عمل ماموپلاستی در مشهد❤️+هزینه1403【فیلم】

هزینه ماموپلاستی مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

آیا از بزرگی سینه‌های خود رنج می‌برید؟ آیا به دنبال راهی برای تناسب اندام و افزایش اعتماد به نفس خود هستید؟ عمل ماموپلاستی در مشهد(هزینه لیفت سینه مشهد) می‌تواند راه حل مشکلات شما باشد! با ما همراه باشید تا با این عمل شگفت‌انگیز بیشتر آشنا شوی

د.

عمل ماموپلاستی چیه؟

عمل ماموپلاستی چیه؟

افرادی که کاندید عمل ماموپلاستی کاهنده قرار می گیرند معمولا خانم هایی هستند که افتادگی و حجم سینه ها در آنها بیشتر از حد نرمال است و طبیعی است که این شرایط باعث درد داخل ناحیه گردن، شانه و حتی دست ها را تجربه نمایند و در نهایت در صورت انجام ندادن عمل ماموپلاستی، فرد مجبور به انجام جراحی دیسک گردن و حتی پلاتین گذاری مهره های گردن می شود.

اقداما قبل از عمل ماموپلاستی در مشهد:

اولین اقدام این است که مشاوره شوید و جراح بعد از معاینه شما و اندازه گیری پتوز یا همان افتادگی سینه به شما می گوید که چه عملی و با چه طراحی باید برای شما صورت پذیرد و کدام آزمایش و سونوگرافی پستان باید برای شما ثبت گردد و در صورتی که سن شما بالای 40 سال باشد ماموگرافی هم باید برای شما انجام گردد.

معمولا در بیشتر موارد پستان خانم ها دارای کیست هستند که منعی برای عمل نیست، ولی در موارد معدود که جراح تشخیص دهد شما باید اول بیوپسی و نمونه برداری تشخیص برای شما صورت گیرد و بعد در صورت امکان عمل انجام گردد.

انواع برش در عمل ماموپلاستی :

برش لنگری: طراحی لنگر شکل یا T معکوس: از 3 خط برش شامل دور هاله و برش عمودی از هاله سینه تا چین طبیعی  زیر سینه و برش افقی به موازات چین زیر سینه تشکیل شده است.

برش آبنباتی: طراحی به صورت سوراخ کلید: شامل برش دور هاله و خط عمودی از زیر آن تا چین طبیعی زیر سینه است.

برشj: یک نوع برش دیگر هم هست که اصطلاحا انتهای همان دسته آبنبات کمی کج می شود که به آن برش jمی گویند.

در تمامی موارد دور هاله سینه برش می خورد.

 موارد مهم در مورد درن عمل ماموپلاستی:

درن ها صرفا برای تخلیه ترشحات بعد از عمل است و هیچ گونه دردی را برای شما به همراه ندارد و حتی زمان خارج کردن آن هم اذیت نمی شوید ولی اینکه برای شما درن گذاشته شود یا نه و یا اینکه چه درنی استفاده شود به جراح شما بستکی دارد. معمولا بین 3 تا 5 روز باید درن ها بمانند وبعد خارج شوند ، وجود درن منعی برای حمام رفتن نیست و می توانید داخل پلاستیک بگذارید و بعد استحمام نمایید.

مراقبت های قبل از عمل ماموپلاستی:

مصرف دخانیات و مشروبات الکی باید دو تا سه هفته قبل عمل متوقف شود و همچنین مصرف قرص های ضد بارداری قبل عمل ممنوع است.

مراقبت های بعد از عمل ماموپلاستی:

باید به مدت 2 تا 3 ماه از سوتین طبی مخصوص اسفتاده نمایید.

دست ها را بالا نیاورید مثل حالتی که از کابینت چیزی می خواهید بردارید

مصرف دخانیات و مشروبات الکی هم مثل قبل عمل تا دو هفته ممنوع است

انواع ماموپلاستی مشهد(عمل زیبایی سینه):

برای درک بهتر شما دوستان بهتره قبل از اینکه روی هزینه عمل ماموپلاستی در مشهد صحبت کنیم در مورد انواع ماموپلاستی کمی صحبت کنیم ؛

عمل سینه ماموپلاستی افزاینده در مشهد :

عمل ماموپلاستی افزاینده به دلیل افزایش حجم ، اندازه و برجسته کردن سینه ها انجام می شود.

عمل ماموپلاستی افزایشی:

متقاضی عمل ماموپلاستی افزایشی به دلیل کوچک بودن سایز سینه ها برای افزایش حجم سینه ها به جراحی زیبایی هیراد مراجعه می کنند. به صورت کلی میتوان این متقاضیان را به چهار دسته مختلف تقسیم کرد که در ادامه برای شما آوردیم:

دسته اول :خانم هایی برای این عمل زیبایی مراجعه میکنند که بعد از شیردهی، بافت سینه هایشان دچار افتادگی و تحلیل شده است که برای برطرف شدن این موضوع باید به صورت همزمان عمل لیفت سینه و جایگذاری پروتز سینه را انجام داد.

دسته دوم : خانم هایی هستند که سینه هایشان دچار عدم تقارن شده است که برای این دسته از خانم ها باید پروتزگذاری سینه با سایزهای متخلف صورت گیرد.

دسته سوم: خانم هایی که به دنبال کاهش وزن حجم سینه هایشان دچار تحلیل شدند که برای این دسته هم باید عمل پروتز سینه انجام شود.

دسته چهارم : خانم هایی هستند که رشد سینه در آنها متوقف شده است که باید برای این دسته هم پروتزگذاری سینه صورت گیرد.

عمل سینه ماموپلاستی کاهنده در مشهد :

این نوع مامو پلاستی اغلب در زنانی که سینه های بزرگ و سنگین دارند و احساس ناراحتی ( درد گردن ، درد پشت و بی حسی و ضعف به علت وزن بالای سینه ها ) دارند صورت می گیرد . در حین جراحی ماموپلاستی کاهنده ، چربی ، پوست و بافت اضافی سینه برداشته می شوند.

عمل سینه ماموپلاستی ترمیمی ( ماستوپکسی ) در مشهد :

در بعضی از زنان، استحکام و ارتجاعی بودن پوستشان در حدی نیست که بتواند وزن سینه را تحمل کند در نهایت سینه ها دچار افتادگی می شوند . در این صورت که پتوزیس نامیده می شود میزان پوست موجود در قیاس با بافت سینه بیشتر است . در لیفت سینه یا همان ماستوپکسی ، پوست اضافی برداشته خواهد شد.

افرادی که در سرطان سینه دچار تحلیل بافت سینه شده اند که در این گروه افراد باید طبق نظر جراح هم عمل ماموپلاستی افزایشی و هم عمل پروتز سینه را انجام دهند.

مراقبت های قبل از ماموپلاستی:

 • شب قبل از عمل استحمام صورت گیرد
 • به محض تصمیم به عمل ماموپلاستی گرفتن باید از مصرف دخانیات و مشروبات الکلی خودداری کنید.
 • مصرف داروهایی مانند آسپرین، داروهای ضد التهاب و ویتامین E قطع شود.
 • فرد در روز جراحی یک همراه با خود داشته باشد.
 • 8 ساعت قبل از عمل چیزی نخورید.
 • ژله و سوپ برای بعد از جراحی تان را آماده کنید.
 • آرایش نکنید و اگر لاک دارید آن را پاک کنید و  اگر آقا هستید حتما صورت خود را حتما اصلاح نمایید.
 • اشیای قیمتی یا فلزی نظیر انگشتر، دستبند و گوشواره و غیره را به همراه خود نداشته باشید.
 • یک بالش و یک پتو برای خودتون داخل ماشین بگذارید.
 • لباس دکمه دار و گشاد بپوشید و به هیچ وجه از لباس های تنگ استفاده ننمایید.
 • انجام سونوگرافی الزامی می باشد.
 • ماموگرافی برای بالای 40 سال هم جزو هزینه ماموپلاستی مشهد است که باید انجام شود

مراقبت های بعد از ماموپلاستی:

 • نبستن سوتین طبی: سوتین طبی باعث می شود فرم ایستایی و گرد سینه ها بعد از عمل حفظ شود که اگر شما سوتین نبندین این فرم از حالت طبیعی خارج می شود و ورم ها و التهاب های شما دیرتر خوب می شود و دچار درد می شوید چون خود سوتین باعث می شود درد بعد از عمل شما کم شود.
 • انجام فعالیت های سنگین : کارهایی مثل جسم سنگین بلند کردن یا دست ها را بیش از حد بالا بردن یا روزهای ابتدایی رانندگی کردن باعث می شود روی سینه های شما فشار بیاید  و زخم ها باز شود و همچنین خوب است بدانید فعالیت های ورزشی شما هم باید از انتهای ماه سوم شروع گردد.
 • عدم استفاده از محصولات ترمیمی زخم: این مورد باید توسط جراح صورت گیرد یعنی جراح بعد جراحی زیبایی شما، بخیه های شما را بررسی می کند و به شما توصیه های لازم را می کند. پس اگر رد بخیه برای شما مهم است باید حتما از محصولات ترمیمی زخم مثل پمادها و ورقه های آنتی اسکار استفاده نمایید.

ادامه مراقبت های بعد از عمل ماموپلاستی:

 • خم نکردن شکم به مدت یک هفته
 • مصرف داروهای توصیه شده مطابق با دستور جراح را مد نظر داشته باشید تا هزینه ماموپلاستی مشهد برای شما تکرار نشود.
 • ماه اول کلا ورزش نکنید و برای ماه دوم به بعد طبق نظر پزشک ورزش کنید.(تا دو هفته اصلا دست هایتان را خیلی بالا نیاورید. حداقل ۱ تا ۱.۵ ماه بعد از عمل از انجام فعالیت‌های سنگین ورزشی مثل دویدن یا بلند کردن اجسام با وزن بالا خودداری کنید.)
 • استفاده از لباس زیر مناسب در تمامی ساعات شبانه روز
 • حداقل تا دو روز بعد از عمل ماموپلاستی حمام نکنید. (دو روز بعد از عمل میتوانید استحمام کنید ولی چون تا 5 روز درن دارید باید درن ها را داخل کیسه فریزر قرار بدهید و روی صندلی به کمک همراه با شامپو بچه بدن تان را شستشو نمایید و از کشیدن لیف در محل بخیه ها خودداری کنید)
 • غذاهای کم نمک مصرف کنید چون نمک باعث افزایش تورم می شود.
 • حداقل یکماه بعد از عمل نباید دخانیات مصرف نمایید زیرا اکسیژن رسانی به بافت ها به خوبی صورت نمی گیرد و روند بهبود زخم ها کندتر پیش می رود.
 • فعالیت آرام مثل پیاده روی داشته باشید.
 • حتما باید بعد از عمل به مدت 2ماه از سوتین طبی استفاده نمایید.
 • از مواد غذایی که دارای ویتامین ث می باشند حتما استفاده کنید چون در کاهش ورم تاثیر می گذارند.
 • بیماران باید تا دو هفته پس از عمل سینه ، به پشت و به صورت طاق باز بخوابند.
 • مصرف مواد غذایی که امگا 3 دارند.

بخیه ها جذبی هستند و تا 6 هفته بعد از عمل به طور کامل از بین می رود.

رابطه جنسی بعد از عمل ماموپلاستی:

چه مدت بعد از عمل زیبایی، رابطه جنسی می توان داشت؟

بافت های بدن در حین عمل دچار تغییر می شوند که نتیجه آن ورم و التهاب به همراه دارد که یک مدت زمانی طول می کشد تا این ورم و التهابات بهبود یابد که معمولا برای عمل های مختلف بازه ی بین 2 تا 4 هفته رو پیشنهاد می دهیم ولی در کل اگر بخواهیم یک زمان مشخصی را برای تمام عمل های زیبایی در نظر بگیریم بهتره رابطه جنسی بعد از یکماه انجام شود.

دوران نقاهت بعد از عمل کوچک کردن سینه:

آیا عمل ماموپلاستی و لیفت سینه بازگشت پذیر هست؟

عمل ماموپلاستی یا عمل لیفت سینه برگشت پذیر هست یا خیر؟

اگر افزایش وزن یا کاهش وزن شدیدی نداشته باشید، عمل شما برگشت پذیر نیست ولی گفتن این نکته هم خوب است که بدانید مقداری افتادگی با افزایش سن بدلیل کاهش کلاژن و خاصیت الاستیسیته پوست کاملا طبیعی است که این یعنی درصد خفیفی عمل ماموپلاستی و عمل لیفت سینه شما برگشت پذیر است.

پس در لحظه اکنون از زندگی خودتان لذت ببرید یعنی اینکه اگر از فرم سینه های خودتان رضایت ندارید یا درد گردن دارید حتما برای این عمل ها اقدام فرمایید.

هزینه عمل ماموپلاستی مشهد(هزینه کوچک کردن سینه در مشهد):

مجوعه ‌های زیبایی، هزینه ماموپلاستی مشهد (هزينه عمل كوچك كردن سينه زنان) را با توجه به پارامترهای مشخصی تعیین می کنند:

 • هزینه بیمارستان
 • دستمزد جراح
 • هزینه مراقبت های بعد از عمل و دارو
 • مقدار بزرگ یا کوچک بودن سینه
 • هزینه ماموگرافی ( اگر بالای 40 سال هستید مورد نیاز است_داشتن بیمه، این هزینه را برای شما مناسبتر می کند)

از آنجایی که هر کدام از این موارد می توانند تأثیر بسزایی روی قیمت جراحی بگذارند، متأسفانه نمی توان قیمت دقیقی از این عمل به شما ارائه داد. بهترین راهکار پیش روی شما این است که بعد از انتخاب بهترین دکتر عمل سینه در مورد قیمت نهایی جراحی هم با او صحبت کنید.

هزینه عمل كوچك كردن سينه با بيمه: برای استفاده از بیمه برای عمل ماموپلاستی در مشهد شما باید یکسری ویژگی هایی داشته باشید که در ویزیت حضوری مشخص می شود، ولی به صورت کلی بدانید دریافت بیمه برای جراحی زیبایی ماموپلاستی به دلیل داشتن همان ویژگی ها خیلی سخت است!

درمان جای بخیه بعد از جراحی زیبایی:

جدیدترین روش دنیا برای کم شدن رد بخیه ها

خب تو ویدیو دیدید که ما از جدیدترین محصول دنیا استفاده کردیم که تا کمترین رد و اسکار بخیه بعد از عمل های زیبایی برای شما باقی بمونه

این چسب بعد از بخیه لایه زیر جلد روی لبه های زخم یا آخرین لایه پوست یا همون اپی درم زده میشه و بعد یک دقیقه کامل لبه های زخم کنار هم جوش میخوره و نیازی به بخیه پوست نیست

دیگه دغدغه رد بخیه ات هم برطرف شد

این چسب رو  برای بیشتر عمل های زیبایی مثل پروتز سینه ، لیفت بازو، ماموپلاستی و … میشه استفاده کرد.

نحوه ی استفاده از چسب بخیه:

سلام تو این ویدیو قراره در مورد چسب بخیه و اینکه چه زمانی استفاده می شود و چه کاربردی دارد با هم صحبت کنیم:

معمولا بعد از انجام عمل های پیکرتراشی (ابدومینوپلاستی و …)، جراح به شما پیشنهاد می دهد از چسب بخیه استفاده نمایید.

زمانی که پوست تحت کشش هست و امکان دارد که فشار روی بخیه ها باشد، جراح به شما پیشنهاد می دهد که از این چسب استفاده نمایید یا اینکه بعد از عمل شاید قسمتی از بخیه باز شده باشد که شما باید از چسب بخیه استفاده نمایید (پس اگر بعد از عمل های پیکرتراشی قسمتی از بخیه شما باز شد اصلا نگران نباشید چون بدن به صورت طبیعی آن قسمت را ترمیم می کند و این چسب ها به بدن کمک می کند که این روند بهتر صورت گیرد.)

داخل ویدیو نحوه استفاده از چسب بخیه را برای شما نشان دادیم که حتما توصیه می کنیم این ویدیو را تماشا فرمایید.

تجربه عمل ماموپلاستی در مشهد:

1_فیلم عمل ماموپلاستی اول :

سلام من یکی از متقضایان عمل ماموپلاستی در جراحی زیبایی هیراد هستم، دوبار گردنمو عمل کردم که یکی از مهمترین علت های این عمل های گردنم قطعا همین وزن زیاد سینه هام بودند. الان که عمل کردم اصلا درد شدیدی نداشتم فقط یکم آزردگی احساس می کردم.

نکته ی مهم عمل ماموپلاستی : یکی از عوارض افتادگی سینه ها، عارضه هرنی یا بیرون زدگی دیسک بین مهره ای هست که با فشار بر روی اعصاب باعث درد در ناحیه گردن و شانه می شود که در نهایت منجر به عمل گردن می شود که می توان به وسیله عمل ماموپلاستی کاهنده از این عارضه پیشگیری کرد.

2_فیلم عمل ماموپلاستی دوم:

من عمل ماموپلاستی دارم که از تهران برای انجام این جراحی زیبایی توسط دوستم که قبلا در مرکز جراحی زیبایی هیراد عمل شده بود به مشهد آمدم، الان که عمل ماموپلاستی را انجام دادم خیلی رضایت دارم و از تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم.

3_فیلم سوم رضایت بابت عمل ماموپلاستی در مشهد:

من یکی از زیباجویان مجموعه جراحی زیبایی هیراد هستم که از طریق شبکه های اجتماعی با این مجموعه آشنا شدم، من اول قصد داشتم تهران عمل کنم ولی بعد اینکه با این مجموعه آشنا شدم اول نمونه عکس و فیلم  قبل و بعد از عمل ماموپلاستی دیدم بعدش به این اطمینان رسیدم همین مجموعه عمل کنم.

الان که میخوام عمل کنم استرسی ندارم، امیدوارم همه چیز عالی پیش برود، قبلا چون برای عمل سزارین بیهوش شدم، برای بیهوشی استرس خاصی ندارم و برای درد بعد عمل ماموپلاستی هم با دکتر صحبت کردم که ایشان هم گفتند بعد عمل درد خاصی ندارم. الان که بعد از عملم دارم صحبت میکنم، حجم سینه هام یک سوم شدند، با اینکه چند روز از عملم می گذرد ولی خیلی رضایت دارم تازه ورم سینه هام، باز هم کمتر می شود و در انتها، هم از تیم جراحی زیبایی هیراد خیلی رضایت دارم و هم اصلا الان دردی ندارم فقط یکم خود درن هایی که داخل بدنم هست واسم چالش داشت چون باید همیشه همراهم می بودن ولی بعد از خارج کردنشون کلا راحت شدم.

4_ویدئو چهارم رضایت بابت جراحی ماموپلاستی در مشهد:

من حدود یک سال و نیم هست که با مجموعه جراحی زیبایی هیراد آشنا شدم، به این دلیل میخواهم عمل ماموپلاستی کاهنده را در این مجموعه انجام بدهم که در ناحیه شانه و ستون فقراتم دچار درد بودم که الان میخواهم به صورت همزمان عمل ماموپلاستی و عمل بلفاروپلاستی را انجام دهم.

اگر به گذشته برگردم حتما خیلی زودتر برای عمل ماموپلاستی و بلفاروپلاستی اقدام میکنم، با اینکه چند روز از عملم می گذرد از عمل خودم خیلی رضایت دارم.

5_یکسال بعد از عمل همزمان ابدومینوپلاستی و ماموپلاستی و تزریق چربی به باسن:

بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد(7 جراح در حال فعالیت):

اگر دنبال بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد (بهترین پزشک جراح ماموپلاستی) هستید روی لینک 7 جراح در حال فعالیت ماموپلاستی در مشهد کلیک کنید.

سوالات متداول عمل ماموپلاستی در مشهد:

بعد از عمل ماموپلاستی میشه باردار شد؟ منعی برای بارداری وجود ندارد.

از چه سنی می شود عمل ماموپلاستی را انجام داد؟ بازه ی سنی بین 18 تا 55 سال

چه مدت بعد عمل ماموپلاستی می شود ورزش کرد؟ از انتهای ماه سوم مشکلی برای ورزش نیست

دوران نقاهت عمل ماموپلاستی چقدر است؟ تقریبا بین 10 روز تا 14 روز

از کی میشه رانندگی کرد؟ از انتهای ماه اول ولی باید تو این مدت حواستونو جمع کنید که دست هاتونو بیش از حد بالا نیارید

چه مدت باید گن بپوشیم؟ حداقل 3 ماه، ولی باز هم بسته به نظر هر جراح متفاوت هست

چند شب داخل بیمارستان بستری هستیم؟ یک شب بستری هستین ولی اگر جراح تشخیص دهد شما به مدت 2 شب داخل بیمارستان هستید

عمل ماموپلاستی برگشت پذیر هست یا خیر؟ برگشت پذیر نیست ولی در صورت افزایش یا کاهش وزن شدید یا شیردهی مجدد ممکن هست که تحت تاثیر قرار بگیرد

سخن آخر:

عمل ماموپلاستی در مشهد می‌تواند دریچه‌ای نو به سوی زیبایی و اعتماد به نفس برای شما باشد. با انتخاب یک جراح مجرب و باسابقه، می‌توانید به نتیجه دلخواه خود برسید و از مزایای این عمل شگفت‌انگیز بهره‌مند شوید. همین امروز برای مشاوره با یک جراح ماموپلاستی در مشهد اقدام کنید و قدمی در جهت زیبایی و سلامتی خود بردارید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین،نمی توانیم عکس و فیلم قبل و بعد از عمل ماموپلاستی را برای شما عزیزان در سایت بگذاریم حتما همین الان برای دریافت عکس و فیلم های جراحی ماموپلاستی (فیلم عمل جراحي كوچك كردن سينه زنان) به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ؛ rochester

4 دیدگاه دربارهٔ «عمل ماموپلاستی در مشهد❤️+هزینه1403【فیلم】»

  1. پشتیبانی سایت

   سلام الینا عزیز
   ممنون بابت سوال زیباتون
   ما برای اینکه به زیباجویان در زمینه انتخاب بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد کمک کنیم تا راحت تر بتوانند به بهترین گزینه برسند، لیستی تهیه کردیم که در ادامه برای شما دوست عزیز آوردیم:
   دکتر محمدرضا صاحب علم
   دکتر منصوره سرگزی مقدم
   دکتر اسماعیل فرزاد فرد
   دکتر سید حسن بابائی
   دکتر ناصر سنجر موسوی
   دکتر محمد حاتمی
   دکتر علی یگانه

  1. پشتیبانی سایت

   سلام باران عزیز
   باید برای هزینه عمل زيبايي سينه زنان1402 به موارد زیر توجه کنین:
   هزینه بیمارستان
   دستمزد جراح
   هزینه دارو
   مقدار بزرگ یا کوچک بودن سینه
   هزینه ماموگرافی

   برای همین نمی توان به صورت دقیق یک هزینه عمل زیبایی سینه را گفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا