگاری پروتز سینه:
 11. چگونه ماندگاری عمل پروتز سینه در مشهد را افزایش دهیم؟
 12. مراقبت های قبل از عمل پروتز سینه در مشهد :
 13. مراقبت های بعد از عمل پروتز سینه در مشهد :
 14. رابطه جنسی بعد از عمل پروتز سینه:
 15. مدت زمان عمل پروتز سينه مشهد:
 16. بهترین دکتر عمل پروتز سینه در مشهد(14 جراح در حال فعالیت):
 17. هزینه عمل پروتز سینه در مشهد در سال 1403:
 18. عمل همزمان پروتز سینه و جراحی زیبایی زنان:
 19. رضایت زیباجوی عزیز از عمل پروتز سینه در مشهد:
 20. سوالات متداول عمل پروتز سینه در مشهد:
 21. لیست بهترین دکتر عمل زیبایی در مشهد:
 22. سوال مهم عمل پروتز سینه در مشهد:
 23. سخن آخر:
 24. پیشنهاد جراح بیوتی برای شما:
 25. تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام
 26. فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:
 27. درخواست مشاوره
 28. منبع:

درخواست مشاوره:

پروتز سینه چیست؟

طبق تعریف بنیاد حمایت از زنان مبتلا به سرطان پستان بریتانیا، پروتز پستان، بافتی است که شبیه پستان است و در مواردی خاص با پروتکل‌های ویژه ، جایگزین بافت طبیعی پستان می‌شود.

پروتز سینه یک بافت مصنوعی است که برای اصلاح فرم و شکل سینه‌ها یا حجم دهی به آن‌ها استفاده می‌شود. این پروتز ممکن است به شکل‌های مختلف و با استفاده از ترکیبات مختلفی ساخته شود. ترکیباتی که با بدن انسان سازگار هستند و در صورت جایگیری در بدن به آن صدمه وارد نمی‌کنند. پروتز سینه با استفاده از جراحی وارد بدن شخص می‌شود و به زیباتر شدن سینه‌های او کمک می‌کند.

چه عواملی در انتخاب سایز پروتز سینه تاثیرگذار است؟

پروتزهای سینه در سایز، حجم و بر جستگی‌ های مختلفی تولید می شوند، خوب است بدانید حجم مایع درون پروتزهای سیلیکونی دارای حجم ۲۵۰ سی سی، ۳۰۰ سی سی، ۳۵۰ سی سی، ۴۰۰ سی سی، ۴۵۰ سی سی و ۵۰۰ سی سی است، که جراح با توجه پارامترهای مختلفی که در ادامه به آن می پردازیم بهترین نوع پروتز را برای شما انتخاب می کنند. به عنوان مثال برای فردی به دلیل اینکه پوست ناحیه سینه آن سفت و محکم است باید از پروتز۲۵۰ یا ۳۰۰ سی سی استفاده نماید.

برای انتخاب بهترین سایز پروتز سینه باید به پارامترهای مختلفی توجه کنیم که عبارتند از:

 • ابعاد اولیه‌ی پستان ها: در جلسه حضوری، دکتر با در نظر گرفتن اندازه قفسه سینه، پهنا و قاعده سینه، سایز پروتز را انتخاب می نماید.خوب است بدانید که اگر در حال حاضر سینه کوچکی دارید، ماهیچه سینه شما توان تحمل پروتز سینه بزرگ را ندارد که اگر از سایز پروتز سینه بزرگ استفاده نمایید دچار درد، ناراحتی و نافرم شدن سینه می شوید.
 • تناسب سایز سینه با سایر اندام ها: باید به سایز باقی اندام خود توجه نمایید چون یکی از پارامترهای مهم برای داشتن اندام خوب همین تناسب داشتن اندام های مختلف بدن با هم است مثلا افرادی که قد بلندتری دارند به تناسب آن دستان بزرگتری هم دارند.

 در مطالعه شرکت Mentor که یکی از اصلی ترین تولید کنندگان پروتز سینه در جهان است در سه سال ۱۰% عمل های مجدد برای تغییر در اندازه یا شکل و فرم پروتز انجام شده بود.

 • بررسی بافت های اطراف پستان: حتما قبل از جراحی باید بافت ها و ماهیچه های اطراف سینه بررسی شود زیر طبق تحمل همین بافت و ماهیچه های اطراف سینه می توان سایز صحیح پروتز سینه را انتخاب کنیم، مثلا به صورت کلی، افراد سالخورده بافت و ماهیچه ضعیفی نسبت به جوان ها دارند برای همین این عمل زیبایی برای افراد سالخورده معمولا توصیه نمی شود.
 • فاصله بین دو پستان و چین های قسمت خارجی:
 • برای اینکه پروتز سینه به صورت مصنوعی به نظر نرسد و حتی باعث ناراحتی متقاضی نشود باید فاصله بین سینه را در نظر گرفت که مثلا اگه این فاصله کم باشد نمی تواند متقاضی از پروتزهای بزرگ استفاده نمایند.
 • حجم پروتز درخواستی توسط افراد: بعد از اینکه متقاضی توسط دکتر به صورت کامل معاینه گردید، دکتر نظر متقاضی را هم جویا می شود تا در انتها بهترین پیشنهاد را به فرد دهد.
 • سن و سبک زندگی: خوب است بدانید هرچقدر جوان تر باشید و همچنین سبک زندگی سالم تری داشته باشید در انتخاب سایز پروتز، راحت تر هستید چون مثلا اگر سیگار بکشید یا سن شما بالا باشد پوست شما تا حدی خاصیت کشسانی خود را تا حدی از دست می دهد و همین باعث می شود در انتخاب سایز پروتز سینه، آزادی عمل کمتری داشته باشید.

این نکته مهم را هم حتما مدنظر قرار دهید که در هر شرایطی باید حتما با جراح تان به صورت حضوری صحبت و مشورت نمایید تا بهترین تصمیم برای شما گرفته شود.

انواع پروتز سینه قطره اشکی و گرد:

انواع پروتز سینه:

 • پروتز قطره اشکی
 • پروتز گرد

عوامل موثر در انتخاب پروتز سینه:

 • اندازه گیری جدار قفسه سینه
 • میزان بافت خود سینه
 • جنس پوست بدن فرد
 • نظر جراح شما

تفاوت پروتز سینه با لیفت سینه :

تصور بسیاری از افراد در مورد تفاوت بین لیفت سینه با پروتز سینه اشتباه است. آن‌ها تصور می‌کنند، نتایج این دو  جراحی مشترک است. خانم‌هایی می‌خواهند حجم و افتادگی سینه‌هایشان برطرف شود، اقدام به عمل پروتز سینه می‌کنند. همان‌طور که گفتیم خانم‌ها به منظور افزایش حجم سینه‌های خود برای عمل پروتز سینه به دکتر مراجعه می‌کنند ولی برای بالا کشیدن سینه‌ها و بهبود سایز آن‌ها باید از عمل لیفت سینه یا ماستوپکسی استفاده می کنند

برای درک بهتر موضوع حتما ویدیوهای زیر را مشاهده نمایید:

1_

برای افزایش حجم سینه، عمل پروتز سینه یا لیفت سینه مناسب است؟

 • اگر بعد دوران بلوغ هستید که رشد شما کاملا متوقف شده است ولی همچنان سایز سینه های شما کوچک هستند، باید عمل پروتز سینه را برای افزایش حجم سینه هایتان انتخاب کنید.
 • اگر حجم پستان شما مناسب است ولی سینه های شما دچار افتادگی یا به اصطلاح شلی سینه شدید، باید عمل لیفت سینه را انجام دهید.
 • اگر سینه شما هم حجم کمی دارد و هم دچار افتادگی شدید باید به صورت همزمان عمل لیفت سینه و پروتز سینه را انجام دهید.

مهمترین نکات عمل سینه:

 • بعد از عمل های سینه، باید به مدت شش ماه تا یکسال صبر نمایید تا التهابات سینه شما کاملا برطرف شود، تا بعدش شما بتوانید شیردهی داشته باشید.
 • در عمل های لیفت سینه یا ماموپلاستی و پروتز سینه، جراح خط کشی های دقیقی انجام می دهد تا به نیپل و قسمت های اصلی سینه که شامل اعصاب و عروق خونریزی می شود، آسیبی وارد نشود که این یعنی هاله سینه برداشته نمی شود تا ارتباط عصبی قطع شود و فقط لیفت صورت می گیرد و در محل جدید خودش بخیه می شود.
 • برگشت سینه به حالت قبلی بعد از عمل های زیبای سینه، زمانی رخ می دهد که فرد دچار کاهش یا افزایش شدید وزن شود، در غیراینصورت اگر وزن متعادل باشد امکان برگشت وجود ندارد.
 • دوران نقاهت عمل های سینه، بین 10 روز تا 14 روز می باشد که این زمان بسته به بدن هر فرد ممکن هست بیشتر یا کمتر شود.
 • بعد از عمل باید به مدت 2 تا 3 ماه از سوتین طبی استفاده نمایید.
 • از هفته دوم به بعد می توانید از پماد و یا ورقه های آنتی اسکار برای کاهش رد بخیه استفاده نمایید.

عمل پروتز سینه در مشهد چگونه انجام می‌شود؟

پروتز سینه دارای مراحل مختلفی است. در ادامه این مقاله سعی داریم در مورد همه ی مراحل پروتز سینه صحبت کنیم.

مرحله اول: در مرحله اول باید بیهوشی انجام گیرد. این کار توسط دکتر متخصص بیهوشی انجام می شود.

مرحله دوم: مرحله بعدی برش جراحی است. برش جراحی پروتز سینه در این مرحله آغاز می شود. در این مرحله پزشک سعی می کند برش را از قسمتی انجام دهد که در آینده هیچ  جای زخمی دیده نشود. برش ها می توانند در نواحی مانند دور هاله سینه، برش در زیر بغل، برش در دور ناف و برش در زیر سینه صورت بگیرد. برش‌ها بر اساس نوع و شکل ظاهری پروتز سینه، شکل و تناسب ظاهری خود سینه افراد، میزان بزرگی مد نظر، مهارت و توانایی پزشک متخصص و البته نظر شخصی و سلیقه خود فرد صورت می‌گیرد.

مرحله سوم: در این مرحله پروتز باید درون بدن قرار داده شود. دو قسمت برای جایگذاری پروتز وجود دارد. محل اول در زیر بافت سینه و بالای عضله سینه؛ محل مورد نظر دوم می‌تواند زیر عضله سینه باشد. در مورد نحوه قرار دادن پروتز و محل قرار گیری آن باید قبل از انجام جراحی با پزشک مشورت کنید. قواعد قرار گیری و محل جایگذاری پروتز سینه به مواردی هم چون جنس پروتز سینه، میزان درجه بزرگ کردن، میزان ضخامت و کیفیت پوست، پیشنهاد های عمل و … بستگی دارد.

مرحله چهارم: این مرحله انتهایی است. زخم ها باید در این مرحله بسته شوند. زخم های جراحی طی چند لایه با نخ دوخته می شوند. بعد از انجام آن، باید از چسب های جراحی استریل بر روی آنها استفاده کرد. در انتهای کار امکان دارد به توصیه پزشک مجبور به استفاده از سینه بند طبی شوید.

برای درک بهتر شما از نحوه ی پروتز گذاری حتما ویدیوهای زیر را مشاهده نمایید:

1_

جایگذاری پروتز سینه روی عضله بهتر است یا زیر عضله؟

به عوامل مختلفی بستگی دارد مثل : سن فرد، سابقه شیردهی، اندازه قفسه جداره سینه، خاصیت کشتسانی پوست، میزان پتوز یا افتادگی پوست.

پروتز سینه چون با مجاری شیردهی در اراتباط نیست مشکلی برای شیردهی ایجاد نمی کند.

عمل پروتز سینه مناسب چه کسانی نیست؟

 • زیباجویان زیر 18 سال
 • متقاضیان دارای بیماری های خاص
 • خانم های شیرده

با هر شرایطی که هستید برای اینکه بدانید شما می توانید عمل پروتز سینه را انجام دهید یا خیر حتما با جراح مدنظرتان مشورت نمایید.

سن مناسب برای عمل پروتز سینه در مشهد:

بالای 18 سال، سن مناسبی برای انجام این عمل می باشد ولی همین عمل در سنین خیلی بالا به دلیل خطراتی احتمالی که برای متقاضی امکان دارد وجود داشته باشد توصیه نمی شود به همین علت برای اینکه بدانید عمل پروتز سینه برای سن شما مناسب است یا خیر فرم پایین همین صفحه را پر نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

مزایای عمل پروتز سینه در مشهد :

 • برجسته و پر کردن سینه ها
 • بهبود تعادل اندام
 • افزایش جذابیت ظاهری و اعتماد به نفس
 • بهبود تغییرات ایجاد شده در سایز سینه ها بعد از بارداری
 • اصلاح نامتقارن بودن سینه ها نسبت به هم
 • مقاومت بسیار بالا به خاطر جنس سیلیکونی

ماندگاری پروتز سینه:

چون پروتز سینه های استاندارد، دارای مجوزهای بین المللی هستند، طول عمر زیادی دارند. چیزی که تجربه ثابت کرده است طول عمر پروتزهای استاندارد معمولا بالای 10 سال هستند که بعد از این مدت هم خود بافت سینه معمولا دچار تحلیل می شود وگرنه خود پروتز سینه معمولا دچار مشکلی نمی شود ولی بازهم بهتر است برای اطمینان خاطر بهتر طبق نظر جراح تان عمل نمایید.

میشه یک توضیح در مورد این پروتز سینه که قراره بعد 10 یا 15 سال از بدنمون دریارین بدین:

پروتزها از نظر ما به خصوص با جنس هایی که الان داره تولید میشه و سیلیکونی هستند، اینا مادم العمر هستند و به اصطلاح برای آنها نمی شود عمر مشخصی تعیین کرد با اینحال بعد 10 یا 15 سال بیماری که عمل پروتز سینه انجام می دهد یا ممکن هست بارداری داشته باشد یا ممکن است به دوره یائسگی برسد که در هر دو صورت هورمون ها یا قطع می شود یا زیاد می شود که قطع شدن هورمون ها و یا زیاد شدن هورمون های زنانگی، باعث افتادگی پستان می شود.

اگر افتادگی اونقدر شدید باشه خوب طبیعی است که باید دوباره عمل صورت گیرد و لیفت سینه انجام گردد و پروتز سینه قبلی خود بیمار خارج می گردد و باز دوباره همان پروتز در محل خودش گذاشته می شود.

چگونه ماندگاری عمل پروتز سینه در مشهد را افزایش دهیم؟

 • حتما باید تمامی مراقبت های قبل و بعد از عمل پروتز سینه را با دقت انجام دهید(داخل همین مقاله این مراقبت ها نوشته شده است)
 • برای زمان بارداری بعد از عمل پروتز سینه با جراح تان مشورت نمایید ولی به صورت معمول این زمان بالای یکسال می باشد
 • بهتر است بهترین دکتر پروتز سینه در مشهد را انتخاب نمایید تا بهترین نتیجه را بگیرید
 • حتما سعی کنید پروتز سینه استانداردی برای خود خرید کنید
 • برای سایز پروتز سینه حتما نظر جراح تان را جویا شوید
 • سعی کنید وزن خود را با ورزش و رژیم مناسب در مقدار مشخصی حفظ نمایید

مراقبت های قبل از عمل پروتز سینه در مشهد :

 • عدم مصرف داروهای ضد التهابی و غیر استروئیدی مانند آسپیرین و ویتامینE  و داروهای حاوی آسپیرین، ژلوفن و نوافن
 • از زمان تصمیم گرفتن به عمل پروتز سینه از استفاده ی مشروبات الکی ،سیگار و دخانیات خودداری کنید به این علت که استفاده از این موارد اکسیژن رسانی به بافت ها را کندتر می کند و ضخم ها دیرتر ترمیم می شوند.
 • هشت تا دوازده ساعت قبل عمل از خوردن و آشامیدن خودداری نمایید.
 • انجام تست های تجویز شده از سوی پزشک.
 • درصورتی‌که داروی خاصی مصرف می‌کنید یا به بیماری خاصی مبتلا هستید، حتما با پزشک در میان بگذارید.
 • اگر در دوران شیردهی هستید ، باید تا پایان آن منتظر بمانید. از زمان اتمام دوره شیردهی نیز باید بین ۴ تا ۸ هفته گذشته باشد. بعد از این زمان فرم و اندازه واقعی سینه‌ها تعیین می‌شود و پزشک می‌تواند تصمیم مناسبی  بگیرد.
 • تهیه پروتز بر عهده بیمار است. با توجه به راهنمایی های جراح و انتخاب پروتز، باید برای خرید آن اقدام کرد ولی برای تسهیل عمل زیبایی شما می توانید خرید پروتز سینه خود را به ما بسپارید.
 • بیمار باید چند هفته قبل از عمل غذاهای مقوی و پروتئینی استفاده کند تا روند ترمیم بافت های سینه سریع تر صورت بگیرد.
 • آماده کردن محل زندگی برای دوران نقاهت
 • بیمار قبل از عمل باید وسایل لازم از جمله سوتین مخصوص، پماد، کرم و… را تهیه و آماده کند.(به این علت که سایز سوتین شما داخل اتاق عمل مشخص می گردد در همان زمان سریع نسبت به تهیه سوتین شما اقدام می گردد )
 • اگر شاغل هستید بعد از گذشت چند روز ممکن است بتوانید به کار خود بازگردید، اما برخی به یک هفته مرخصی برای طی‌ کردن دوره نقاهت خود نیاز دارید. برای بازگشت به ورزش های سنگین ،حداقل به دو تا سه ماه بسته به توصیه پزشک زمان نیاز است.
 • در روز جراحی سینه عمل لباسهای جلو باز (دکمه دار یا زیپ دار) و گشاد بپوشید. از پوشیدن پیراهن یقه بسته، تی شرت و لباس تنگ خودداری نمایید .

نگرانی های عمل پروتز سینه:

دو مورد نگرانی هست که برای خیلی ها دغدغه شده است که در ادامه به آنها می پردازیم که ذهن شما از این بابت آرام شود:

 • پروتزسینه احتمال داره خراب یا پاره بشه؟ پروتزهای سینه، جنس شان از سیلیکون هستند و با بدن سازگاری دارند و از مقاومت بالایی هم برخوردار هستند.
 • پروتز سینه باید حتما با برند خاصی انجام شود؟ پروتزهایی که امروز استفاده می شود تماما تحت استاندارد FDA آمریکا هستند.

ترکیدن پروتز سینه و شایعات مهم:

ترکیدن پروتز سینه: به دلیل اینکه جنس پروتز سینه از جنس سیلیکون است به همین دلیل مقاومت بالایی دارند در نتیجه چیزی به عنوان ترکیدن پروتز اصلا وجود ندارد.

پروتز سینه و ابتلا به سرطان: به صوت خیلی نادر این اتفاق رخ داده که از این بابت هم نباید شما نگران باشید اگر در انتخاب دکتر پروتز سینه دقت لازم را داشته باشید.

تعویض پروتز سینه بعد 10 سال (علت تعویض پروتز سینه چیست؟): این تعویض به خاطر ساختار خود پروتز سینه نیست، بلکه با افزایش سن یا شروع دوران یائسگی، تغییراتی روی سینه ی خانم ها صورت می گیرد که نیاز هست یک اصلاحاتی روی سینه انجام گردد مثلا برای فردی ماموپلاستی یا ماستوپسکی صورت پذیرد که سینه فرد در این جراحی ها لیفت می شود، در این زمان ممکن هست جراح، سایز پروتز سینه را تعویض کند یا اینکه خود شخص دوست داشته باشد بعد چند سال سایز سینه هایش تغییر کند در غیر اینصورت نگرانی بابت تغییر پروتز نداشته باشید.

نحوه ی استفاده از چسب بخیه:

سلام تو این ویدیو قراره در مورد چسب بخیه و اینکه چه زمانی استفاده می شود و چه کاربردی دارد با هم صحبت کنیم:

معمولا بعد از انجام عمل های پیکرتراشی (ابدومینوپلاستی و …)، جراح به شما پیشنهاد می دهد از چسب بخیه استفاده نمایید.

زمانی که پوست تحت کشش هست و امکان دارد که فشار روی بخیه ها باشد، جراح به شما پیشنهاد می دهد که از این چسب استفاده نمایید یا اینکه بعد از عمل شاید قسمتی از بخیه باز شده باشد که شما باید از چسب بخیه استفاده نمایید (پس اگر بعد از عمل های پیکرتراشی قسمتی از بخیه شما باز شد اصلا نگران نباشید چون بدن به صورت طبیعی آن قسمت را ترمیم می کند و این چسب ها به بدن کمک می کند که این روند بهتر صورت گیرد.)

داخل ویدیو نحوه استفاده از چسب بخیه را برای شما نشان دادیم که حتما توصیه می کنیم این ویدیو را تماشا فرمایید.

مراقبت های بعد از عمل پروتز سینه در مشهد :

 • پوشیدن سوتین مخصوص برای بیمار ضروری است.
 • ورزش بعد از جراحی تا رسیدن به بهبودی کامل توصیه نمی شود.
 • ممکن است بیمار چند روز اول بعد از جراحی، درد داشته باشد. در چنین شرایطی، مصرف داروهای مسکن تجویز شده از سوی پزشک مانند استامینوفن می تواند به تسکین درد بیمار کمک کند. مصرف آنتی بیوتیک نیز از بروز عفونت پیشگیری می کند.
 • برای جلوگیری از خون ریزی از مصرف داروهای ضد انعقاد خون مانند آسپرین پرهیز نمایید.
 • التهاب و تورم سینه تا چند هفته بعد از جراحی، کاملا طبیعی است و به مرور از شدت آن کم خواهد شد. ممکن است تا چند روز از میزان حساسیت سینه ها کم شود که این مورد نیز به مرور برطرف خواهد شد.
 • آب زدن به سینه ها تا زمان وجود پانسمان ممنوع است. اما استحمام و رفتن زیر دوش بعد از برداشتن پانسمان بلامانع است.
 • بخیه ها یک هفته بعد از جراحی جذب بدن می شوند و تقریبا می توان گفت که بیمار ده روز بعد از جراحی، قادر به انجام تمام کارهای روزانه خود خواهد بود.
عمل پروتز سینه در مشهد؛ انواع روش ها، عوارض و هزینه
پروتز سینه
 • تا دو هفته بعد از عمل از خوابیدن بر روی سینه‌ها خودداری کرده و باید طاق‌باز بخوابید.
 • از ماساژ دادن یا فشار دادن سینه‌ها خودداری کنید.
 • حداقل 2 تا 3 ماه بعد از عمل از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی مثل دویدن یا بلند کردن اجسام با وزن بالا خودداری کنید. بعد از یکماه با مشورت پزشک می‌توانید فعالیت‌های ورزشی سبک را شروع کنید.
 • درصورتی‌که پزشک برای شما استفاده از سوتین طبی را تجویز کرده است، در همه ساعات روز به مدت 8 تا 12 هفته بعد از عمل از آن استفاده کنید.
 • در زمان رانندگی به فرمان نزدیک نشوید تا فشاری به سینه‌ها وارد نکند.
 • تا یک سال از آفتاب گرفتن یا انجام سولاریوم خودداری کنید.
 • ترجیحا وزن خود را ثابت نگه دارید و ورزش منظم را در برنامه خود قرار دهید.
 • برای از بین بردن تورم و کبودی محل‌های برش، از کمپرس سرد استفاده کنید
 • حتما پانسمان سینه را مرتب تعویض کنید و محل زخم را با پماد و ضدعفونی کننده تجویز شده توسط پزشک شست و شو دهید.
 • درصورت دارا بودن درن، نسبت به بستن لوله ورودی به مخزن و تخلیه مخزن اقدام کنید.
 • از حضور در محل نامناسب و غیربهداشتی پرهیز کنید.
 • حتما از لباس نخی مناسب استفاده کنید و به محل زخم فشار وارد نکنید.
 • دو روز بعد از عمل پروتز سینه حمام کنید. (دو روز بعد از عمل میتوانید استحمام کنید ولی چون تا 5 روز درن دارید باید درن ها را داخل کیسه فریزر قرار بدهید و روی صندلی به کمک همراه با شامپو بچه بدن تان را شستشو نمایید و از کشیدن لیف در محل بخیه ها خودداری کنید)
 • بخیه ها را نکشید این بخیه ها جذبی هستند و تا 6 هفته به طور کامل از بین می رود.
 • تا دو هفته از مصرف زیاد نمک بپرهیزید.
 • از مایعات و میوه هایی همچون آناناس، سبزیجات، ماهی و میگو استفاده کنید.

رابطه جنسی بعد از عمل پروتز سینه:

چه مدت بعد از عمل زیبایی، رابطه جنسی می توان داشت؟

بافت های بدن در حین عمل دچار تغییر می شوند که نتیجه آن ورم و التهاب به همراه دارد که یک مدت زمانی طول می کشد تا این ورم و التهابات بهبود یابد که معمولا برای عمل های مختلف بازه ی بین 2 تا 4 هفته رو پیشنهاد می دهیم ولی در کل اگر بخواهیم یک زمان مشخصی را برای تمام عمل های زیبایی در نظر بگیریم بهتره رابطه جنسی بعد از یکماه انجام شود.

شروع و میزان فعالیت های ورزشی بعد از عمل پروتز سینه در مشهد:

داخل فیلم زیر خیلی مفصل برای شما توضیح داده ایم:

چه مدت بعد از عمل پروتز سینه می تواند ورزش کرد؟

از انتهای ماه سوم، کم کم می توانید فعالیت های ورزشی خودتان را شروع نمایید ولی شما در هفته های اولیه به هیچ عنوان نباید کارهای زیر را انجام دهید:

 • فعالیت های سنگین انجام ندهید(جسم سنگین مثل بلند کردن بچه و… را انجام ندهید)
 • دست هایتان را نباید بیش از اندازه بالا بیاورید
 • رانندگی را محدود کنید

مدت زمان عمل پروتز سينه مشهد:

مدت زمان عمل پروتز سینه در مشهد (عمل بزرگ کردن سینه) به چند نوع تقسیم می شود که در ادامه به آن می پردازیم:

مدت زمان عمل پروتز سینه:

تمامی مراحل عمل پروتز سینه حدود  2الی 4 ساعت زمان می برد.

مدت زمان ماندن در ریکاوری:

بعد از عمل زیبایی پروتز سینه جراح، متقاضی پروتز سینه را در اتاقی به نام ریکاوری (Recovery) تحت مراقبت قرار می دهد تا اثر داروهای بیهوشی از بین رود و از عملکرد مناسب سیستم های مختلف بدن اطمینان بدست آید.

مدت زمان بستری:

عمل بزرگ کردن سینه یا پروتز، یک عمل سرپایی است و نیاز به بستری طولانی مدت ندارد. به طور معمول متقاضیان بعد جراحی در اتاقی به نام ریکاوری به استراحت می پردازند و بعد چند ساعت مرخص می شوند و نیازی به بستری در بیمارستان ندارند. اما بعضی بیماران امکان دارد به مدت 1 الی 2 شب در بیمارستان بستری شوند.

مدت زمان دقیق عمل پروتز سینه در مشهد و ریکاوری و مدت زمان بستری برای هر متقاضی کاملا متفاوت است که در زمان مشاوره حضوری و روز عمل جراحی مشخص می گردد.

بهترین دکتر عمل پروتز سینه در مشهد(14 جراح در حال فعالیت):

اگر دنبال بهترین دکتر عمل پروتز سینه در مشهد و متخصص زیبایی زنان مشهد (دكتر خانم براي پروتز سينه در مشهد) هستید روی لینک 14 جراح در حال فعالیت پروتز سینه در مشهد کلیک کنید.

هزینه عمل پروتز سینه در مشهد در سال 1403:

هزینه عمل پروتز سینه در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن پرداختیم:
  جراحی و هزینه بیمارستان، قیمت پروتز، دارو، لوازم مصرفی بعد از عمل، آزمایش و سایر هزینه ها

برای پرداخت هزینه عمل پروتز سینه در مشهد می توانید به صورت نقدی و اقساط آن را پرداخت نمایید که برای اطلاع از شرایط اقساط و هزینه ها همین الان فرم پایین صفحه را پرنمایید تا همکاران من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

عمل همزمان پروتز سینه و جراحی زیبایی زنان:

برای این زیباجو قرار است به صورت همزمان عمل کلپورافی و لابیاپلاستی و تزریق چربی به بیکینی و پروتز سینه به دلیل سینه نامتقارن با حجم کم تصمیم گرفتیم پروتز سینه با دو سایز مختلف انجام دهیم که نیاز به لیفت سینه نباشد.

رضایت زیباجوی عزیز از عمل پروتز سینه در مشهد:

1_

سلام خدمت همه زیباجویان پروتز سینه: مخصوصا اونایی که خیلی مثل من از عمل پروتز سینه می ترسیدند، خیلی جستجو می کنند، خیلی نگران هستند، میخوام اینو بگم هرچقدر سخت تر بگیرید سخت تر میشه! من دیروز عمل پروتز سینه انجام دادم و الان حالم خیلی خوبه، عمل سختی نبود الانم همه جوره از کادر درمان مخصوصا آقای دکتر تشکر میکنم.

2_

خیلی وقته حدود 5 تا 6 سال هست به فکر عمل پروتز سینه هستم، به خاطر شایعاتی که بوده، میگن که خیلی درد داره، 3 ماه نمیتونی بعد عمل پروتز سینه خودتو تکون بدی و… منصرف شده بودم این عمل رو انجام بدم تا اینکه دختر عموی من ماه پیش خدمت آقای دکتر عمل کردند، بعدش دیدم اینجوری که بقیه می گفتند نبوده چون اصلا دردی نداشت و بعد عملم مرخصش کردند که بره خونه! برای همین منم تصمیم گرفتم بیام عمل پروتز سینه پیش آقای دکتر انجام بدم.

الان سه ساعت از عمل پروتز سینه من میگذره، خداروشکر از عملم خیلی راضی هستم، اصلا درد نداشتم، با اینکه پمپ درد ندارم ولی دردم سطحی هست و دردم قابل تحمل هست. خسته نباشید میگم به آقای دکتر و کلیه پرسنل کلینیک مجموعه جراح بیوتی.

3_

سلام، الان 12 روزه که من عمل پروتز سینه انجام دادم، خیلی راضی هستم، برخلاف چیزی که شنیده بودم که میگفتن اذیت میشی و دردآور هست، اصلا اینجوری نبود، خیلی اوکی بودم من از آقای دکتر و تیم جراح بیوتی خیلی رضایت دارم.

4_

یک سالی هست که دنبال عمل پروتز سینه بودم تا اینکه از طریق اینستاگرام با تیم حرفه ای جراح بیوتی آشنا شدم و آقای دکتر داخل جلسه  ویزیت حضوری گفتند پروتز سینه هایی که استفاده میکنند: پروتزهای معتبری هست که نه خراب میشن نه پاره میشن نه عفونت پیدا می کنند.

من امروز عمل پروتز سینه دارم، خیلی استرس دارم خیلی حالم بده! خیلی اذیتشون کردم ولی خوب خیلی بهم حس امیدواری دادند و انشاالله که اونجوری که فکر میکنم درد دارم واذیت میشم نباشه!

عمل پروتز سینه خودمو امروز انجام دادم خداروشکر خیلی عالی بود، من دیروز اینقدر حالم بد بود اینقدر استرس داشتم که سه چهار بار از عمل منصرف شدم که حتی تو اتاق عمل هم گفتم منو از اتاق عمل برگردونین! دلیل بزرگ استرسم این بود که از بقیه شنیده بودم که خیلی درد داره خیلی اذیت میشی و پشیمونم کرده بودن یکجورایی و روی من خیلی تاثیر گذاشته بودند ولی جالبه من بعد عمل پروتز سینه به پمپ درد احتیاجی نداشتم با اینکه من تاکید کرده بودم خیلی بد درد هستم حتی واسه من 4 یا 5 تا پمپ درد رزرو کنین که خداروشکر بعد عمل پروتز سینه که انجام دادم حتی به یک دهم این پمپ دردها هم احتیاج پیدا نکردم، حتی بعد سه چهار ساعت که از عملم گذشته بود به پرسنل جراح بیوتی گفتم چون من هیچ دردی ندارم منو مرخص کنین! که ایشون گفتن اصلا نمیشه باید حتما فردا ویزیت بشین بعد مرخص میشین. جالبه چون دختر داییم دیشب پیشم بود و حال منو دیده بود اونم الان میخواد بیاد و عمل پروتز سینه کنه! در انتها هم از همه تیم جراح بیوتی خیلی تشکر میکنم.

5_

سلام سه روز از عمل من میگذره و من خیلی خیلی راضی هستم، یکی از نگرانی هایی که خیلی از ما خانم ها داریم رد بخیه هاست، الان با اینکه سه روز از عمل من میگذره رد بخیه های من ترمیم شده و اینقدر این بخیه ها با ظرافت بود که مطمئن هستم با گذر زمان دیگه جای بخیه روی بدن من نمیمونه و اینکه خیلی خیلی از عمل پروتز سینه خودم رضایت دارم و پیشنهاد میدم به هرکسی میخواد عمل پروتز سینه انجام بده حتما با مجموعه جراح بیوتی اینکارو انجام بده و در انتها هم از گروه جراح بیوتی تشکر میکنم.

6_

من 5ماهه با مجموعه جراح بیوتی آشنا شدم، قبلا سینه های فیتی داشتم و دوست داشتم سینه های بزرگتری داشته باشم همچنین یکسری نگرانی هایی داشتم بابت عمل که قرینه درنیاد یا خیلی بزرگ بشه.

امروز اتاق عمل اومدم و از سایز پروز 335 برند موتیوا قراره عمل پروتز سینه انجام بدم.

الان بعد از عملم که دارم با شما صحبت می کنم: کاملا همون سایز سینه که می خواستم شد و همچنین کاملا قرینه_ بابت درد پروتز سینه هم فقط روز اول و دوم درد داشتم بعدش اصلا درد نداشتم حتی بعدش مهمونی رفتم بیرون رفتم سرکار رفتم و کاملا کارهای روزمره خودمو انجام دادم و الانم خیلی رضایت بابت عمل پروز سینه دارم.

سوالات متداول عمل پروتز سینه در مشهد:

آیا عمل پروتز سینه باعث سرطان می شود؟

آیا پروتزگذاری سینه باعث سرطان سینه می شود یا خیر؟

در تحقیقاتی که روی خانم هایی که عمل پروتز سینه انجام دادند، صورت گرفته است تقریبا از 50 هزار مورد پروتز سینه فقط یک مورد باعث سرطان سینه شده است که حتی همینم احتمال دارد به خاطر حساسیت فرد به جسم خارجی که اینجا پروتز هست باشد که این نشان می دهد احتمال سرطان سینه به دلیل پروتز سینه به شدت ضعیف است. یا اینکه بعضی ها می گویند شاید الان باعث سرطان نشود ولی بعد از مثلا 10 سال که بخوام پروتز خودمو به هر دلیلی بردارم اونجا باعث سرطان میشه! که این هم اشتباه هست چون فرد اگر بخواهد بدنش به پروتز حساسیت نشان دهد همان هفته های ابتدایی به پروتز حساسیت نشان می دهد. پس خیالتون راحت به راحتی میتونین عمل خودتونو انجام بدهید.

آیا عمل پروتز سينه درد دارد؟

اگر طبق توصیه های جراح تان عمل کنید یا درد خاصی را تجربه نمی کنید یا اینکه با تجویزهای جراح تان مثل پمپ درد و… برای شما قابل مدیریت است.

نتیجه عمل پروتز سینه چه زمانی مشخص می شود ؟

در این جراحی زیبایی بلافاصله بعد از عمل نتیجه برای شما کاملا قابل مشهود است ولی برای رد بخیه ها بین شش ماه تا یکسال با توصیه های جراح تان نتیجه رضایت بخشی برای شما رخ می دهد.

ورم سينه بعد از عمل پروتز سینه چقدر طول می کشد ؟

تورم و کبودی ها معمولا بعد از 10 روز از بین می رود ولی برای مدیریت بهتر تورم و کبودی ها بهتر است از جراح تان مشورت بگیرید

چه زمانی می توانم به محل کار خود بازگردم ؟

اگر شغل سختی ندارید خیلی سریع می توانید به محل کار خود بروید ولی حتما 2 هفته اول از کارهای سنگین پرهیز نمایید، ولی برای مشخص شدن زمان دقیق برگشتن شما به محل کارتان حتما با جراح تان مشورت نمایید.

آیا سفر هوایی بعد از عمل پروتز سينه خطرناک است ؟

حداقل 48 ساعت از عمل شما گذشته باشد ولی بازهم طبق شرایط شما شاید جراح تان نظر متفاوتی داشته باشد

آیا با داشتن پروتز سينه می توان از سولاريوم برای برنزه کردن استفاده کرد ؟

به مدت یکسال بعد از عمل پروتز سینه از سولاریوم استفاده نکنید ولی چون شرایط بدنی افراد باهم متفاوت است از جراح تان مشورت بگیرید

آیا می شود پروتز سینه را تعویض کرد یا برداشت ؟

بله همانطور که در عمل پروتز سینه، جایگذاری پروتز صورت گرفته است تعویض یا برداشت هم با بیهوشی امکان پذیر است.

عوارض پروتز سینه چیست؟

ورم، عفونت، ماندن جای زخم، خونریزی، درد و نامتقارن بودن دو سینه می تواند از عوارض عمل پروتز سینه باشد. ولی خبر خوب این است که اگر به بهترین دکتر پروتز سینه در مشهد مراجعه کنید دچار این عوارض نمی شوید.

لیست بهترین دکتر عمل زیبایی در مشهد:

سوال مهم عمل پروتز سینه در مشهد:

سخن آخر:

عمل پروتز سینه، راهی برای افزایش اعتماد به نفس و بهبود کیفیت زندگی است. اگر از سایز یا فرم سینه‌های خود ناراضی هستید، این عمل می‌تواند به شما کمک کند تا به ظاهری ایده‌آل و دلخواه دست پیدا کنید.حتماً با یک جراح مجرب و متبحر مشورت کنید. در این جلسه، می‌توانید انتظارات خود را از عمل بیان کنید و جراح با معاینه شما، بهترین روش را برایتان پیشنهاد می‌دهد. همین امروز قدم در راه زیبایی و اعتماد به نفس بگذارید!

پیشنهاد جراح بیوتی برای شما:

جراحی پلک در مشهد|بلفاروپلاستی

عمل بینی در مشهد

زیبایی واژن در مشهد(لابیاپلاستی)

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل پروتز سینه را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل پروتز سینه به دایرکت اینستاگرام جراح بیوتی مراجعه کنید.

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراح بیوتی ، wikipedia، springer

4 دیدگاه دربارهٔ «عمل پروتز سینه در مشهد+ 14جراح در حال فعالیت+اقساط❤️»

 1. سلام وقتتون شاد
  بهترین دکتر عمل پروتز سینه در مشهد را معرفی می کنید؟ دارم تحقیق میکنم به این لیست خیلی احتیاج دارم.
  ممنون

  1. پشتیبانی سایت

   سلام عسل عزیز
   در سایت جراحی زیبایی هبراد ما لیست بهترین دکتر عمل پروتز سینه در مشهد را جمع آوری کردیم که این لیست همیشه در حال بروزرسانی می شود
   دکتر محمدرضا صاحب علم
   دکتر منصوره سرگزی مقدم
   دکتر اسماعیل فرزاد فرد
   دکتر سید حسن بابائی
   دکتر ناصر سنجر موسوی
   دکتر محمد حاتمی
   دکتر علی یگانه

 2. درود
  تزریق ژل به سینه مشهد روش اصولی هست یا خیر ؟ و اینکه شما انجام می دهید؟

  1. پشتیبانی سایت

   سلام دنیز عزیز
   تکنیک تزریق ژل به سینه مشهد کاملا غیر اصولی هست شما برای افزایش حجم سینه خود باید از تکنیک پروتز سینه استفاده نمایید که ما آن را انجام می دهیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا