عمل لیپوماتیک یا عمل آبدومینوپلاستی در مشهد؟!

عمل زیبایی آبدومینوپلاستی در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 1 دقیقه

نحوه انجام عمل آبدومینوپلاستی در مشهد:

در این عمل آبدومینوپلاستی در مشهد، متقاضی با تزریق بی‌هوشی به خواب کامل می‌رود. بعد از آنکه زیباجو بی‌هوش شد، دکتر برش مدنظر خود را در دیواره شکم ایجاد می‌کند.

هنگامی که دکتر از طریق برش‌های مدنظرش به ماهیچه‌ها دسترسی پیدا کرد، آن‌ها را در دیواره شکم به یکدیگر می‌دوزد تا از حالت افتادگی خارج شود. بعد از آن، دکتر پوست شکم را روی ماهیچه‌ها می‌کشد سپس پوست اضافه را جدا می‌کند بعد با بخیه برش‌ها را می‌ دوزد.

بعد از عمل آبدومینوپلاستی در مشهد شما به اندام ایده آل خود می رسید. این عمل زیبایی حدودا بین دو تا سه ساعت زمان می برد.

درخواست مشاوره:

نحوه انجام عمل لیپوماتیک در مشهد:

این روزها به خاطر سبک زندگی، افراد زیادی دچار اضافه وزن می شوند، حال برای رسیدن به لاغری از روش های مختلفی استفاده می کنند که یکی از این تکنیک ها عمل زیبایی لیپوماتیک است. عمل لیپوماتیک یکی از روش های جدید پیکرتراشی است که امروزه طرفداران زیادی را پیدا کرده است چون با استفاده از این تکنیک زیباجویانی که دچار اضافه وزن موضعی هستند می توانند به اندام مدنظر خود برسند به این علت که عمل لیپوماتیک سبب حذف چربی های موضعی در بدن می شود.

بعضی از قسمت های بدن چربی انباشه می شود که در قسمت های مختلف بدن مثل بازوها، باسن، پهلو و ران پا و … قابل مشاهده است. همین امر باعث می شود افراد از اندام خود رضایت نداشته باشند و برای خلاص از این چربی های موضعی به مطب برای انجام عمل لیپوماتیک مراجعه می کنند. در عمل لیپوماتیک شما می توانید انتظار داشته باشید تا حدودی اضافه وزن خود را کاهش دهید و اندام مدنظر خود را ایجاد نمایید ولی در صورتی که از افتادگی شدید رنج می برید از عمل آبدومینوپلاستی در مشهد استفاده نمایید.

در عمل لیپوماتیک در قسمتی که چربی انباشته شده داریم سوراخی به اندازه 2 الی 5 میلی متر توسط جراح ایجاد می شود و لوله کانولای دستگاه لیپوماتیک از طریق حفرهای ایجاد شده وارد بافت چربی می شود، حال سلول های چربی با استفاده از امواج مادون صوت تخریب می گردد. در این روش سوختگی و نکروزپوست مشاهده نمی شود.

عمل لیپوماتیک در مشهد
عمل زیبایی لیپوماتیک در مشهد

عمل لیپوماتیک یا عمل آبدومینوپلاستی در مشهد؟

عمل لیپوماتیک و عمل آبدومینوپلاستی در مشهد هر دو از تکنیک های لاغری است، در صورتی که شما پوست افتاده ای دارید عمل آبدومینوپلاستی در مشهد برای شما مناسب است و در غیر اینطورت به صورت کلی عمل لیپوماتیک برای شما مناسب است.

تجربیات عمل زیبایی آبدومینوپلاستی به همراه لیفت سینه در مشهد:

سوالات متداول عمل های آبدومینوپلاستی و لیپوماتیک در مشهد:

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، springer

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا