بهترین دکتر لاغری در مشهد❤️| 10 جراح در حال فعالیت

بهترین جراح لاغری در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 12 دقیقه

جراحی لاغری، یک عمل جراحی زیبایی است که برای صاف کردن شکم و از بین بردن چربی و پوست اضافی انجام می‌شود. این عمل می‌تواند برای افرادی که به دنبال بهبود ظاهر شکم خود بعد از بارداری، کاهش وزن قابل توجه یا پیری هستند، مفید باشد. انتخاب بهترین دکتر لاغری در مشهد، تصمیمی مهم است که می‌تواند بر نتایج عمل شما تأثیر بسزایی داشته باشد.در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر لاغری در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تحقیقات لازم به بهترین دکتر لاغری در مشهد برسید.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC)،شاخص حجم چربی بدن (BMI) را به‌عنوان معیاری برای مشخص شدن مقدار اضافه وزن تعیین نموده اند. این شاخص به دو پارامتر وزن و قد نیاز دارد ،در صورتی که bmi فردی بین ۲۵ تا ۲۹.۹ باشد، این زیباجو اندامش دارای اضافه وزن می باشد و اگر bmi متقاضی از ۳۰ بیشتر باشد به آن متقاضی به اصطلاح چاق می گویند. راه های گوناگونی برای رسیدن به اندام ایده آل وجود دارد ولی معمولا زیباجویان وقتی تمام راه های ممکن را امتحان می کنند و به نحوی خسته می شوند عمل پیکرتراشی مشهد را به عنوان کلید حل چالش خود انتخاب می کنند که خوب است بدانید این نوع جراحی ها این روزها بسیار ایمن و کم‌خطر انجام می شود که برای همین  بسیار محبوب شده اند. برای گرفتن بهترین نتیجه از عمل زیبایی لاغری خود با حتما نزد بهترین دکتر لاغری در مشهد بروید.

چگونه بهترین دکتر لاغری در مشهد را پیدا کنیم ؟

در ادامه به نحوه ی پیدا کردن بهترین دکتر لاغری در مشهد می پردازیم:

پیدا کردن جراح لاغری مشهد به شدت میتونه تنش های ذهنی تونو کم کنه!
پیدا کردن دکتر لاغری خوب به شدت میتونه تنش های ذهنی تونو کم کنه!
 • نظرات و تجربه افرادی که قبلا این نوع جراحی را انجام داده اند را بررسی کنیم:

در اینستاگرام و سایت نظر افراد را در مورد دکتر مورد نظرتان جویا شوید.

 • نتایج قبل و بعد از عمل افراد را مشاهده کنید:

تماشای عکس های قبل و بعد عمل جراحی لاغری به شما کمک زیادی می کند تا بتوانید بهترین دکتر ابدومینوپلاستی در مشهد را پیدا کنید.

 • بررسی کردن تجربه پزشک

دکتر با تجربه قطعا تمام مراحل و جزییات را به‌ صورت دقیق آموخته اند و تمام اقدامات مفید قبل و بعد جراحی شما را بیان می کنند. ویژگی بعدی یک دکتر با تجربه این است که دارای کنترل و قدرت مدیریت زیادی برای انجام جراحی می باشند.

بعد از معاینه و بررسی شرایط متقاضی، زمان آن فرا رسیده است که دکتر تعرفه جراحی را با بیمار خود مطرح کنند که اگر دکتر شما مهربان باشند قطعا تعرفه ی مناسبی را به شما بیان می کنند و تا جایی که امکان داشته باشد برای شما تخفیف در نظر می گیرند و حتی برای نحوه ی پرداخت هم می توانند راه های مختلفی را به متقاضی پیشنهاد دهند.

 • مهم بودن جان و سلامتی شما برای پزشک:

قطعا مهمترین پارامتر برای یک دکتر با اخلاق، سلامتی زیباجو است و اگر به هر دلیلی متقاضی شرایط عمل زیبایی را نداشته باشد به هیچ عنوان آن فرد را عمل نمی کند و به آن فرد علت جراحی نکردن را توضیح می دهد چون دکتر با اخلاق به هیچ عنوان سلامتی زیباجوی خود را با مسائل اقتصادی گره نمی زند که این ویژگی به شدت جزو پارامترهای مهم انتخاب بهترین دکتر لاغری در مشهد می باشد.

عمل پیکرتراشی مشهد
مهربان بودن دکنر خیلی روی روند بهبودی تاثیرگذار است
 • طرز صحبت دکتر با زیباجو:

زمانی که فردی خواستار جراحی لاغری در مشهد است قطعا در ذهن خود سوالات گوناگونی دارد که دوست دارد از فردی تمام سوالاتش را بپرسد که در این حالت چه فردی بهتر از جراحی که قرار است برای زیباجو عمل زیبایی انجام دهد، در این حالت اگر دکتر به نحوی با زیباجو برخورد کند که طرف مقابل اصلا امکان مطرح کردن سوالات گوناگونش را نداشته باشد قطعا ذهن متقاضی دچار تشویش و استرس زیادی می شود که این عوامل برای انجام جراحی لاغری اصلا مناسب نیست. برای همین دکتر باید با حوصله و مهربانی به تمام صحبت های زیباجو گوش کند به نحوی که متقاضی دکتر را دوست خود بداند و با خیالی آسوده جراحی لاغری خود را انجام دهد.

 • بیمارستان های طرف قرارداد دکتر:

بهترین دکتر لاغری در مشهد معمولا با بهترین بیمارستان های خوب مشهد قرارداد دارد چون این بیمارستان ها ،تجهیزات کاملی برای عمل های زیبایی دارند. حال اگر شما با دکتر خوبی قرار باشد که عمل زیبایی شما را انجام دهد از این جهت هم خیالی آسوده دارید.

 • پیگیری های قبل و بعد جراحی توسط پزشک:

جراحی های زیبایی باید همراه با پیگیری های قبل و بعد صورت پذیرد در غیراینصورت به احتمال خیلی قوی شما نمی توانید توقع رسیدن به اندام ایده آل را داشته باشید .اگر دکتر دلسوز باشد باید قبل از جراحی تمام توصیه های ممکن را با زیباجو مطرح کند. همچنین پیگیری ها و توصیه هایی که پزشک معالج زیباجو باید داشته باشد به شدت حتی مهمتر از قبل جراحی می باشد به نحوی که اگر کوچکترین کم کاری که توسط دکتر صورت پذیرد امکان دارد مشکلات بزرگی برای زیباجو به وجود آید پس حتما در انتخاب بهترین دکتر لاغری در مشهد به این پارامتر توجه ویژه ای داشته باشید.

بهترین جراح لاغری در مشهد
بهترین دکتر لاغری در مشهد در روند کاهش وزن خیلی میتونه بهتون کمک کنه!
 • برخی از مهمترین پیگیری هایی که بهترین دکتر لاغری در مشهد باید برای بیمار داشته باشد به نحوه زیر می باشد:

مشاوره اولیه در مطب پزشک

رژیم غذایی و ورزش قبل از جراحی

رژیم غذایی بعد از جراحی زیبایی

بررسی آزمایشات قبل از جراحی زیبایی

پیگیری های دوره ای منظم همزمان با بررسی نتایج عمل

و…

سؤالات متداول بهترین دکتر لاغری در مشهد :

 • چگونه اطلاعات بیشتری در رابطه با دکتر لاغری مجموعه هیراد بدست بیاورم؟

برای بدست آوردن اطلاعات بیشتر می توانید قسمت تجربیات بیماران را در سایت و اینستاگرام مجموعه مشاهده فرمایید. در آخر اگر احساس کردید که سوال و یا نیاز به توضیحات بیشتری دارید حتما از طریق شماره  تماس یا فرم درخواست داخل وبسایت تمامی دغدغه های خود را مطرح نمایید.

 • محدوده وزن مناسب برای انجام جراحی لاغری چه مقدار می باشد؟

برای مشخص شدن محدوده وزن مناسب از شاخص توده بدنی یا Bmiاستفاده می شود. معمولا Bmi کمتر از 32 مستعد جراحی تناسب اندام می باشد و زمانی که فردی بالاتر از Bmi  نامبرده باشد باید زیر نظر پزشک تغذیه مجموعه هیراد قرار گیرد تا به محدوده مناسب برسد و سپس برای جراحی لاغری در مشهد اقدام نماید.

پیکرتراشی اقساطی در مشهد
اضافه وزن در قسمت شکم خیلی ظاهر افراد رو میتونه خراب کنه!
 • آیا افراد مبتلا به دیابت هم امکان جراحی لاغری دارد؟

خبر خوب این است که طبق تجارب گذشته معمولا روش مناسبی برای کمک به درمان دیابت نوع 1 و نوع 2 می باشد مخصوصا برای دیابت نوع 2 که از چاقی و اضافه وزن و مقدار زیادی گلوکز تشکیل می شود چون با کاهش وزن و رعایت رژیم غذایی صحیح دیابت به صورت خیلی خوبی قابل کنترل می شود.

 • کاهش وزن بعد از جراحی های لاغری تا چه مقدار امکان پذیر می باشد ؟

بعد از عمل زیبایی لاغری، کاهش وزن تا BMI 25 که مقدار متعادل وزن و توده بدنی می باشد ادامه پیدا می کند و سپس متوقف می شود.

ثابت مانده وزن فرد متقاضی بعد از جراحی زیبایی خیلی وابسته به شیوه زندگی فرد دارد.

 • برای افتادگی پوست بعد از بارداری یا کاهش وزن چه راهکاری وجود دارد؟

جراحی ابدومینوپلاستی دقیقا برای برطرف شدن این نگرانی به وجود آمده است، چون با این تکنیک به راحتی پوست اضافه در ناحیه شکم  برداشته می شود و به اصطلاح پوست شکم کشیده می شود.

لیست برخی از دکتر های لاغری در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین دکتر لاغری در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین دکتر لاغری در مشهد برسید.

دکتر محمدرضا صاحب علم:

ایشان متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد هستند که سابقه خوبی در عمل های لیفت سینه،  پروتز سینه، ماموپلاستی ابدومینوپلاستی،پیکرتراشی، لیفت ران، تزریق چربی به باسن، بلفاروپلاستی و… دارند.
برای تماشای نمونه عمل ها و تجربیات متقاضیان عمل لاغری به صفحه آقای دکتر محمدرضا صاحب علم مراجعه نمایید.

دکتر منصوره سرگزی مقدم:

خانم دکتر هم برای افرادی که به هر دلیل، دکتر خانم را برای عمل لاغری ترجیح می دهند می تواند مورد انتخاب شما قرار گیرد. برای ثبت درخواست مشاوره خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم کلیک نمایید.(جراح لاغری خانم)

برای دریافت نوبت جراحی آقای دکتر محمدرضا صاحب علم و خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر اسماعیل فرزاد فرد:

آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد عمل های مختلف پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک، لیپوساکشن و… را انجام می دهند که برای نظرات درباره دکتر اسماعیل فرزاد فرد و آشنایی بیشتر می توانید از سایت آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد دیدن فرمایید..

دکتر سید حسن بابائی:

آقای دکتر بابائی عمل های ابدومینوپلاستی، لیپوساکشن، پروتز سینه و… را انجام می دهند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر سید حسن بابائی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر فیروزه دانشوری:

برای آشنایی با نظرات در مورد دکتر فیروزه دانشوری می توانید از سایت خانم دکتر فیروزه دانشوری دیدن فرمایید.

دکتر رضا باقری:

آقای دکتر رضا باقری در زمینه عمل پیکرتراشی در حال فعالیت هستند. که برای نظرات در مورد دکتر رضا باقری و آشنایی بهتر با ایشان می توانید از سایت آقای دکتر رضا باقری دیدن فرمایید.

دکتر الهام بذر افشان:

برای آشنایی بیشتر با ایشان بهتر است به سایت خانم دکتر الهام بذرافشان  سربزنید.

دکتر حسن طاللب زاده فاروجی:

برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت آقای دکتر حسن طاللب زاده فاروجی مراجعه نمایید.

دکتر ناصر سنجر موسوی:

برای آشنایی بیشتر با نظرات در مورد دکتر ناصر سنجر موسوی و شماره مطب دکتر ناصر سنجر موسوی و تزريق چربي نمونه کارهای دکتر ناصر سنجر موسوی می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر ناصر سنجرموسوی مراجعه فرمایید.

دکتر علیرضا برجسته:

آقای دکتر علیرضا برجسته در زمینه جراحی های پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی و… فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر با نظرات در مورد دکتر علیرضا برجسته می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر علیرضا برجسته مراجعه نمایید.

برای رسیدن به بهترین دکتر لاغری در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

مهمترین سوالات بهترین دکتر لاغری در مشهد:

سخن آخر:

انتخاب بهترین دکتر لاغری در مشهد، به تحقیق و بررسی دقیق نیاز دارد. با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در این مقاله، می‌توانید جراح باتجربه و ماهری را پیدا کنید که به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان از عمل لاغری کمک کند.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل جراحی لاغری را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل جراحی لاغری به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا