بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد❤️|14 جراح در حال فعالیت

بهترین جراح پیکر تراشی در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 11 دقیقه

پیکرتراشی، یک عمل جراحی زیبایی است که برای صاف کردن شکم و از بین بردن چربی و پوست اضافی انجام می‌شود. این عمل می‌تواند برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر شکم خود بعد از بارداری، کاهش وزن قابل توجه یا پیری هستند، مفید باشد. انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد، تصمیمی مهم است که می‌تواند بر نتایج عمل شما تأثیر بسزایی داشته باشد.  در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تحقیقات لازم به بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد برسید.

پیکرتراشی برای چربی هایی پیشنهاد می گردد که زمان طولانی در بدن، جمع شده اند و با ورزش یا رژیم غذایی کاهش نیافته اند.در نتیجه زیباجو برای لاغری و کاهش عوارض ناشی از اضافه وزن به پزشک زیبایی برای انجام جراحی زیبایی پیکرتراشی مراجعه می کند. مهم است که بدانید برای انجام این عمل زیبایی باید به بهترین پزشک پیکرتراشی در مشهد مراجعه کنید.

فهرست مطالب
 1. ویژگی های بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد:
 2. چرا باید برای عمل های زیبایی به بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد مراجعه کنیم:
 3. بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد:
 4. بهترین دکتر پروتز سینه در مشهد:
 5. بهترین دکتر لیفت سینه در مشهد:
 6. بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر لیپوماتیک):
 7. بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر لیپوساکشن):
 8. بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر ابدومینوپلاستی):
 9. بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر تزریق چربی):
 10. لیست برخی از دکتر های پیکرتراشی در مشهد:
 11. دکتر محمدرضا صاحب علم:
 12. دکتر منصوره سرگزی مقدم:
 13. درخواست مشاوره:
 14. دکتر اسماعیل فرزاد فرد:
 15. دکتر سید حسن بابائی:
 16. دکتر فیروزه دانشوری:
 17. دکتر رضا باقری:
 18. دکتر الهام بذر افشان:
 19. دکتر حسن طاللب زاده فاروجی:
 20. دکتر ناصر سنجر موسوی:
 21. دکتر علیرضا برجسته:
 22. خانم دکتر پریسا ناویافر:
 23. دکتر یوسف یوسفی:
 24. دکتر محمد حاتمی:
 25. دکتر مجید قربانزاده:
 26. مهمترین سوال در رابطه با بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد:
 27. سخن آخر:
 28. تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام
 29. منبع:

ویژگی های بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد:

بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد ویژگی های مختلفی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم:

 • تخصص کافی داشته باشد
 • قبل از جراحی زیبایی باید با دقت زیباجو را از جهت فیزیک و روانی معاینه کند
 • زیباجو را از مزایا و چالش های پیکرتراشی آگاه نماید
 • در مورد مراقبتهای قبل و بعد از جراحی زیبایی را با زیباجو گفتگو نماید
 • محل مناسبی برای عمل زیبایی انخاب نماید که تجهیزات خوبی داشته باشد
 • هزینه مناسبی را برای تکنیک های گوناگون جراحی زیبایی در نظر بگیرد
 • در مرحله بعد، باید به مطب دکتر مراجعه کنید و نظرات بیماران ایشان را بپرسید و نتیجه های جراحی های ایشان (تجربیات عمل پیکرتراشی در مشهد)را در صورت تمایل بیماران قبلی کاملا مشاهده کنید؛ و درخواست مشاوره در رابطه با جراحی زیبایی خود داشته باشید..
بهترین عمل ابدومینوپلاستی در مشهد
در عمل ابدومینوپلاستی پوست اضافه برداشته می شود

چرا باید برای عمل های زیبایی به بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد مراجعه کنیم:

هر کدام از تکینک های جراحی زیبایی شامل جزئیات و پیچیدگی ‌های خاصی می باشند. در صورتی که در زمان هر کدام از این تکنیک ها مشکلی به وجود آید امکان دارد مشکلات جدی به وجود آیند. برای همین دلیل است که ما همیشه پیشنهاد می ‌کنیم که به بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد رجوع کنید. بعضی از جراحان می‌ توانند تکنیک های مختلف عمل زیبایی پیکرتراشی را به نحو احسنت انجام دهند. زیباجو برای یافتن بهترین جراح پیکرتراشی در مشهد باید ابتدا، آگاهی های خود را بالا ببرد و در مورد جراح مد نظر خوش تحقیق نماید. به هیچ عنوان سلامتی و زیبایی خود را برای قیمت پایین تر به خطر نیندازید.

هزینه پیکرتراشی مشهد
بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد

همان طور که صحبت کردیم بهترین دکتر عمل پیکر تراشی در مشهد با استفاده از تکنیک ‌های گوناگون میسر می باشد.هر کدام از این تکنیک ها هم خود امکان دارد به چندین قسمت تقسیم شوند. بنابراین جراحان کمی امکان دارد در تمام این تکنیک ها به تخصص و تبحر لازم رسیده باشند. در انتها خوب است بدانید نکاتی در مورد بهترین جراح تکنیک‌های گوناگون پیکرتراشی :

بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد:

ماموپلاستی عبارت است از  تکنیکی برای کاهش و افزایش حجم پستان ها که مقصود ما در این مقاله ماموپلاستی کاهشی می باشد که در این جراحی زیبایی ،چربی، بافت و پوست اضافی سینه ها برداشته می شود وسینه به اصطلاح کوچک و خوش فرم می شود. بهترین دکتر پیکرتراشی با تکنیک ماموپلاستی در مشهد باید تمرکز خود را روی جراحی های پستان بگذارد و روی تمامی تکنیک های این نوع عمل تسلط داشته باشد. این جراح باید از تکنیکی استفاده نماید که کمترین جای زخم بعد از دوره ی بهبودی باقی بماند و نکته ی مهم دیگه اینکه قابلیت شیردهی متقاضی حفظ شود.

لیپوماتیک در مشهد | مراکز پیکر تراشی مشهد
قسمتی از پوست که افتاده شده فقط با جراحی های پیگرتراشی رفع می شود

بهترین دکتر پروتز سینه در مشهد:

در این جراحی با جایگذاری پروتز، سایز سینه زیاد می شود و به اصطلاح پستان فرد، فرم بهتری می گیرد. بهترین جراح پروتز سینه در مشهد باید تخصص و مهارت انتخاب بهینه ترین ناحیه برای ایجاد برش را داشته باشد، و در وهله ی دوم مناسب ترین  سایز پروتز را به زیباجو پیشنهاد دهد تا متقاضی بهترین نتیجه در زمان بلند مدت را تجربه نماید.

بهترین دکتر لیفت سینه در مشهد:

لیفت سینه ، یکی از زیر مجموعه های پیکرتراشی پستان می باشد. با این تکنیک افتادگی سینه ها رفع می شود که به اصطلاح سینه ها به سمت بالا جهت دهی می شوند . بهترین جراح لیفت سینه در مشهد  باید پستان های متقاضی را بررسی نماید و سپس در صوت نیاز به فرد پیشنهاد دهد که جراحی زیبایی به صورت همزمان از پروتز و لیفت سینه استفاده نماید تا بهترین فرم دهی و تقارن برای متقاضی شکل بگیرد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر لیپوماتیک):

با لیپوماتیک می توان چربی های قسمت هایی  از اندام که انباشته شده را خارج کرد. در این تکنیک از کانولای خودکار برای تضعیف و ساکشن سلول های چربی استفاده می گردد. بهترین جراح لیپوماتیک در مشهد باید توانایی استفاده از این روش در قسمت های گوناگون بدن را داشته باشد تا بتواند چربی ها را از قسمت مشخصی تخلیه کند.

بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر لیپوساکشن):

تکنیک جراحی لیپوساکشن شباهت زیادی به جراحی لیپوماتیک دارد. بهترین جراح لیپوساکشن در مشهد باید نیروی مشخصی برای جدا کردن چربی ها وارد کنند و در عین حال مراقب آسیب رسیدن به عروق و اعصاب  فرد متقاضی باشند. خوب است بدانید که جراح باید به انواع تکنیک های لیپوساکشن تسلط داشته باشند تا بتواند بهینه ترین روش را برای متقاضی انتخاب نماید.

بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر ابدومینوپلاستی):

ابدومینوپلاستی یکی از زیر مجموعه های پیکرتراشی می باشد که هدف از این جراحی حذف چربی و افتادگی های پوست می باشد. به دلیل حساس بودن این جراحی ، حتما باید به بهترین جراح ابدومینوپلاستی مراجعه کنید. یکی از مهمترین ویژگی های این جراح این می باشد که باید نیاز دقیق متقاضی را درک کند و طبق آن یکی از تکنیک های مینی لیفت و یا لیفت کامل استفاده کند و نکته آخر اینکه تمام تمرکز خود را در حین عمل بگذارد تا کمترین برش ممکن برای متقاضی رخ دهد.

بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد(بهترین دکتر تزریق چربی):

خوب است بدانید تزریق چربی را در قسمت های گوناگونی از بدن می توان انجام داد. بهترین جراح تزریق چربی  قطعا تسلط خوبی روی عمل های لیپوماتیک و لیپوساکشن دارد به همین علت می تواند با این تخصص ،چربی ها را بدون آسیب رسیدن به دیگر قسمت های بدن خارج نماید. علاوه بر تخصص بالا باید چربی‌ ها را به نحوی پالایش کنند که کمترین صدمه به آن ها وارد شده و ماندگاری آن ها پس از تزریق بیشترین حالت ممکن شود.

معمولا در اکثر عمل های زیبایی تزریق چربی هم صورت می گیرد که برای رسیدن به بهترین نتیجه باید به بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد مراجعه کنید.

لیست برخی از دکتر های پیکرتراشی در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد برسید.

دکتر محمدرضا صاحب علم:

ایشان متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد هستند که سابقه خوبی در عمل های لیفت سینه،  پروتز سینه، ماموپلاستی ابدومینوپلاستی،پیکرتراشی، لیفت ران، تزریق چربی به باسن، بلفاروپلاستی و… دارند.
برای تماشای نمونه عمل ها و تجربیات متقاضیان عمل پیکرتراشی به صفحه آقای دکتر محمدرضا صاحب علم مراجعه نمایید.

دکتر منصوره سرگزی مقدم:

خانم دکتر هم برای افرادی که به هر دلیل، دکتر خانم را برای عمل پیکرتراشی ترجیح می دهند می تواند مورد انتخاب شما قرار گیرد. برای ثبت درخواست مشاوره خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم کلیک نمایید.(جراح پیکرتراشی خانم)

برای دریافت نوبت جراحی آقای دکتر محمدرضا صاحب علم و خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر اسماعیل فرزاد فرد:

آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد عمل های مختلف پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیپوساکشن و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد دیدن فرمایید..

دکتر سید حسن بابائی:

آقای دکتر بابائی عمل های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر سید حسن بابائی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر فیروزه دانشوری:

برای آشنایی بهتر با ایشان می توانید از سایت خانم دکتر فیروزه دانشوری دیدن فرمایید.

دکتر رضا باقری:

آقای دکتر رضا باقری در زمینه عمل ابدومینوپلاستی در حال فعالیت هستند. برای آشنایی بهتر با ایشان می توانید از سایت آقای دکتر رضا باقری دیدن فرمایید.

دکتر الهام بذر افشان:

برای آشنایی بیشتر با ایشان بهتر است به سایت خانم دکتر الهام بذرافشان  سربزنید.

دکتر حسن طاللب زاده فاروجی:

برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت آقای دکتر حسن طاللب زاده فاروجی مراجعه نمایید.

دکتر ناصر سنجر موسوی:

ایشان هم در زمینه عمل پیکرتراشی ،عمل تزریق چربی به باسن و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر ناصر سنجرموسوی مراجعه فرمایید.

دکتر علیرضا برجسته:

آقای دکتر علیرضا برجسته در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر علیرضا برجسته مراجعه نمایید.

خانم دکتر پریسا ناویافر:

خانم دکتر پریسا ناویافر در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام خانم  دکتر پریسا ناویافر مراجعه نمایید.

دکتر یوسف یوسفی:

آقای دکتر یوسفی عمل های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر یوسف یوسفی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر محمد حاتمی:

آقای دکتر محمد حاتمی در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای  دکتر محمد حاتمی مراجعه نمایید.

دکتر مجید قربانزاده:

آقای دکتر مجید قربانزاده در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای  دکتر مجید قربانزاده مراجعه نمایید.(دکتر مجید قربان زاده پیکر تراشی)

برای رسیدن به بهترین دکتر عمل پیکرتراشی در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

مهمترین سوال در رابطه با بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد:

سخن آخر:

انتخاب بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد، به تحقیق و بررسی دقیق نیاز دارد. با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در این مقاله، می‌توانید جراح باتجربه و ماهری را پیدا کنید که به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان از عمل پیکرتراشی کمک کند.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل پیکرتراشی زنان (عکس پیکر تراشی کل بدن) را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل پیکرتراشی به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، betterhealth

6 دیدگاه دربارهٔ «بهترین دکتر پیکر تراشی در مشهد❤️|14 جراح در حال فعالیت»

 1. سلام وقتتون بخیر
  پیکر تراشی ارزان شما دارید؟ چون بحث هزینه برای من مهم است

  1. پشتیبانی سایت

   سلام الناز عزیز
   براتون پیشنهاد ویژه دارم اگر دنبال پیکرتراشی ارزان هستید، ابتدا دنبال بهترین دکتر پیکرتراشی در مشهد باشید بعد با همون دکتر برای پیکرتراشی ارزان صحبت نمایید مثلا ما در مجموعه زیبایی هیراد برای عزیزانی که مثل شما شرایط پرداخت نقدی را ندارند شرایط اقساط را فراهم کردیم.

  1. پشتیبانی سایت

   سلام فاطمه عزیز
   ما در مجموعه جراحی زیبای هیراد خدمتی با این عنوان نداریم تا بتوانیم به شما هزینه پیکرتراشی بدون جراحی را بگوییم ولی به صورت کلی عنوان پیکرتراشی بدون جراحی ممکن نیست چون شما نمی توانید عمل پیکرتراشی را بدون جراحی انجام دهید، ولی می توانید دکتر خوبی را برای عمل پیکرتراشی در مشهد انتخاب کنید تا خیلی زود بتوانید به حالت معمول خود در زندگی برگردید.

  1. پشتیبانی سایت

   سلام سعید عزیز
   هزینه پیکرتراشی بسته به موارد مختلفی داره مثلا اینکه چه نوع تکنیکی باید برای بدن شما اجرایی شود یا اینکه میزان چربی شما چقدر است و موارد مهم دیگه که داخل آزمایش های شما مشخص می گردد
   برای همین حتما پیشنهاد میکنیم یک جلسه مشاوره حضوری تشریف بیارین و همون جلسه به شما حدود قیمت گفته میشه
   برای رزرو جلسه حضوری فرم دریافت مشاوره یا با شماره جراحی زیبایی هیراد تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا