جراحی پلک در مشهد|بلفاروپلاستی ❤️+11 جراح در حال فعالیت+ اقساط ❤️

جراحی پلک در مشهد - بلفاروپلاستی مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 12 دقیقه

افتادگی پلک، پف زیر چشم و چین و چروک‌های اطراف چشم، از جمله مشکلاتی هستند که می‌توانند زیبایی چشم‌ها را تحت تاثیر قرار داده و چهره شما را خسته و غمگین نشان دهند. جراحی پلک در مشهد یا بلفاروپلاستی (عمل زیبایی) می‌تواند راه حلی ایده‌آل برای رفع این مشکلات و بازگرداندن زیبایی و جوانی به چشمان شما باشد.

جراحی پلک افتاده یا بلفاروپلاستی چیست؟

عمل بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک در مشهد) در مشهد بلفاروپلاستی(عمل پف چشم در مشهد) همان عمل زیبایی پلک است که به رفع افتادگی و شل شدگی پلک کمک بسیاری می کند.

افراد معمولا به دو دلیل برای برطرف شدن پلک های افتاده برای این عمل زیبایی مراجعه می کنند : 1_ به صورت ژنتیکی دارای پلک های پف کرده یا افتاده هستید. 2_ جزو آن دسته از افرادی هستید که به مرور زمان با افزایش سن دچار افتادگی پلک شدید.

فیلم و عکس قبل و بعد عمل بلفاروپلاستی در مشهد:

عکس عمل پلک افتاده(عکس عمل پلک چشم)

انواع جراحی پلک در مشهد:

عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک افتاده) در مشهد به دو قسمت تقسیم می شود: 1_بلفاروپلاستی پلک پف کرده بالا  2_بلفاروپلاستی پلک پف کرده پایین

در ادامه به طور خلاصه به معرفی انواع جراحی زیبایی پلک می پردازیم:

 • جراحی بلفاروپلاستی(جراحی پلک بالا)
 • جراح بلفاروپلاستی(جراحی پلک پایین)

عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک بالا):

این جراحی افتادگی پلک پف کرده برای برطرف کردن افتادگی پلک بالا صورت می گیرد. در بعضی از افراد در این عمل لازم است که بخشی از بافت چربی حذف شود. در بعضی از موارد که افتادگی پوست پلک بالا پف کرده خیلی زیاد است و همین باعث اختلال در بینایی شده است، عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک بالا) در مشهد انجام می شود که همین سبب افزایش وسعت بینایی فرد می شود.

عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک پایین):

در این نوع عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک پایین) در مشهد، کیسه های چربی که منجر به پف زیر چشم می شوند برطرف می شوند. اگر بعد از برطرف کردن بافت چربی اضافی، ناحیه ی پوست پلک پایین باعث افتادگی شود، باید پوست اضافی را در زمان جراحی حذف شود.

خوب است بدانید عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد به دو نوع دیگر هم تقسیم می شود: 1_عمل بلفاروپلاستی(عمل پف چشم در مشهد) با کاربرد زیبایی 2_ عمل بلفاروپلاستی با کاربرد درمانی

عکس بلفاروپلاستی پلک بالا(عکس افتادگی پلک)

مزایای عمل بلفاروپلاستی(فواید):

این عمل مزایای زیادی دارد که در زیر به بخشی از مهمترین مزایای عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد می پردازیم:

 • برطرف کردن افتادگی پوست پلک بالا که سبب به وجود آمدن چین و چروک روی پلک می‌شود و حتی می‌تواند انحنای سطحی (کانتور) پلک را با آسیبی روبرو کند.
 • از بین رفتن افتادگی پلک ناشی از سنگینی پوست اضافه که سبب مشکلات جدی در بینایی فرد می‌شود.
 • رفع و از بین رفتن پف و تورم پلک‌ها
 • از بین رفتن پف و تورم زیر چشم
 • برطرف شدن افتادگی پلک پایین که سبب افزایش نواحی سفید چشم در زیر قرنیه می‌شود
 • برطرف شدن پوست اضافی و رفع چین و چروک‌های پلک پایینی
 • بلفاروپلاستی در مطب در محیطی تمیز صورت می گیرد که این باعث می شود شما خیلی سریع به زندگی معمول خود برگردید (چون با بی حسی صورت می گیرد یک عمل سراپایی محسوب می شود و همچنین این عمل می تواند در بیمارستان هم انجام پذیرد)
بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد
بهترین جراح زیبایی پلک در مشهد

بهترین کاندید جراحی پلک در مشهد:

افراد بالای 35 سال سن که پوست اطراف چشمشان دچار افتادگی شده است و از آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم اذیت می شوند.

به صورت کلی اگر پوست اطراف چشم‌هایتان دچار تورم یا افتادگی شده است، عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد گزینه ی مناسبی برای رسیدن به فرم ایده آل صورتتان است.

بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد(11جراح در حال فعالیت):

اگر دنبال بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد هستید(دکتر بلفاروپلاستی مشهد) روی لینک 11 جراح در حال فعالیت افتادگی پلک در مشهد  کلیک کنید. (لیست جراحان پلک در مشهد)

امکان دارد در ابتدا فکر کنید که برای انتخاب بهترین جراح پلک در مشهد (بهترین دکتر جراحی پلک در مشهد) باید سختی های زیادی را تحمل کنید، به این دلیل که امروزه دکترهای زیادی برای انجام این عمل زیبایی هستند که در این حوزه مشغول به کار هستند که به همین دلیل به راحتی نمی توان بهترین دکتر جراحی پلک باتجربه در مشهد را انتخاب کنیم؛برای همین در زیر به مهمترین ویژگی های بهترین جراح بلفاروپلاستی در مشهد(بهترین دکتر برای برداشتن پف چشم) اشاره کردیم (بهترین جراحان بلفاروپلاستی در مشهد) :

 • مهارت و تجربه در عمل بلفاروپلاستی:

مهارت و تجربه به شدت در نتیجه و روند بهبودی تاثیر گذار می باشد برای همین حتما دکتری را انتخاب نمایید که ویژگی های ذکر شده را داشته باشد که برای این امر می توانید نمونه عمل هایی که  قبلا این دکتر انجام داده اند را مشاهده کنید. حال برای تماشای این جراحی ها می توانید نمونه عمل های مدنظرتان را در شبکه های اجتماعی دکتر یا سایت ایشان مشاهده نمایید و یا حتی می توانید با خود جراح صحبت کنید که اگر امکان داشت با بیماران قبلی صحبت نمایید تا ذهن شما از این جهت آرام شود.

 • ایجاد رابطه دوستانه با متقاضیان:

 وقتی که جراح رابطه ی دوستانه ای بتواند با متقاضی برقرار کند قطعا آن فرد می تواند هر سوالی از جراح بپرسد و به جواب تمام دغدغه های خود برسد که اگر این مرحله به خوبی انجام شود دکتر اشراف خیلی بهتری روی مریض پیدا می کند و قطعا نتیجه بهتری برای متقاضی عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد برای بیمار رخ می دهد.

جراحی پلک در مشهد - بهترین جراح بلفاروپلاستی مشهد
عکس جراحی بلفاروپلاستی در مشهد (عمل پف چشم )

عمل جراحی پلک در مشهد چگونه انجام می شود؟

در زمان جراحی، برش‌هایی هم جهت با خطوط طبیعی پلک در پایین شکاف پلک بالایی و مقداری پایین‌تر از مژه‌های پلک پایینی صورت می گیرد. شیوه ی ایجاد برش‌ها باید به صورتی باشد که بعد از بهبودی کامل، به هیچ عنوان قابل مشاهده نباشد. قبل از ایجاد برش‌ها، هنگامی که روی تخت جراحی دراز کشیده‌اید، جراح با ظرافت قسمت هایی که باید پوست اضافی برداشته شود را تعیین می‌کند.بعد برش های لازم را انجام می دهد سپس ناحیه زخم را توسط بخیه‌های بسیار ظریف یا چسب بافتی به صورتی می بندد که به نتیجه دلخواه خود برسید.

مقدار دقیق پوست اضافه یا عضلات اطراف چشم با توجه به پارامترهای مختلفی مثل: ساختار عضلانی صورت، ساختار استخوانی و تقارن ابروهای شما  بستگی دارد.

مراقبتهای قبل از عمل پلک یا بلفاروپلاستی:

 • اجتناب از مصرف داروهای رقیق کننده‌ی خون، داروهای ضد انعقادی (مثل آسپرین) و تسکین دهنده هایی مثل ایبوپروفن به مدت ۱ تا ۲ هفته قبل از عمل به این علت که  این داروها خطر خونریزی را افزایش می دهد.
 • صبح روز جراحی باید عینک یخی تهیه کنید و اگر دارویی تجویز شده مصرف نمایید.
 • در روز جراحی به هیچ عنوان از لوازم آرایشی روی صورت خود استفاده نکنید و حتما قبل از مراجعه به مطب جراح صورت خود را به صورت کامل بشویید.
 • حتما با شخصی هماهنگی های لازم را داشته باشید که که بعد از جراحی شما را به منزل برگرداند و برای چند ساعت از شما مراقبت نماید.

خبر خوب این است که بعد از عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد نیازی به بستری شدن نیست؛ مگر این که علاوه بر عمل بلفاروپلاستی، جراحی زیبایی دیگری هم انجام داده باشید.

مراقبتهای بعد از عمل بلفاروپلاستی در مشهد:

رعایت بعضی از موارد می تواند به سرعت بهبودی و کاهش دوران نقاهت شما کمک شایانی کند، که در ادامه به آنها اشاره می کنیم:

 • استفاده از کمپرس سرد (به مدت 48 ساعت بعد از عمل جراحی): سبب کاهش تورم و التهاب پلک های جراحی شده می شود.
 • استفاده از کرم های تجویز شده ی جراح: استفاده از این کرم روی پلک ها ممکن است سبب تاری دید یا بعضی از اختلالات جزئی در بینایی شود، که امری طبیعی است و با گذشت زمان بهبود می یابد.
 • به هیچ عنوان نگذارید به ناحیه ای که جراحی کرده اید ضربه یا فشاری وارد شود.
 • زمان استراحت سر خود را نسبت به اندام خود بالاتر قرار دهید، به این علت که جریان خون به سمت سر و گردن کم می شود و در نهایت از شدت التهاب و تورم کاسته می شود.
 • بهره گیری از اشک مصنوعی: برای اجتناب از خشک شدن چشم ها نیاز است از اشک های مصنوعی استفاده نمایید تا در حفره ی چشم ها رطوبت لازم ایجاد شود.
 • عدم استفاده از تمامی کرم ها و لوازم آرایشی بعد از عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد
 • استفاده منظم و برنامه ریزی شده از داروهای آنتی بیوتیک چون باعث کاهش احتمال عوارض نامطلوب مثل: عفونت، بعد از عمل جراحی می شود.
 • عدم استفاده از لنز های طبی یا زیبایی
 • استفاده از عینک های آفتابی تا اشعه نور خورشید به محل جراحی کمتر بتابد
جراحی پلک در مشهد - عمل بلفاروپلاستی مشهد
عمل جراحی زیبایی پلک (بلفاروپلاستی)

دوره نقاهت جراحی پلک در مشهد:

دوره نقاهت جراحی پلک در مشهد(برداشتن پشت پلک) بسته به ویژگی های هر فرد معمولاً بین 3 تا 5 روز زمان می برد.

برای عمل بوکال فت در مشهد حتما این مقاله را مطالعه نمایید.

هزینه عمل بلفاروپلاستی در مشهد(عمل پلک چشم) سال 1403:

هزینه‌ عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آن اشاره کرده ایم: (هزینه جراحی پلک بالا و جراحی پلک پایین)

 • آزمایش‌های جراحی مانند آزمایش خون قبل از عمل
 • داروها و تجهیزات احتمالی که برای عمل توسط جراح تجویز می شود
 • هزینه‌های اقامت (برای عزیزانی که خارج از مشهد یا حتی از خارج کشور تشریف می  آورند)

برای پرداخت قیمت عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) در مشهد می توانید به صورت نقدی و اقساط آن را پرداخت نمایید که برای اطلاع از شرایط اقساط و هزینه ها(قیمت جراحی پف بالای چشم) همین الان فرم پایین صفحه را پرنمایید تا همکاران من در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.(شما می توانید پیچ اینستاگرام را دنبال نمایید چون گاهی برای مناسبت های مختلف می توانید از تخفیف جراحی پلک در مشهد استفاده نمایید)

بعد از جراحی پلک نیازی به بستری شدن نیست و می‌توانید سریع به خانه برگردید. به همین دلیل هزینه‌ای جهت بستری شدن نخواهید داشت.

عوارض جراحی پلک بالا و پلک پایین:

اگر برای این کار، دکتر جراحی پلک خوب در مشهد(دکتر بلفاروپلاستی مشهد) را انتخاب نکنید امکان دارد عوارض جراحی پلک بالا و پلک پایین را تجربه نمایید:

 • عفونت
 • خونریزی
 • درد
 • تورم
 • کبودی
 • جای زخم
 • و…

سوالات پرتکرار جراحی پلک یا بلفاروپلاستی:

 • آیا عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) چین و چروک‌های اطراف چشم (پنجه کلاغی) را محو می کند؟

عمل بلفاروپلاستی (جراحی پلک) برای از محو کردن چین و چروک‌ها به وجود نیامده است بلکه فقط برای از بین بردن پوست و چربی اضافی است. روش‌های دیگر مانند لیزر درمانی، بوتاکس، مینی لیفت و… برای این امر وجود دارد.

 • بعد از عمل بلفاروپلاستی چه زمانی بخیه‌ها برداشته می‌شود؟

اگر فقط بافت چربی از داخل پلک تخلیه شود، بخیه‌ای وجود ندارد که قرار باشد خارج شود. ولی به صورت کلی بخیه‌های شما معمولاً در طی 3 تا 7 روز بعد از عمل برداشته می‌شوند.

 امکان دارد در ابتدا مقداری قسمت بلفاروپلاستی به چشم بیاید ولی به مرور زمان کاملا رفع می شود.

 • آیا می‌توان بعد از عمل جراحی لیزیک، بلفاروپلاستی انجام داد؟

بله. عمل لیزیک مانعی برای انجام عمل بلفاروپلاستی یا سایر جراحی‌های زیبایی چشم نیست.

بعضی از متقاضیان بعد از لیزیک، خشکی چشم دارند. از آنجا که عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) امکان دارد به صورت کوتاه مدت بعد از جراحی توانایی چشمک زدن شما را بطور کامل کم کند،بعد از عمل بلفاروپلاستی به صورت مکرر از اشک مصنوعی استفاده نمایید، به ویژه اگر دچار خشکی چشم بعد از لیزیک شده‌اید.

مهمترین سوال در مورد عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی):

سخن آخر:

اگر به دنبال راهی برای جوانسازی و شادابی چشمان خود هستید، جراحی پلک می‌تواند گزینه‌ای مناسب برای شما باشد. این جراحی می‌تواند زیبایی و اعتماد به نفس شما را به طور قابل توجهی افزایش دهد.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

4 دیدگاه دربارهٔ «جراحی پلک در مشهد|بلفاروپلاستی ❤️+11 جراح در حال فعالیت+ اقساط ❤️»

 1. راضیه عباسی

  سلام من میخوام پف بالای چشمم را بردارم هزینش برام سنگینه بطور اقساط برام انجام میدین اقساطی

  1. پشتیبانی سایت

   سلام وقت شما هم بخیر
   بله برای پف بالاب چشم میتونین از عمل بلفاروپلاستی در مشهد استفاده نمایید و برای پرداخت هزینه هاتون از شرایط اقساط استفاده نمایید

  1. پشتیبانی سایت

   سلام نازنین عزیز
   اگه شما شرایط پرداخت نقدی عمل بلفاروپلاستی یا جراحی پلک را ندارید و دنبال جراحی پلک ارزان هستید می توانید از شرایط اقساطی مجموعه جراحی زیبایی هیراد استفاده نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا