بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد❤️|14جراح در حال فعالیت

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

ابدومینوپلاستی، که به عنوان تامی تاک نیز شناخته می‌شود، یک عمل جراحی زیبایی است که برای صاف کردن شکم و از بین بردن چربی و پوست اضافی انجام می‌شود. این عمل می‌تواند برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر شکم خود بعد از بارداری، کاهش وزن قابل توجه یا پیری هستند، مفید باشد. انتخاب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد(بهترین دکتر جراح شکم و پهلو مشهد)، تصمیمی مهم است که می‌تواند بر نتایج عمل شما تأثیر بسزایی داشته باشد.در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تحقیقات لازم به بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد برسید.

قبل از اینکه در مورد ویژگی های بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد صحبت کنیم بهتر است یکسری اطلاعات پایه ای رو داشته باشید:

عمل ابدومینوپلاستی چیست؟

ابدومینوپلاستی مشهد روشی است که با برداشتن چربی و پوست اضافی و سفت کردن ماهیچه های دیواره شکم، شکم شما را صاف می کند. این روش جراحی با نام تامی تاک نیز شناخته می شود.بسته به میزان پوست و چربی، می توان یکی از روش های “مینی ابدو و ابدومینوپلاستی کامل” را در نظر گرفت.

چه کسی بهترین کاندید برای عمل ابدومینوپلاستی در مشهد است؟

ابدومینوپلاستی (تامی تاک) هم برای مردان و هم برای زنانی که پوست یا چربی اضافه دارند خیلی مناسب است .عمل جراحی زیبایی شکم را نباید با لیپوساکشن (جراحی زیبایی که برای از بین بردن رسوبات چربی استفاده می شود) اشتباه گرفت، اگرچه دکتر شما ممکن است لیپوساکشن را به عنوان بخشی از جراحی شکم انجام دهد. زنانی که بعد از چندین بارداری دارای عضلات و پوست کشیده شده اند امکان دارد این روش را برای سفت کردن آن عضلات و کاهش آن پوست پیشنهاد دهند. ابدومینوپلاستی همچنین جایگزینی برای مردان یا زنانی است که در مقطعی از زندگی خود اضافه داشتند و وزن قابل توجهی از دست داده اند، اما همچنان دارای رسوب چربی بیش از حد یا پوست شل در ناحیه شکم هستند.

 بهترین جراح ابدومینوپلاستی مشهد
عمل زیبایی ابدومینوپلاستی

ابدومینوپلاستی به عنوان یکی از محبوب ترین روش های افزایش زیبایی اندام می باشد که باعث افزایش اعتماد به نفس و زیبا تر به نظر رسیدن می باشد.

بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد :

جراحی که به ارائه خدمات پزشکی در زمینه عمل های زیبایی مخصوصا جراحی ابدومینوپلاستی مشغول است، حتما باید در زمینه فعالیت حرفه ای خود دانش و تحصیلات مرتبط داشته باشد.

در بخش های قبلی گفته شد که ابدومینوپلاستی عارضه ای خطرناک در پی ندارد. اما باید این نکته را به مطلب قبلی اضافه کنیم مبنی بر اینکه عدم تجربه و مهارت پزشک می تواند در بروز مشکلات تاثیر گذار باشد. در اینجاست که اهمیت انتخاب پزشک برای همگان روشن می شود.

عکس قبل و بعد عمل ابدومینوپلاستی مشهد
خطوط مورد استفاده جراح ابدومینوپلاستی

در شرایطی که بدن و چهره شما نیاز به جراحی زیبایی داشته باشد، باید در مرحله اول به دنبال بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد(بهترین دکتر جراح شکم و پهلو مشهد) باشید زیرا جراحی در شرایطی نتیجه خوبی خواهد داشت که بهترین جراح را انتخاب کرده باشید؛ برای انتخاب جراح خوب باید حتما نمونه های عمل های گذشته جراح را بررسی کنید چون نمونه عمل دیدن خیال شما را برای عمل پیش جراح مدنظر راحت می کند .

در مرحله بعد، باید به مطب دکتر مراجعه کنید و نظرات بیماران ایشان را بپرسید و نتیجه های جراحی های ایشان (تجربیات عمل ابدومینوپلاستی در مشهد)را در صورت تمایل بیماران قبلی کاملا مشاهده کنید؛ و درخواست مشاوره در رابطه با جراحی زیبایی خود داشته باشید..

ویژگی مهم دیگر مربوط به برخورد حرفه ای جراح است زیرا باید ایشان به گونه ای باشند که به تمام سوالات افردی که مراجعه می کنند با حوصله پاسخ دهند تا هیچ گونه ابهامی در ذهن آن ها در رابطه با جراحی وجود نداشته باشد.

لیست برخی از دکتر های ابدومینوپلاستی در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد برسید. (بهترین دکتر برای برداشتن چربی شکم در مشهد):

دکتر محمدرضا صاحب علم:

ایشان متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد هستند که سابقه خوبی در عمل های لیفت سینه،  پروتز سینه، ماموپلاستی ابدومینوپلاستی،پیکرتراشی، لیفت ران، تزریق چربی به باسن، بلفاروپلاستی و… دارند.
برای تماشای نمونه عمل ها و تجربیات متقاضیان عمل ابدومینوپلاستی به صفحه آقای دکتر محمدرضا صاحب علم مراجعه نمایید.

دکتر منصوره سرگزی مقدم:

خانم دکتر هم برای افرادی که به هر دلیل دکتر خانم را برای عمل ابدومینوپلاستی ترجیح می دهند دکتر خوبی هستند چون ایشان هم در لیست بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد قرار می گیرند. برای ثبت درخواست مشاوره خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم کلیک نمایید.

برای دریافت نوبت جراحی آقای دکتر محمدرضا صاحب علم و خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر اسماعیل فرزاد فرد:

آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد عمل های مختلف پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیپوساکشن و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد دیدن فرمایید..

دکتر سید حسن بابائی:

آقای دکتر بابائی عمل های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر سید حسن بابائی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر فیروزه دانشوری:

برای آشنایی بهتر با ایشان می توانید از سایت خانم دکتر فیروزه دانشوری (پیکرتراشی دکتر فیروزه دانشوری) دیدن فرمایید.

دکتر رضا باقری:

برای آشنایی بهتر با ایشان می توانید از سایت آقای دکتر رضا باقری دیدن فرمایید.

دکتر الهام بذر افشان:

برای آشنایی بیشتر با ایشان بهتر است به سایت خانم دکتر الهام بذرافشان  سربزنید. (دکتر الهام بذرافشان مشهد)

دکتر حسن طالب زاده فاروجی:

ایشان هم در زمینه جراحی ابدومینوپلاستی فعالیت می کنند که برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت آقای دکتر حسن طالب زاده فاروجی مراجعه نمایید.

دکتر ناصر سنجر موسوی:

آقای دکتر ناصر سنجرموسوی در زمینه عمل ابدومینوپلاستی فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر ناصر سنجرموسوی مراجعه فرمایید.

دکتر علیرضا برجسته:

آقای دکتر علیرضا برجسته در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر علیرضا برجسته مراجعه نمایید.

خانم دکتر پریسا ناویافر:

خانم دکتر پریسا ناویافر در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام خانم  دکتر پریسا ناویافر مراجعه نمایید.

دکتر یوسف یوسفی:

آقای دکتر یوسفی عمل های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر یوسف یوسفی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر محمد حاتمی:

آقای دکتر محمد حاتمی در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای  دکتر محمد حاتمی مراجعه نمایید.

دکتر مجید قربانزاده:

آقای دکتر مجید قربانزاده در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای  دکتر مجید قربانزاده مراجعه نمایید. (دکتر مجید قربان زاده مشهد)

برای رسیدن به بهترین دکتر عمل ابدومینوپلاستی در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

مهمترین سوال در رابطه با بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد:

سخن آخر:

انتخاب بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد، به تحقیق و بررسی دقیق نیاز دارد. با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در این مقاله، می‌توانید جراح باتجربه و ماهری را پیدا کنید که به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان از عمل ابدومینوپلاستی کمک کند.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل ابدومینوپلاستی را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل ابدومینوپلاستی به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، plasticsurgery

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا