هزینه تزريق چربی به سينه مشهد در سال 1403

بهترین دکتر تزریق چربی به باسن در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 6 دقیقه

تزريق چربی به سينه در مشهد یکی از تکنیک های زیبایی پستان می باشد که در بین بانوان طرفداران زیادی پیدا نموده است. هدف نهایی تمام عمل‌های زیبایی، برای بهتر و جذاب تر شدن اندام و صورت متقاضی صورت می گیرد.

تزريق چربی به سينه در مشهد بهتر است یا عمل زیبایی پروتز سینه؟

  • در اکثر موارد بعد از عمل زیبایی پروتز سینه، احتیاجی به عمل مجدد نیست در صورتی که در انتقال چربی امکان دارد ، چربی توسط بدن جذب شود.
  • پروتز سینه برای پستان های افتاده مناسب است.
  • تزریق چربی به سینه معمولا شکل خاصی به فرم سینه نمی دهد در حالی که پروتزها دارای انواع شکل هستند.
  • پروتز سینه طول عمر زیادی دارند در صورتی که سلول های چربی منتقل شده به سینه تحت تاثیر کاهش وزن و… جذب بدن می شوند.
  • عمل پروتز سینه می تواند پوست بیمار را کشیده و اندازه و ظاهر پستان را برای متقاضیانی که دارای سینه های کوچک یا نافرم هستند، بهبود بخشند.
  • عمل پروتزسینه در زمان ترکیب با عمل جراحی کوچک کردن و یا لیفت سینه برای متقاضیانی که دارای پستان های بزرگ یا به شدت افتاده هستند باعث نتایج بهتری می شود.

نحوه ی عمل زیبایی تزريق چربی به سينه در مشهد چگونه صورت می گیرد؟

برای این عمل زیبایی نیاز داریم مقداری چربی جهت تزریق خارج کنیم. چربی لازم توسط تکنیک لیپوساکشن از طریق چند سوراخ خیلی ریز صورت می گیرد. این چربی ها معمولا از “شکم” یا “ران” متقاضی برداشت می شود ولی به صورت کلی برای این عمل می توان از هر ناحیه ای از بدن که دارای بافت چربی اضافی باشد، چربی  برداشت کنیم.

سپس چربی بدست آمده سانتریفیوژ می گردد، این کار باعث می شود خون و سایر مایعات چربی از هم تفکیک شود، و چربی با خلوص بالا برای تزریق آماده گردد. در انتها چربی به طور مساوی با مقادیر کمی در قسمت های مختلف  مدنظرمان تزریق می شود تا چربی تزریق شده به خوبی توسط بافت سالم احاطه گردد. این امر باعث می شود تا چربی ازقسمت های اطراف خود اکسیژن و مواد مغذی تأمین کنند.

هزینه جراحی تزریق چربی به سینه
جراحی تزریق چربی به سینه

تزریق چربی به سینه از نظر پزشکان مختلف اصلا توصیه نمی شود و به جای این تکنیک برای افزایش حجم سینه، تکنیک پروتز گذاری توصیه می شود.

عوامل موثر در هزینه تزریق چربی به سینه در مشهد:

هزینه‌ تزریق چربی به سینه در مشهد به عوامل مختلفی وابسته است که در ادامه به آنها می پردازیم :

تکنیک برداشتن چربی:

مهمترین قسمت در عمل تزریق چربی به سینه در مشهد، برداشتن چربی می‌باشد که هزینه ی هر یک متفاوت است. برداشتن چربی با تکنیک‌های گوناگونی صورت می‌ پذیرد که یکی از آن‌ها برداشتن چربی با تکنیک لیپوساکشن است. جراحان با تجربه بدون اینکه آسیبی به اندام شما برسانند اقدام به تخلیه چربی می‌کنند؛ به صورتی که فقط آن قسمت هایی را از اندام را جدا می‌کند که تجمع چربی در آنجا بیشتر باشد.

حجم چربی تزریقی:

اگر حجم چربی‌ها زیاد باشند هزینه تزریق چربی به سینه در مشهد نیز بیشتر می شود. مقدار تزریق چربی به قسمت های مختلف بدن مختلف است که هر قسمت بستگی به شرایط آناتومی شما دارد.

هزینه‌های قبل و پس از عمل زیبایی تزریق چربی به سینه در مشهد:

این هزینه‌ها مشمول آزمایش‌هایی است که برای معین کردن وضعیت جسمی متقاضی  صورت می گیرد.دکتر با کمک این آزمایش‌ها متوجه می‌شود که به چه مقدار چربی برای تزریق نیاز است.بعد از عمل نیز امکان دارد هزینه‌هایی مثل خرید پانسمان، داروهای تقویتی، گن‌های مخصوص و … به سایر هزینه‌ها اضافه گردد.

تزریق چربی سینه در مشهد
تزریق چربی سینه در مشهد

هزینه بیمارستان و دستمزد دکتر تزریق چربی به سینه در مشهد:

یکی از مهم ترین پارامترهای موثر در هزینه تزریق چربی به سینه در مشهد دستمزد دکتر و هزینه بیمارستان است. معمولا، هزینه پزشکان با توجه به تجربه و مهارت آن‌ها گوناگون است همچنین هزینه بیمارستان نیز بستگی به خدماتی که ارائه می‌دهد ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند.بعضی از دکتران برای معاینات بعد از عمل نیز هزینه دریافت می‌کنند بنابراین، بهتر است قبل از جراحی از این موضوع مطلع شوید تا از هزینه‌های بعد از عمل آگاه شوید.

سوالات متداول هزینه تزريق چربی به سينه در مشهد:

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

فرم دریافت مشاره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا