خرید گن لاغری در مشهد بعد از ابدومینوپلاستی :ساعت شنی

گن لاغری در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 12 دقیقه

گن لاغری در مشهد یکی از مهمترین مراقبت های بعد از عمل پیکرتراشی مشهد می باشد. بعد از جراحی، برای تثبیت اندام جدید شکم، جراح به شما پیشنهاد می‌دهد که از گن لاغری در مشهد استفاده نمایید. حدود 3 ماه بعد از جراحی باید به صورت پیوسته برای اندام خود از خود گن استفاده کنید. بهتر است بدانید در هنگام حمام کردن می توانید از گن استفاده نکنید، ولی باید حتما از گن به صورت بیست و چهار ساعته استفاده نمایید.

گن شکم بعد از ابدومینوپلاستی:

خوب است بدانید بهترین گن لاغری برای ابدومینوپلاستی مشهد، گن شکم پهلو شورتی سر شانه قزن دار می باشد. این گن کششی مخصوص عمل ابدومینوپلاستی، لیپوماتیک و لیپوساکشن شکم در مشهد می باشد. این مدل گن لاغری، دارای دو لایه در جلوی گن است که گن را محکم و با دوام نموده که این باعث جمع شدن و جلوگیری از شلی و افتادگی پوست می شود. گن مخصوص ابدومینوپلاستی دارای سه ردیف قزن از جلو است که امکان تغییر تا سه سانتی متر (یک سایز) را برای زیباجو مهیا می کند. قزن های فلزی و بادوام  از نوع بهترین نوع قزن بوده و بدن را اذیت نمی کند.

آیا پوشیدن گن لاغری در مشهد بعد از عمل لاغری شکم ضروری می باشد؟

 استفاده از گن لاغری در مشهد بعد از عمل بسیار مهم می باشد. پوشیدن گن کششی بعد از ابدومینوپلاستی باعث می شود روند بهبودی زخم ها سرعت بیشتری پیدا کند، فرم جدید شکم و اطراف آن به ثبات خوبی برسد، تورم و کبودی بعد از عمل سریعتر از بین می رود.

مزایای گن لاغری در مشهد:

گن لاغری بعد از جراحی زیبایی مزایای زیادی برای بهبودی سریعتر بعد از لیپوماتیک ، ابدومینوپلاستی یا لیفت بدن،تزریق چربی به باسن در مشهد و … دارد. که بعضی از مزایای اصلی عبارتند از:

خرید گن ساعت شنی درمشهد
فواید گن لاغری بعد از جراحی
 • کاهش تورم :

برای کاهش ورم بدن بعد از جراحی، استفاده از گن لاغری در مشهد بهترین گزینه است. گن بعد از عمل زیبایی با اعمال فشار بر ناحیه عمل شده می تواند ورم بعد از عمل زیبایی را کاهش دهد.

 • کاهش خطر کبودی و خونریزی :

ثابت شده است که پوشیدن گن بعد از عمل زیبایی هم تورم و احتمال خونریزی بعد از جراحی را کاهش می دهد .

 • تسریع در روند بهبودی :

زیباجویانی که پس از عمل زیبایی شکم از گن لاغری بعد از جراحی استفاده می کنند ، امکان دارد زودتر از افرادی که این گن را استفاده نمی کنند به فعالیت های عادی معمول زندگی خود برگردند. استفاده از گن باعث بهبود سطح اکسیژن در بافت نرم می شود  که همین سبب ترمیم سریعتر و افزایش گردش خون می شود.

 • شکل دهی خطوط بدن در نواحی عمل شده :

گن باعث می شود منحنی های جدید اندام مان به بهترین شکل فرم بگیرند . مثلا پوشیدن گن بعد از عمل لیپوساکشن برای زیباجویانی که پوست آنها خاصیت ارتجاعی کمی دارد بسیار برای بهبودی مفید است چون گن لاغری بعد از عمل زیبایی باعث جمع شدن پوست افتاده آنها می شود.

 • خطر ابتلا به زخم کلوئید را کم می کند:

کلوئیدها زمانی ایجاد می شوند که بافت اضافه روی زخم بهبود یافته رشد کند . فشرده سازی، اولین خط دفاعی در برابر کلوئیدها می باشد چون آنها می توانند بافت های زخم کلوئید را نرم و از بین ببرند.

 • کاهش خطر عفونت:

گن لاغری بعد از عمل زیبایی می تواند مانند یک محافظ از پوست شما در برابر میکروب های خارجی محافظت نماید.

 • درد و ناراحتی کمتر بعد از عمل :

فشار ملایم گن می تواند باعث تسکین درد شود که همین تکنیک بر روی زخم ناشی از یک عمل زیبایی اعمال می شود و باعث ایجاد فشار ملایم می شود.

 • تسریع در التیام زخم ها:

در حین عمل ابدومینوپلاستی برش های نسبتا طولانی صورت می گیرد که برای بهبودی آن ها به زمان نیاز داریم. استفاده از گن لاغری کششی باعث می‌شود که فیبرهای کلاژن تحریک و با سرعت بیشتری از مکانیزم طبیعی بدن شما تولید شوند. که در انتها این روند باعث بهبودی زخم شما در زمان کمتری می شود.

انواع گن لاغری در مشهد بعد از عمل زیبایی شکم:

گن های کششی که برای لاغری مورد استفاده قرار می گیرند همه با یک هدف مشترک مورد استفاده قرار می گیرند ولی در مواردی با هم متفاوت هستند که در ادامه به توضیح آنها می پردازیم.

 • گن های مخصوص ابدومینوپلاستی:

به صورت کلی گن ابدومینوپلاستی با هدف یکسانی با سایر گن ها مورد استفاده قرار می گیرد و امکان دارد در بعضی از مدل ها مقداری تفاوت داشته باشد. گن های ابدومینوپلاستی، قسمت های جداگانه ای دارد و همین باعث این می شود که به راحتی باز و بسته شوند.

 • گن مخصوص لیپوماتیک شکم:

این گن ها برای عمل زیبایی لیپوماتیک شکم مورد استفاده قرار می گیرند. در این نوع مدل، شکم و پهلو توسط گن، کامل پوشانده می شود.

 • گن جلیقه ای:

زمانی امکان دارد همراه با شکم خود، جراحی زیبایی بازو و یا سینه را نیز انجام دهید. گن جلیقه ای، قسمت بالای بدن شما را به خوبی می پوشاند. بنابراین می توانید از این گن ها بعد ازانواع عمل های زیبایی سینه استفاده نمایید.

 • گن یک سره:

زمانی امکان دارد شما به طور همزمان جراحی پیکر تراشی را برای همه اندام های خود انجام دهید. مثل بازو، شکم، ران، سینه و …. گن هایی که یکسره هستند، همانطور که از نام آنها مشخص است تمام اندام شما را پوشش می دهد و برای این گونه عمل ها نیز مناسب می باشند.

گن لاغری در مشهد
گن لاغری در مشهد

خرید و فروش گن ابدومینوپلاستی(ساعت شنی):

بعد از پایان عمل جراحی شکم، بلافاصله شما باید از گن استفاده نمایید. بنابراین قبل از عمل خود باید برای سفارش گن خود اقدام کنید (لازم به ذکر است تمام افرادی که در مجموعه هیراد عمل زیبایی انجام می دهند گن ها با مشورت زیباجو و پس از پایان عمل با مشخص شدن سایز زیباجو در اتاق عمل تهیه می گردد). ولی اگه عمل زیبایی شما در مجموعه دیگری در حال انجام می باشد می توانید از طریق شماره پشتیبانی سایت و یا پرکردن فرم سایت که در زیر همین مقاله وجود دارد خرید خود را انجام دهید.

قیمت گن عمل ابدومینوپلاستی:

گن های ابدومینوپلاستی بستگی به جنس و اندازه ای که مد نظر پزشک شماست، قیمت های گوناگونی دارند. همچنین گن ها در انواع مختلفی و برندهای مختلفی ساخته می شوند. بنابراین نمی‌توان قیمت معینی برای گن ها تعیین نمود.

گن لاغری در مشهد بعد از جراحی دقیقا چه کاری انجام می دهد؟

 گن های لاغری باعث بستن فضای ایجاد شده در داخل شکم می شوند که به عنوان بخشی از عمل زیبایی شکم ایجاد شده است. وقتی زیباجو تحت جراحی زیبایی شکم قرار می گیرد ، بین پوست و دیواره شکم یک فضای خالی صورت می گیرد .

 یکی ازاهداف استفاده از گن بعد از جراحی بستن فضای ایجاد شده بین بافت و دیواره شکم می باشد که با ایجاد فشار ملایم و ثابت ، بافت به دیواره شکم بچسبد و در جایگاه صحیحی بهبود یابد. فشرده سازی گن باعث نگه داشتن همه چیز در جای مناسب می گردد و پوست به دیواره شکم بچسبد.

نحوه ی نگهداری گن جراحی :

یکی از مراقبت های مهم بعد از عمل های پیکرتراشی، پوشیدن گن به صورت منظم هست ولی از اونجایی که قیمت گن های مرغوب معمولا بالاست، شما باید به نحوی از گن مراقبت نمایید که تا 3 ماه بعد از عمل، گن شرایط اولیه خود را حفظ نماید و مشکلی برای آن پیش نیاید که داخل این ویدیو میخواهیم برای شما توضیح بدهیم که چه کارهایی باید انجام دهید تا مشکلی برای گن شما به وجود نیاید:

1_اولین نکته ای که باید در مورد گن ها بدانید این است که چون پارچه ی گن ها به صورت کشتسانی است و همچنین از آنجایی که خودتان بهتر می دانید، پارچه های کشتسانی را به هیچ عنوان نباید با آب گرم یا داغ شستشو داد چون بعد از عمل به خاطر ترشحات خونابه ای که وجود دارد، گن معمولا کثیف می شود که شما باید آن را بشویید که پیشنهاد ما این است که حتما گن جراحی را با آب سرد شستشو دهید و به هیچ عنوان از شوینده های قوی استفاده نکنید.

2_برای خشک کردن گن به هیچ عنوان آن را به صورت آویز از محلی آویزان نکنید چون خاصیت کشتسانی آن از بین می رود.

3_بعد از عمل به مرور زمان با کم شدن ورم ها و التهابات، گن جراحی برای شما آزادتر می شود که در این شرایط باید دو اقدام انجام دهید: اول اینکه از بغل گن خود درز بگیرید و دوم اینکه از گن با سایز کوچکتر استفاده نمایید تا فرم ایده آل، مخصوصا فرم ساعت شنی در ناحیه شکم و پهلو برای شما ایجاد گردد.

در نهایت باید اشاره کنم به هیچ عنوان از گن اشخاص دیگر که قبلا عمل پیکرتراشی مثل ابدومینوپلاستی وغیره را انجام داده اند را استفاده نکنید چون آن گن اصلا برای اندام شما مناسب نیست. بهتر است یادآوری کنیم خاصیت گن این است که به موضع عمل فشار مستقیم وارد کند تا ورم شما کاهش پیدا کند که این فشار در گن های مستعمل وجود ندارد.

در انتها توصیه ما به شما به عنوان فردی که قصد دارید عمل پیکرتراشی انجام دهید این است که حتما طبق نظر جراح تان گن مخصوص خود را تهیه نمایید.

مهمترین سوالات در مورد گن لاغری در مشهد بعد از عمل زیبایی:

 • مدت زمان پوشیدن گن بعد از لیپوماتیک , ابدومینوپلاستی و … چه مقدار می باشد ؟

زیباجویان به طور متوسط به مدت 3 ماه باید گن استفاده کنند. برای عمل های کوچک تر ، دو هفته امکان دارد کافی باشد که حتما برای زمان دقیق با پزشک خود مشورت نمایید. مدت زمان پوشیدن گن بعد از عمل زیبایی براساس میزان پوست یا چربی برداشته شده ، میزان شل شدن پوست ، خاصیت ارتجاعی پوست و سایر عوامل متفاوت  می باشد.

 • چرا بعد از عمل زیبایی شکم باید گن بپوشیم ؟(چند ساعت در روز گن بپوشیم؟)

همه ی جراحان بعد از جراحی پیشنهاد می کنند در سه ماه اول به صورت شبانه روزی ، به جز زمان دوش گرفتن از گن استفاده نمایید. هرچند این مدت زمان بسته به روش و میزان جراحی متفاوت می باشد. در مرحله دوم روند بهبودی ، فقط امکان دارد نیاز باشد گن را در طول روز بپوشید

 • تفاوت گن بعد از جراحی و شکم بند چیست؟

بعضی از پزشکان از  این کلمات به جای هم استفاده می کنند ، اما دقیقا یکسان نیستند. هر دو لباسی برای بعد از عمل زیبایی می باشند که دارای فشار ملایمی برای بهبودی و کاهش تورم هستند.بسیاری از زیباجویان در ابتدا بعد از جراحی ابدومینوپلاستی ، از شکم بند استفاده می کنند. شکم بندها مانند کمربند هستند که به طور معمول از یک ماده کشتسان ساخته شده که از طریق پارچه چسبی بسته می شوند. این مفهوم شبیه به بانداژی است که امکان دارد در کمک های اولیه داروخانه پیدا شود.

گن ها بیشتر شبیه لباس می باشند. به جای چسب ، از قلاب یا زیپ برای بسته شدن آنها استفاده می شود. آنها معمولاً بزرگتر از شکم بندها می باشند. امکان دارد در مراحل مختلف بهبودی از شما درخواست شود هر دو نوع را استفاده نمایید.

 • بهترین گن بعد از ابدومینوپلاستی چه ویژگی هایی دارد ؟

برای به حداقل رساندن ناراحتی بعد از جراحی انتخاب یک گن لاغری در مشهد با کیفیت بالا اهمیت زیادی دارد. که انجام این اقدام مهم می تواند باعث تسریع در بهبودی شما شود.

اگر از گن ارزان و بی کیفیت بعد عمل استفاده نمایید , روند بهبودی شما زمان بیشتری می برد و دردناک خواد بود. با این تصمیم شما قطعا پشیمان خواهید شد. بنابراین برای داشتن احساس خوب و راحت بعد از جراحی و بهبودی سریعتر حتما در انتخاب گن دقت لازم را داشته باشید.

 پخش انواع گن های بعد از عمل جراحی ، لیپوماتیک و ساکشن
تفاوت استفاده و عدم استفاده از گن بعد عمل های جراحی
 • آیا می توان برای مدت زمان کوتاهی گن ابدومینوپلاستی خود را استفاده نکنیم ؟

بله ، استفاده نکردن از گن برای مدت کوتاهی بی خطر می باشد. برای مثال زمان دوش گرفتن باید گن خود را درآورید. حتی گن برای تمیزی باید شسته شود. خوب است یک گن دوم نیزخریداری کنید تا برای داشتن گن تمیز برای پوشیدن مشکلی نداشته باشید.

اگر به استراحت نیاز دارید ، امکان دارد بخواهید برای مدت زمان کمی گن نپوشید. اگر چه باید تلاش کنید تا آنجا که امکان دارد در سه ماه اول بعد از عمل از گن لاغری در مشهد استفاده نمایید ، اگر به چند دقیقه تسکین نیاز داشتید می توانید گاهی اوقات آن را درآورید. وقتی از گن استفاده نمی کنید ، خوب است لباسی نرم و گشاد استفاده کنید که این باعث می شود که پارچه کمتر باعث ساییدن پوست شما شود.

سوالات متداول گن لاغری در مشهد بعد از ابدومینوپلاستی:

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های بیشتر به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

سفارش:

برای خرید انواع گن ساعت شنی و… می توانید همین الان فرم زیر را تکمیل و ارسال فرمایید تا در اسرع وقت، ما خدمت شما تماس بگیریم.

خرید انواع گن

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، rochester

10 دیدگاه دربارهٔ «خرید گن لاغری در مشهد بعد از ابدومینوپلاستی :ساعت شنی»

 1. سلام وقتتون بخیر
  ادرس نمایندگی گن ساعت شنی در مشهد رو میدین که ازشون گن ساعت شنی خرید کنم ؟ نیاز دارم لطفا بهم اطلاع بدین ممنون.

  1. سلام عسل عزیز
   هر نوع گن ساعت شنی که مد نظر شما هست فقط کافیه فرم داخل همین صفحه را پر نمایید سپس همکاران ما با شما برای ارسال تماس می گیرند.

  1. سلام فاطمه عزیز
   گن یه سره هم موجود هست فقط کافیه فرم این صفحه رو پر نمایید تا همکاران برای شما ارسال نمایند.

 2. فاطمه ذاکری

  سلام
  فروشگاه گن لاغری در مشهد در کجاست می خوام برای عمل پیکرتراشی خودم گن سفارش بدم؟

  1. پشتیبانی سایت

   سلام فاطمه عزیز
   اگر دنبال فروشگاه گن لاغری در مشهد هستید میتونین ابتدا فرم درخواست گن را پرفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

  1. پشتیبانی سایت

   سلام مژگان عزیز
   قیمت گن بعد از عمل ابدومینوپلاستی به جنس گن و برند آن بستگی داره، برای همین داخل فرم درخواست گن مشخصات گن خودتان را یادداشت فرمایید تا در اسرع وقت برای شما ارسال گردد

  1. پشتیبانی سایت

   سلام علی عزیز
   برای مشخص شدن هزینه گن غبغب و گن بوکال فت داخل فرمی که داخل صفحه هست مشخصات خودتان را پر نمایید تا در اسرع وقت با شما برای خرید هماهنگ کنیم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا