ابدومینوپلاستی در مشهد برش به چه نحوی انجام می شود؟!

عمل زیبایی پیکرتراشی مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 5 دقیقه

در این مقاله سعی داریم تا انواع برش های شکم در عمل ابدومینوپلاستی در مشهد را برای شما زیباجویان توضیح دهیم.ابدومینوپلاستی کمک می کند که پوست اضافه و افتاده در زیر شکم که بعد از کاهش وزن شدید و یا زایمان متعدد صورت می گیرد برداشته شده و فرم جدیدی به شکم داده شود . این جراحی زیبایی که یکی از بهترین تکنیک ها برای رسیدن به فرم ایده آل شکم و پهلو ها می باشد.

انواع برش عمل ابدومینوپلاستی در مشهد:

جراحی زیبایی شکم یا ابدومینوپلاستی در مشهد از طریق برشی افقی انجام می‌شود که جراح آن را بین خط رویش موی شرمگاهی و ناف ایجاد می‌کند.

شکل و طول برش به مقدار پوست اضافی وابسته است. جراح ابتدا پوست شکم را بلند می‌کند و سپس عضله‌های ضعیف شده شکم را ترمیم می‌کند. گاهی بعضی وقتها لازم است که برش دومی اطراف ناف صورت گیرد تا بتوان پوست اضافی بالای شکم را برداشت. پوست بالای شکم مانند پرده کرکره‌ای پایین آورده می‌شود. پوست اضافی بریده می‌شود و پوست باقیمانده به هم بخیه زده می‌شود. جراح قسمت جدید ناف را ایجاد می‌کند، ناف به سطح  شکم آورده می‌شود و با بخیه ثابت می‌شود.

برش ها در جراحی بستگی به شدت افتادگی پوست شکم دارند ، در مواردی که افتادگی مختصر و چربی شکم کمتر باشد از روش عمل مینی ابدومینوپلاستی در مشهد استفاده می شود که برش در این تکنیک کمتر و تقریبا به اندازه ی زایمان سزارین صورت می پذیرد .

جراحی مینی ابدومینوپلاستی در مشهد قسمت پایینی شکم را صاف می‌کند.

در زمان جراحی، برشی حدود 4 تا 8 اینچ در قسمت بین ناف تا ناحیه تناسلی زده می‌شود. برای تصور خط برش به عمل سزارین فکر کنید. این برش تقریبا برابر با برشی است که برای عمل سزارین زده می‌شود. اگر قبلا زایمان سزارین انجام داده باشید، ممکن است از همان خط سزارین برای جراحی مینی ابدومینوپلاستی در مشهد نیز مورد استفاده قرار گیرد.

در زمان عمل مینی ابدومینوپلاستی در مشهد، ماهیچه های زیر شکم شما نیز ممکن است به هم نزدیک شده و بخیه شوند. اما این بخیه ها از بیرون قابل دیدن نیستند. در نهایت پوست اضافی کوتاه شده و صاف می‌شود.

در برخی موارد، لیپوساکشن نیز به همراه ابدومینوپلاستی در مشهد انجام می‌شود. این اتفاق زمانی می‌افتد که چربی های اضافه قابل آب شدن نباشد. در این شرایط، لیپوساکشن تنها راه از بین بردن آنها است.

در جراحی مینی ابدومینوپلاستی در مشهد، معمولا ترک های پوستی نیز از بین خواهد رفت. زیرا پوست کشیده شده و قسمت های اضافی آن، کوتاه می‌شود. به همین دلیل با صاف شدن پوست، ترک های پوستی نیز از محو می شوند. البته میزان از بین رفتن ترک های پوستی به محل قرارگیری آنها روی بدن شما و همچنین میزان پوست اضافی وابسته است.

اگر اضافه وزن نداشته باشید، نتیجه بهتری از این عمل خواهید گرفت.

ناف شما حین این جراحی تغییر نمی‌کند و در جای سابق خود باقی می‌ماند. در واقع یکی از تفاوت های این جراحی با ابدومینوپلاستی کامل، همین تغییر محل ناف است که تنها در جراحی کامل اتفاق می‌افتد.

برای اینکه خیلی واضح از نحوه ی عمل ابدومینوپلاستی متوجه شوید حتما ویدیوهای زیر را مشاهده فرمایید:

1_

2_

تفاوت عمل ابدومینوپلاستی در مشهد با مینی ابدومینوپلاستی:

جراحی مینی ابدومینوپلاستی در مشهد برای افرادی که در محدوده وزنی مناسب هستند، پیشنهاد می گردد. گاهی فرد اضافه وزن ندارد اما پوست و چربی اضافی در ناحیه شکم خود دارد. در این حالت عمل مینی ابدو روی او صورت می گیرد. افرادی که برای این عمل داوطلب می‌شوند، معمولا خانم هایی هستند که پس از بارداری و زایمان دچار افتادگی پوست شکم و همچنین تجمع چربی زیر پوست شده اند. البته اولویت این است که با ورزش و رژیم غذایی، چربی های زیر پوستی شکم را کم کنند. در صورتی که نتوانید با رژیم غذایی و ورزش از شر چربی های زیر پوستی خلاص شوید، مینی ابدومینوپلاستی (تجربیات عمل ابدومینوپلاستی در مشهد)بهترین راه خواهد بود.

  • مینی ابدومینوپلاستی در مشهد در زیر شکم صورت می گیرد اما ابدومینوپلاستی کامل، کل شکم را پوشش می دهد.
  • در جراحی مینی، ممکن است ماهیچه های شکم اصلا دستکاری نشوند اما در جراحی کامل قطعا این اتفاق رخ می دهد.

تجربیات عمل ابدومینوپلاستی در مشهد:

1_

2_

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

فرم دریافت مشاوره آنلاین و انجام عمل زیبایی:

درخواست مشاوره

این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، betterhealth

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا