بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد|11 جراح در حال فعالیت ❤️

بهترین دکتر جراح پلک در مشهد

مدت زمان تخمینی مطالعه: 7 دقیقه

افتادگی پلک، پف زیر چشم و چین و چروک‌های اطراف چشم، از جمله مشکلاتی هستند که می‌توانند زیبایی چشم‌ها را تحت تاثیر قرار داده و چهره شما را خسته و غمگین نشان دهند. جراحی پلک در مشهد یا بلفاروپلاستی (عمل زیبایی)  می‌تواند راه حلی ایده‌آل برای رفع این مشکلات و بازگرداندن زیبایی و جوانی به چشمان شما باشد. در این مقاله سعی کردیم شما با تمام ویژگی های خوب بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد آشنا شوید و در انتها سعی کردیم بخشی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری کنیم تا در انتها شما با تخقیقات لازم به بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد برسید.

جراحی پلک افتاده یا بلفاروپلاستی چیست؟

عمل بلفاروپلاستی (جراحی زیبایی پلک در مشهد) در مشهد بلفاروپلاستی(عمل پف چشم در مشهد) همان عمل زیبایی پلک است که به رفع افتادگی و شل شدگی پلک کمک بسیاری می کند.

افراد معمولا به دو دلیل برای برطرف شدن پلک های افتاده برای این عمل زیبایی مراجعه می کنند : 1_ به صورت ژنتیکی دارای پلک های پف کرده یا افتاده هستند. 2_ جزو آن دسته از افرادی هستند که به مرور زمان با افزایش سن دچار افتادگی پلک شدند.

بهترین کاندید جراحی افتادگی پلک در مشهد:

افراد بالای 35 سال سن که پوست اطراف چشمشان دچار افتادگی شده است و از آویزان شدن پوست پلک یا پف زیر چشم اذیت می شوند.

به صورت کلی اگر پوست اطراف چشم‌هایتان دچار تورم یا افتادگی شده است، عمل بلفاروپلاستی(جراحی پلک) در مشهد گزینه ی مناسبی برای رسیدن به فرم ایده آل صورتتان است.

بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد

ویژگی های بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد:

بهترین دکتر پلک در مشهد (دکتر خوب برای بلفاروپلاستی در مشهد) ویژگی های مختلفی دارد که در ادامه به آنها می پردازیم (بهترین دکتر برای برداشتن پف چشم مشهد):

 • تخصص کافی داشته باشد
 • قبل از جراحی زیبایی باید با دقت زیباجو را از جهت فیزیک و روانی معاینه کند
 • زیباجو را از مزایا و چالش های جراحی پلک آگاه نماید
 • در مورد مراقبتهای قبل و بعد از جراحی زیبایی را با زیباجو گفتگو نماید
 • محل مناسبی برای عمل زیبایی انخاب نماید که تجهیزات خوبی داشته باشد
 • هزینه مناسبی را برای تکنیک های گوناگون جراحی زیبایی در نظر بگیرد
 • در مرحله بعد، باید به مطب دکتر مراجعه کنید و نظرات بیماران ایشان را بپرسید و نتیجه های جراحی های ایشان را در صورت تمایل بیماران قبلی کاملا مشاهده کنید؛ و درخواست مشاوره در رابطه با جراحی زیبایی خود داشته باشید.

لیست برخی از دکتر های جراح افتادگی پلک در مشهد:

برای سهولت شما برای رسیدن به بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد ما جمعی از دکترهایی که در مشهد در حال فعالیت هستند را جمع آوری نمودیم که شما می توانید طبق پارامترهایی که داخل همین مقاله ذکر کردیم استفاده نمایید و به بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد برسید.

دکتر محمدرضا صاحب علم:

ایشان متخصص جراحی عمومی در شهر مشهد هستند که سابقه خوبی در عمل های لیفت سینه،  پروتز سینه، ماموپلاستی ابدومینوپلاستی،پیکرتراشی، لیفت ران، تزریق چربی به باسن، بلفاروپلاستی و… دارند.
برای تماشای نمونه عمل ها و تجربیات متقاضیان جراح افتادگی پلک به صفحه آقای دکتر محمدرضا صاحب علم مراجعه نمایید.

برای دریافت نوبت جراحی آقای دکتر محمدرضا صاحب علم می توانید از فرم درخواست مشاوره زیر استفاده نمایید.

درخواست مشاوره:

برای دریافت نوبت جراحی از سایر دکترهای محترم که در ادامه برای سهولت شما جمع آوری نمودیم می توانید به پیج اینستاگرام یا سایت دکتر مدنظرتان مراجعه نمایید.

دکتر سید حسن بابائی:

آقای دکتر سید حسن بابائی در زمینه جراحی پلک فعالیت می کنند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام و سایت آقای دکتر سید حسن بابائی مراجعه نمایید.

سایت دکتر سید حسن بابائی

اینستاگرام دکتر سید حسن بابائی

دکتر نسرین تحویلدار نژاد:

خانم دکتر نسرین تحویلدار نژاد در زمینه جراحی پلک فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام و سایت خانم دکتر نسرین تحویلدار نژاد مراجعه نمایید.

سایت دکتر نسرین تحویلدار نژاد 

اینستاگرام دکتر نسرین تحویلدار نژاد 

دکتر یوسف یوسفی:

آقای دکتر یوسف یوسفی در زمینه جراحی پلک فعالیت می کنند که برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت آقای دکتر یوسف یوسفی مراجعه نمایید.

سایت دکتر یوسف یوسفی

دکتر یاور شمس:

آقای دکتر یاور شمس در زمینه  جراحی پلک فعالیت دارند که برای مطب دکتر یاور شمس مشهد و آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر یاور شمس مراجعه نمایید.

اینستاگرام دکتر یاور شمس

دکتر مهدی بخشایی:

آقای دکتر مهدی بخشایی در زمینه جراحی پلک فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به سایت دکتر مهدی بخشایی مراجعه نمایید.

سایت دکتر مهدی بخشایی مشهد

اینستاگرام دکتر مهدی بخشایی مشهد

دکتر مریم پادرایی:

آقای دکتر مریم پادرایی در زمینه  جراحی پلک فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام دکتر مریم پادرایی مراجعه نمایید.

اینستاگرام دکتر مریم پادرایی

دکتر پدرام مجاور:

آقای دکتر پدرام مجاور در زمینه جراحی پلک فعالیت می کنند که برای آشنایی بیشتر (عکس دکتر پدرام مجاور) و آدرس مطب دکتر پدرام مجاور در مشهد می توانید به پیج اینستاگرام آقای دکتر پدرام مجاور مراجعه نمایید.

اینستاگرام دکتر پدرام مجاور

دکتر ستاره ثاقب:

خانم دکتر ستاره ثاقب در زمینه  جراحی پلک فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام دکتر ستاره ثاقب مراجعه نمایید.

اینستاگرام دکتر ستاره ثاقب

دکتر محسن رکنی زاده:

آقای دکتر محسن رکنی زاده در زمینه جراحی پلک فعالیت دارند که برای آشنایی بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام دکتر محسن رکنی زاده مراجعه نمایید.

اینستاگرام دکتر محسن رکنی زاده

دکتر سلیمان نوری:

آقای دکتر سلیمان نوری در زمینه جراحی پلک فعالیت دارند که برای نظرات در مورد دکتر سلیمان نوری مشهد و آشنایی بیشتر می توانید به سایت و پیج اینستاگرام دکتر سلیمان نوری مراجعه نمایید.

سایت دکتر سلیمان نوری

اینستاگرام دکتر سلیمان نوری

برای رسیدن به بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد حتما تحقیقات لازم صورت پذیرد تا نزد بهترین جراح، عمل خود را انجام دهید.

مهمترین سوال در مورد عمل زیبایی پلک (بلفاروپلاستی):

سخن آخر:

انتخاب بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد، به تحقیق و بررسی دقیق نیاز دارد. با در نظر گرفتن معیارهای ذکر شده در این مقاله، می‌توانید جراح باتجربه و ماهری را پیدا کنید که به شما در دستیابی به نتایج دلخواهتان از عمل بلفاروپلاستی کمک کند.

تماشای هزاران فیلم و عکس در اینستاگرام

برای دریافت عکس های عمل به دلایل احترام به حقوق زیباجویان به دایرکت اینستاگرام جراحی زیبایی هیراد مراجعه کنید.

منبع:

جراحی زیبایی هیراد ، wikipedia

2 دیدگاه دربارهٔ «بهترین دکتر جراح افتادگی پلک در مشهد|11 جراح در حال فعالیت ❤️»

  1. پشتیبانی سایت

   سلام علی عزیز
   شما برای مشاهده نظرات در مورد دکتر یاور شمس و دکتر پدرام مجاور به پیج اینستاگرام ایشان که برای شما داخل همین صفحه گذاشتیم مراجعه نمایید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا