بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد| 7 جراح در حال فعالیت❤️

بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 8 دقیقه

انتخاب بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد(زیبایی سینه)، تصمیمی مهم و حیاتی است. این عمل می تواند اعتماد به نفس و تناسب اندام شما را به طور چشمگیری افزایش دهد، در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تحقیقات لازم به بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد برسید.

قبل از اینکه در مورد بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد (بهترین پزشک جراح ماموپلاستی) صحبت کنیم بهتر است ابتدا تعریفی از عمل زیبایی ماموپلاستی داشته باشیم.

عمل ماموپلاستی مشهد چیست؟

ماموپلاستی یک نوع عمل زیبایی سینه است که بسته به نوع سینه می تواند منجر به بزرگ کردن یا کوچک کردن  سینه شود. دو نوع ماموپلاستی داریم: ماموپلاستی کاهشی و ماموپلاستی افزایشی. همانطور که از نامشان مشخص است، ماموپلاستی افزایشی یعنی افزایش سایز سینه و ماموپلاستی کاهشی ، کوچک کردن سینه می باشد.

پیش از اقدام به جراحی سینه ، انتخاب جراح سینه از مهم ترین پارامترهایی است که متقاضیان جراح سینه باید به آن دقت نمایند ، چرا که در کسب نتایج رضایت بخش از عمل زیبایی سینه نقش زیادی دارد.

جراحی زیبایی سینه ، یکی از عمل های جراحی زیبایی است که امروزه در میان خانم ها بسیار پرطرفدار شده است و با اهدافی از قبیل کاهش سایز سینه ها ( ماموپلاستی ) ، افزایش سایز سینه ها ( پروتز سینه ) ، بالا کشیدن یا لیفت سینه ( ماستوپکسی ) ، ترمیم سینه و نهایتا افزایش زیبایی سینه ها صورت می پذیرد.

طرفداران جراحی زیبایی سینه ، با انتخاب یک جراح متخصص و متبحر که در زمینه جراحی زیبایی سینه از تجربه بالایی برخوردار باشد و به تکنیک های جدید جراحی سینه تسلط داشته باشد ؛ می توانند به نتایج خیلی مطلوب تری از انجام این جراحی برسند. که در صورت انتخاب بهترین جراح سینه در مشهد (بهترین پزشک جراحی زیبایی پستان) قطعاً نتیجه بهتری نسبت به فردی خواهید گرفت که جراح زیبایی سینه مجربی را برای خود انتخاب نکرده است.

ویژگی های بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد:

خانم هایی که قصد انجام جراحی زیبایی سینه را دارند ، با توجه به موقعیت جغرافیایی خود همیشه در صدد جستجوی بهترین جراح زیبایی سینه (بهترين دكتر جراحي كوچك كردن سينه) می باشند.

 • یک جراح سینه خوب ، سلامت بیمار را در اولویت عمل جراحی قرار می دهد به نحوی که پس از انجام عمل زیبایی مشکلی برای زیباجو رخ ندهد.
 • قبل از جراحی زیبایی سینه ، وضعیت جسمی و فیزیکی بیمار را به طور کامل بررسی و معاینه می نماید و بر اساس سایز سینه  و مشخصات بیمار نظر خود از نتیجه عمل جراحی را برای بیمار بازگو می کند.
 • حتما زیباجو را از لحاظ سوابق ابتلا به بیماری های خاص و سابقه مصرف برخی داروها مورد بررسی قرار می دهد.
 • توانایی انجام انواع جراحی زیبایی سینه را داشته باشد و عمل سینه را متناسب با فرم بدن بیمار انجام دهد.
 • به تکنیک های نوین جراحی سینه آگاهی و تسلط داشته باشد.
 • پیشنهادهای ضروری در رابطه با اقدامات قبل از عمل و مراقبت های بعد از عمل جراحی سینه را به بیمار ارائه می نماید.
طرز خوابیدن بعد از عمل ماموپلاستی مشهد
جراح ماموپلاستی در مشهد

چگونه بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد را انتخاب کنیم ؟

جهت انتخاب بهترین جراح سینه (بهترين دكتر جراحي كوچك كردن سينه) به نکات زیر توجه نمایید :

 • از آشنایان و دوستانتان که جراحی سینه داشته اند ، تحقیق کنید.
 • در اینترنت بهترین جراح ماموپلاستی در مشهد را نمایید.
 • می توانید به صورت حضوری به مطب پزشک سینه مراجعه کنید و با ایشان مشاوره حضوری داشته باشید.
 • می توانید از زیباجویان ایشان که در مطب حضور دارند در ارتباط با میزان رضایت شان از جراحی سینه تحقیق نمایید.
 • در خاتمه باید اشاره نمود که جهت حصول نتایج قابل قبول از جراحی زیبایی سینه و انجام جراحی سینه به صورت ایمن و بدون بروز عوارض در انتخاب بهترین جراح سینه ، دقت لازم را مد نظر داشته باشند.
عمل کوچک کردن سینه یا ماموپلاستی کاهنده در مشهد چگونه انجام می‌شود؟
بعد از جراحی ماموپلاستی در مشهد

توصیه مشاوران جراحی زیبایی در مورد انتخاب بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد :

اگر به دنبال انجام جراحی ماموپلاستی را دارید، با خواندن این مقاله که اطلاعات کافی در مورد استاندارد ها و خصوصیات بهترین جراح در اختیارتان گذاشته ایم، می توانید بهترین جراح برای عمل ماموپلاستی را انتخاب کنید و بدون ترس و نگرانی از نتیجه عمل جراحی ماموپلاستی، به تخصص جراح تان اعتماد نمایید.

بهترین دکتر ماموپلاستی در مشهد
تغییر حالت مشهود بعد از عمل زیبایی سینه ماموپلاستی

لیست برخی از دکتر های عمل ماموپلاستی در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد برسید.

دکتر محمدرضا صاحب علم:

ایشان متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد هستند که سابقه خوبی در عمل های لیفت سینه،  پروتز سینه، ماموپلاستی ابدومینوپلاستی،پیکرتراشی، لیفت ران، تزریق چربی به باسن، بلفاروپلاستی و… دارند.
برای تماشای نمونه عمل ها و تجربیات متقاضیان عمل ماموپلاستی به صفحه آقای دکتر محمدرضا صاحب علم مراجعه نمایید.

دکتر منصوره سرگزی مقدم:

خانم دکتر هم برای افرادی که به هر دلیل، دکتر خانم را برای عمل ماموپلاستی ترجیح می دهند می تواند مورد انتخاب شما قرار گیرد. برای ثبت درخواست مشاوره خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم کلیک نمایید.(جراح ماموپلاستی خانم)

برای دریافت نوبت جراحی آقای دکتر محمدرضا صاحب علم و خانم دکتر منصوره سرگزی مقدم می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر اسماعیل فرزاد فرد:

آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد از دانشگاه علوم پزشکی شیراز فارغ‌التحصیل شدند، برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت آقای دکتر اسماعیل فرزاد فرد دیدن فرمایید..

دکتر سید حسن بابائی:

آقای دکتر حسن بابائی که فارغ‌التحصیل دانشگاه علوم پزشکی مشهد هستند در زمینه جراحی ماموپلاستی فعال هستند که برای آشنایی بیشتر می توانید از سایت دکتر سید حسن بابائی عزیز مراجعه نمایید.

دکتر ناصر سنجر موسوی:

برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر ناصر سنجرموسوی مراجعه فرمایید.

دکتر محمد حاتمی:

آقای دکتر محمد حاتمی در زمینه جراحی ماموپلاستی فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر و دریافت ویزیت می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر محمد حاتمی  مراجعه نمایید.

دکتر علی یگانه:

آقای دکتر علی یگانه در زمینه جراحی ماموپلاستی فعالیت دارند که تخصص خود را از دانشگاه علوم پزشکی تبریز گرفته اند برای آشنایی بیشتر با نظرات در مورد دکتر علی یگانه مشهد می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر علی یگانه  مراجعه نمایید.

برای رسیدن به بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

سوالات متداول عمل ماموپلاستی در مشهد:

سخن آخر:

انتخاب بهترین دکتر عمل ماموپلاستی در مشهد، به عوامل مختلفی مانند سابقه و تجربه جراح، تخصص و مهارت او در زمینه ماموپلاستی، نظرات و رضایت بیماران قبلی، و همچنین هزينه عمل كوچك كردن سينه در مشهد عمل بستگی دارد.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

به دلیل رعایت قوانین، نمی توانیم فیلم و عکس عمل ماموپلاستی (تصاویر عمل ماموپلاستی) را داخل سایت بگذاریم، همین الان برای دریافت عکس و فیلم های عمل ماموپلاستی به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا